Jump to content

2016.10.08. *Božidarac, Beograd* Negură Bunget, Ossific


Recommended Posts

vas koji bojkotujete bend zbog prostora u kojem sviraju treba stavljati u one stubove srama iz srednjeg veka

 

ne bojkotujem bend, nego ne želim da slušam nešto što bi trebalo da bude kvalitetno, a zbog prostora zvuči kao neki demo bend koji se popeo na binu posle dve probe

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bojkotujem bend, nego ne želim da slušam nešto što bi trebalo da bude kvalitetno, a zbog prostora zvuči kao neki demo bend koji se popeo na binu posle dve probe

 

obrni-okreni, ti možeš da dođeš tamo i podržiš ih, dovedeš još koga, pazariš kakav fin merch ako ima, a možeš i tu veče da sediš kod kuće i vrtiš mp3 :D

 

nikad nisam kapirao baš toliko pljuvanje po Božidarcu, bilo je tamo super svirki a i ima daleko gorih prostora

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad nisam kapirao baš toliko pljuvanje po Božidarcu, bilo je tamo super svirki a i ima daleko gorih prostora

 

bilo je super svirki, stoji to, ali takođe stoji i da gori zvuk od onoga tamo nisam čuo

 

jedem i ja kurac, doći ću svakako, ali mi entuzijazam opadne 50% kad vidim da je svirka u Božidarcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

zvuk nije bio uopste toliko los na Kayo Dotu. daleko od toga da nisi mogao da skapiras koje su pesme svirali i sta se desavalo.

 

bozidarac je dobar za Neguru jer ce moci svi oni drevni instrumenti da im stanu na binu :bez cimanja. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je palo na pamet, Dordeduh su onomad u Gun-u produžili binu da bi stao onaj rog, a u Domu omladine su se nagurali tako da nisu mogli da se mrdnu. Nije drugačija situacija ni ovde, pod uslovom da ne piče matricu kao na Exit-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...