Jump to content

Kojeg vam je benda najviše žao... što je otišao u kurac?


Recommended Posts

Суочимо се са истином: већина нама драгих бендова је отишла у курац још давно. Неки су се покуша(ва)ли вратити. Мало ко је успио.

Углавном је то повезано са комерцијалним успјехом, а нешто мање са старењем - током живота.

 

Којег вам је бенда највише жао? За кога мислите да је требао дати још неки албум као већ неки албум који мЛого волимо? За кога мислите да је неправедно оптужен да је отишао у курац? Постоји ли права инспирација након 20+ година каријере?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dream Theater/Sonata Arctica/Biffy Clyro (sa poslednjim albumom, pogotovo) na prvu pomisao

 

Skal nepravedno klevece novi Megadeth...super album po svim parametrima, cak su i obradu fenomenalnu uzeli...za dva prethodnika simfonia...destrukcie

 

In Flames ebeni zaboravih...naiveci pad u univerzumu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve najvece frustracije u zivotu su mi Metalika (ali oni su se i oporavili) i Morbid Angel, ciju rekonvalescenciju cekamo.

Dva benda koji su se najepskije uvalili sa nebesa u govna su Sepultura i Queensryche (i oni se kako tako vratise doduse), prosto frapantno koliko su govnjivi postali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skal nepravedno klevece novi Megadeth...super album po svim parametrima, cak su i obradu fenomenalnu uzeli...za dva prethodnika simfonia...destrukcie

 

nije loš, ali nije baš ni super. svakako je moglo bez njega. previše je bilo drame pre i nakon izlaska albuma u odnosu na samu muziku i kvalitet albuma.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sepultura i Queensryche svakako.

 

Megadeth je skretao i pre 20 godina, pa se vraćao. Musavac je jak kao zemlja, tu mu se mora odati priznanje.

 

Metalika nikada nije padala, samo je imala prolaznu krizu sa St.Anger. Moramo naučiti da se ovaaaj precizno izražavamo.

 

Drim Tiatar je pukao kao zvečka. Amorphis i In Flames su bili smešni i pre 10 godina.

 

Budimo iskreni i priznajmo da nam je krivo što nam Ildjarn još nije potrajao, ali život ide dalje, stare Priste ćemo vrteti i sa 100 godina, ako doživimo te godine pozne. A ako doživimo sigurno nam neće dosaditi. Titikaka.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moze. posto grob idalje slusa sa zadovoljstvom 95% bendova koji su po meni otisli u kurac.

 

cak je i ubedjen da se Queensryche opet dobar bend :haha:

 

tako da ces morati subjektivno po svom kriterijumu sa odlucis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam video naslov teme nekako sam prvo pomislio na bendove koji su startovali dobro a ubrzo se raspali, i na dobre demo bendove koji nisu uspeli da se ostvare i budu poznatiji pa se raspali posle kraceg vremena. Mozda bi mogli da otvorimo temu i za takve xD

 

Ovako nemam pojma odakle da krenem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica definitivno...bejahu bogovi a onda su izbacili onaj tupavi load i ostale albume

što se tiče Morbid Angela ,najbolja pesma mi je Radikult :bigblue: mada nisam neki fan njih ,tako da mi je svejedno

Gansi su duboko propali još odavno ,mada možda je i bolje što je tako ,nikad ne bi mogli da napišu nešto kao Appetite opet

Megadeth se fino drži ,redovno izbacuju albume ,Endgame je bio solidan

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...