Jump to content

2016.10.08. *Božidarac, Beograd* Negură Bunget, Ossific


Recommended Posts

Ja trilogiju od Rakića svojevremeno. :D

 

Slušao li je neko taj remaster OM-a? Videh na njihovom sajtu da su sami odradili to prošle godine, sa originalnih traka, ne znam šta su tu tačno čačkali, koji su đavo hteli da poprave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote ja uzeo isto preko eventima i to u kurčevoj menjačnici u Ušću, i platio ravno 600 dinara :haha:

 

Okej su ti Ossific, ali ja mislim da ih vredi videti zato što u Srbiji nema puno prilika da se sluša takva vrsta muzike. Taj atmo black.

 

treba neko da dovede Darkspace

 

došlo bi manje ljudi nego na Inquisition onomad ali bi bilo sečenje vena

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja u fontani, primetio sam da je istovremeno to prodajno mesto i menjacnica... jel to neki novi posao koji su integrisali zajedno sa osnovnom delatnoscu kojom se bave?

 

inace riba nije imala pojma sta sam izgovorio, okrenula monitor ko meni i skrolovala dok je nisam zaustavio da joj kazem gde da klikne, jos treba njen posao da radim i jos da mi naplati 18 mrtvih dinara provizije za koju sam verovatno zavrnut sudeci po tvom iskustvu

 

tezak kriminal

Share this post


Link to post
Share on other sites

eventim je samo proširio mrežu prodaje kroz već postojeće nezavisne menjačnice, nešto kao tiketi za loto na pojedinim trafikama :haha:

 

i moj dijalog je bio strava

 

- "jedna karta za Neguru Bunget"

 

- "AAA?!"

 

- "pogledaj 8. oktobar Božidarac i daj mi šta god nađeš"

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote ja uzeo isto preko eventima i to u kurčevoj menjačnici u Ušću, i platio ravno 600 dinara :haha:

 

 

 

treba neko da dovede Darkspace

 

došlo bi manje ljudi nego na Inquisition onomad ali bi bilo sečenje vena

 

Mislim da i oni biraju na kojim mestima ce da sviraju, kapiram da imaju odredjene tehnicke zahteve. A i sviraju po par puta u godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...