Jump to content

2017.03.06. *Belexpo centar, Beograd* Sabaton, Accept, Twilight Force


Night Prowler

Recommended Posts

A Srbija k'o Kina, pa se ne može doći iz unutrašnjosti u glavni grad. A kad bi napravio krug sa poluprečnikom od 250km i centrom u Bg-u ušao bi u skoro sve susedne države, a kamoli provincijske gradove.

 

Odličan Accept, ne treba ni komentarisati. Nisu ni ostali loši, mada sam slušao samo 15 min i ove pre i ove posle. Bolje sat vremena pravog HM-a, nego 5 sati bilo čega drugog

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jedan fenomenalan nastup Accept-a, meni četvrti po redu koji gledam. I naravno da ne želim da bude poslednji, jurim ih opet čim izdaju novi album. Deset pesama jeste malo, biti predgrupa onim švedskim pozerima jeste bezveze, ali ništa od toga ne umanjuje utisak da se radi o najjačem HM bendu već 6-7 godina unazad. Restless and Wild pesma za ubijanje uživo.

 

A ovima što su svirali posle sam pokušao da dam šansu iz zadnjih redova, izdržao do šeste pesme i otišao.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni od samog početka bio glup osećaj da Accept budu predgrupa Sabatonu. To je nemerljivo, ali očigledno je da takva praksa u svetu postoji i daje rezultate. Kad već dođeš, platiš papreno kartu, onda nije zgoreg ostati do kraja i videti i ove druge. Sabaton ne volim, ali mogu da podnesem, ali je ta muzika, po mom mišljenju, daleko od hevi metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni od samog početka bio glup osećaj da Accept budu predgrupa Sabatonu. To je nemerljivo, ali očigledno je da takva praksa u svetu postoji i daje rezultate. Kad već dođeš, platiš papreno kartu, onda nije zgoreg ostati do kraja i videti i ove druge. Sabaton ne volim, ali mogu da podnesem, ali je ta muzika, po mom mišljenju, daleko od hevi metala.

jesi stigao na vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koncertu je bilo veoma zestoko. Ja sam primarno dosao radi Accepta, jer su oni kraljevi nemackog heavy metala naposletku. Pokazali su da i u ovim godinama i dalje umeju da dobro prze i prenose energiju na fanove. Trebalo je da duze sviraju, ali znam da se oni u svemu tome pitaju najmanje. Ja sam ih vec gledao vise puta, cak i na povratnickim koncertima sa Udom pre vise od deset godina, jer cesto boravim u Svabiji i u Austriji. Hteo sam ipak i da ih vidim po prvi put u Beogradu, kada sam se vec ovde zadesio.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...