Jump to content

Recommended Posts

Ideja jeste sjajna, danas je sve više ljudi koji veći deo života provode u svojim sobama zatvoreni i igraju video igre. Ovako nešto će im više pomoći od komentara tipa 'ti si meni glup lik, koji kurac sediš unutra ceo život i igraš sranja po ceo dan'. Tako nešto ne pomaže nikome, jedino možda tome što pljuje da bi se eto na jedan sekund osećao kao da je rekao nešto pametno. Šetanje je šetanje, gledao u telefon ili ne. Ne valja kad igraju igrice kod kuće, ne valja kad izađu napolje. Lično, niti igram niti mi se igra, ali evo mislim da je lepo što su tako nešto smislili, bilo da su hteli malo da pomognu ili da su samo hteli pare, kako god okreneš ljudi uživaju u tome i neka ih. Naravno net vrvi od vesti kako su ljudi glupi pa idu po autoputevima skupljajući pokemone, kod nas po medijima su jedine vesti vezane za igru bile baš te prirode - e ovu klinku udario auto, e pljačkaši čekaju ljude na mestima sa mnogo pokemona, e u Bosni ljudi igraju po minskim poljima; to je rezultat ljudske gluposti, ako će neko da se ubije igrajući, neka :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

и ваш смарт-фон тог ће момента завибрирати и јавиће вам где се налазе ваша прва 3 покемона (да ли сте запазили да се та прва 3 покемона увек налазе баш ту негде у вашој близини?)

 

OMG ZAŠTO LI JE TO

Pa nećeš sigurno nekog da naložiš da igra tako što ćeš prva tri Pokenjona da mu staviš u Bataju, Obrenovac i Grocku.

 

 

Apsolutno svaka aplikacija koju instaliraš na smartphone traži pristup svim živim podacima s telefona i to mi izuzetno ide na kurac, ništa ni ne instaliram osim Vibera, ponekad neka igrica, kao Final Fantasy i Pixel Dungeon, nije mi jasno što mora svaka aplikacija da ti zaviruje u imenik, slike ili šta već.

 

Realno jeste podesno ovo Pokemon Go sranje za špijunažu i uvek su najgenijalnije ideje koje prejebu žrtvu da ti sama pokaže ono što te interesuje, al' ti svecki moćnici nas poseduju i mogu da znaju sve o nama i bez Pokemona, bolje da se nadaš da im nisi interesantan, ako razmišljaš kako te sve špijuniraju samo mož da poludiš od paranoje.

 

Jedno je sigurno:

JA NE PUŠTAM POKENJONE UKUĆU, NIKADA IH I NISAM GLEDAO, DA SU DIGEMONI PA I DA RAZMISLIM

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno svaka aplikacija koju instaliraš na smartphone traži pristup svim živim podacima s telefona i to mi izuzetno ide na kurac, ništa ni ne instaliram osim Vibera, ponekad neka igrica, kao Final Fantasy i Pixel Dungeon, nije mi jasno što mora svaka aplikacija da ti zaviruje u imenik, slike ili šta već.

 

 

Zato treba instalirati open source aplikacije. Sa F Droida, nikako s Gugl Pleja.

 

Ili lepo kao Sreta koristiti klasičan telefon. Pametan čovek.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa da, taj Final Fantasy i jesam instalirao kao neki .apk fajl, nisam preko Play Storea, ne znam je l' me pitala da joj odobrim pristup podacima.

 

Nemam pojma šta je F Droid, slabo sam se interesovao za Android aplikacije, rootovanje i ostalo, jedino oko tog FF. I pređoh ga, i ne mogadoh posle da instaliram FFII, jebavali me krekovi nešto, sagorelo dabogda.

 

U međuvremenu mi je taj telefon crkao 4. septembra 2014. a garancija mu je bila do 3. septembra :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače ja sam malo Hipster po tom pitanju. Igrao sam Ingress before it was cool...

 

Isto i ja, pre 2-3 godine, kad beše to Kuzmanović hvalio u SK...

 

Ali mi dosadilo za jedno nedelju dana, plus i nije bilo nešto popularno ovde.

 

Samo mi sad nejasno šta se ovo toliko razlikuje od toga da bude tolki bum.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako ti je nejasno, napraviš igru (Ingress) da isprobaš koncept, peglaš, poliraš, onda prepakuješ to zajedno sa gigantskim brendom kao što je Pokémon! i dobiješ eksploziju sveckih razmera!

 

btw jedan izlet u žal za mlados

 

Kuzmanović SK...

 

Samo Ranko Trifković i Game®! :blek:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je taj GameR bio do jaja. Secam se da sam se bas mega smorio kad je prestao da izlazi.

 

Prvi smor je bio ono kad im se promenila redakcija, tamo 2002-3, neki ljudi im otišli, baš se primetila razlika, tu se već nazirao kraj... Moguće da je Trifković ostao tad ali da je ređe pisao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Prvi smor je bio ono kad im se promenila redakcija, tamo 2002-3, neki ljudi im otišli, baš se primetila razlika, tu se već nazirao kraj... Moguće da je Trifković ostao tad ali da je ređe pisao...

 

Najjaci je broj sa Doom 3 recenzijom. Najbolja igra ikad. :-D

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nije na Google play-u jos zvanicno dostupno u Srbiji, ne znam.

 

Skoro je primljeno dete u krsh stanju jer ga je udario auto dok je jurilo Pokemone :sad:

 

Udarilo ih milion do sada dok su jurili loptu.

 

Svako ko je igrao igricu zna da se pokemoni ne "jure", on se pojavi na mapi svakako dok se krećeš, i da li trčiš nema veze, a kad se pojavi klikneš na njega i ne moraš da mrdneš nigde dok ga ne uhvatiš.

 

Vidim da po komentarima ljudi zamišljaju da moraš da gledaš u telefon i trčiš random po ulici levo desno da stigneš nekog pokemona koji ti beži...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...