Jump to content

2016.08.27. *Elektropionir, Beograd* Kayo Dot


azal

Recommended Posts

Inace jel zna neko nesto slicno onom drugom delu pesme Vision Adjustment to Another Wavelength?

Zvuci kako nekakav tribal ambient jazz, mene jedino podsetilo malo na The Threshold HouseBoys Choir..

 

da ne pricamo o ovoj

 

Ja stvarno ne mogu da izdvojim nijednu sa tog albuma koliko su mi sve presjajne, jedino mi je mozda prvi deo pomenute Vision Adjustment to Another Wavelength malo prenasilan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

90 posto copy paste DSO wanna be pseudo disonantim black metal bendovi

 

Koga takvi interesuju...

 

Jedan ja se zajebava s onom slikom i do jaja mu je ovo, a drugi ja je ozbiljan :D

Sredina jednog i drugog kaže da malo preterujete sa kovanjem u zvezde... Izvinite što vam diram u hajp :D

 

Super je meni ovo, al' je malo pretenciozno, ne sve vreme, al' negde ode over the top... Npr. delovi gde se siluje saksofon, ili ovo što Vo kaže eufemistično 'prenasilan'... Vokal isto negde do jaja negde malo na silu, slažem se u dobroj meri sa likom koji je pisao na arhivama review za Coffins... Osim oko druge polovine Library Subterranean, meni nije 'suspiciously close to a masturbatory prog instrumental', deonica je veoma konkretna i do jaja :D

 

Čuje se i Ihsahn dosta, to je lepo.

 

 

Dolazim inače na svirku najverovatnije :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate za 800 kinti sta te boli kurac i ako jeste malo pretenciozno (a nije)

Plus postoji velika sansa da ce ti biti krivo ako ne odes..

 

Ili da ce ti se muzika vise svideti nakon koncerta..

 

To me ubeđujete da bih izbacio ovo 'najverovatnije' iz izjave da dolazim? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...