Jump to content

Kojeg vam je benda najviše žao... što je otišao u kurac?


Recommended Posts

Maiden :zuba:

 

+ :D

 

to i ja sad gledam i nije mi jasno

 

aj Mayhem da shvatim, mnogima ne prija zvuk od GDoW na ovamo, ali DsO

 

Od GDoW pa naovamo su promenili jedno 5 zvukova. xD

 

Interesuje me da l' se Miilosu sviđa Ordo ad Chao, i interesuje od kog on albuma ceni da je Deathspell Omega propala. Verovatno mu sve posle SMRC ne valja.

 

 

 

Meni lično je trenutno najžalije što drugi (ili treći, zavisi po kom jevanđelju gledamo) album od Ascension nije na nivou prethodnih radova.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da će neko da pita za DsO. : )

Pre SMRC su bili bezveze. Od tog albuma do Fas perfekcija. Split sa S.V.E.S.T. je ok ali ipak dosta slabiji od Fas. Već sa Paracletus nisam na istoj talasnoj dužini sa ovim bendom. Fas je bio triput ludji i haotičniji, ali opet je sve zvučalo savršeno, svaki ton je na svom mestu, a na Paracletus ti takvi delovi su mi zbrkani i dosadni. Npr. početak pesme Devouring Famine. Drought je tek posebna priča. Nekad su i pored svog tog haosa zvučali jezivo, od ovog EP-a ne čujem maltene ništa što želim da čujem kad slušam muziku. Setih se ove recenzije sa metal archives, apsolutno se slažem sa čovekom.

 

http://www.metal-archives.com/reviews/Deathspell_Omega/Paracletus/285013/uberhydroyeast/345133

 

Što se Mayhem-a tiče, sećam se da sam već pisao na njihovoj temi šta mislim o njima, pa da se ne ponavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nile

 

 

Naravno...od dolaska naiveceg tutubana za ritam ikad, koi osim helikopterske duple pedale ne zna ni sta drugo

 

 

što se tiče Morbid Angela ,najbolja pesma mi je Radikult :bigblue:

 

Konacno neko sirokoh shvatanja, da iznese cinjenice...nie naibolja, ali kada se ostave sve predrasude i elitizam na stranu - siaina

 

Doduse, za Metaliku si lupio...ali si tu nedje, neutralan

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo kakite za poslednjii Morbid Angel, morao sam ponovo da ga skinem sa Soulseeka jer sam ga nekom greškom izbrisao onomad Evo, sasvim je solidan album, uneli su nesvakidašnju dozu crnog humora jebi ga, šta mu fali.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da će neko da pita za DsO. : )

Pre SMRC su bili bezveze. Od tog albuma do Fas perfekcija. Split sa S.V.E.S.T. je ok ali ipak dosta slabiji od Fas. Već sa Paracletus nisam na istoj talasnoj dužini sa ovim bendom. Fas je bio triput ludji i haotičniji, ali opet je sve zvučalo savršeno, svaki ton je na svom mestu, a na Paracletus ti takvi delovi su mi zbrkani i dosadni. Npr. početak pesme Devouring Famine. Drought je tek posebna priča. Nekad su i pored svog tog haosa zvučali jezivo, od ovog EP-a ne čujem maltene ništa što želim da čujem kad slušam muziku. Setih se ove recenzije sa metal archives, apsolutno se slažem sa čovekom.

 

http://www.metal-arc...droyeast/345133

 

Što se Mayhem-a tiče, sećam se da sam već pisao na njihovoj temi šta mislim o njima, pa da se ne ponavljam.

 

fair enough

 

skroz kapiram tvoju poentu, iako po meni DsO nema ni jedno loše izdanje

 

ne bi ni bilo zanimljivo kada bi nam svima prijalo isto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megadeth.

 

Možda je preterano reći "otišao u kurac". Ali kad bend u roku od deset godina izda pet albuma od kojih su dva jedva "solidni", smatram to priličnim padom. Ne mogu tu više da čujem išta zanimljivo, uzbudljivo, drugačije. Otprilike svake druge godine izdaju album koji su već izdali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend koji je otisao u tezak kurac iako je imao apsolutno se na svojoj strani - Nachtmystium.

Boli me da priznam ali bend koji vuce svaki pogrsan potez koji moze godinama - Gamma Ray.

Bend koji je otisao u kurac svojevoljno iz glupave ideje - Rhapsody.

Bend koji je otisao u nekom svom pravcu koji njima odgovara ali meni je to kurac - Anathema.

Odlazak u kurac za 2016 - Gojira.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno mi je najveci bedak sto je riknuo onaj gitarista iz Riverside-a, iako im je poslednji album bio govance, oni su generalno isli toplo-hladno tako da sam siguran da je tu bilo jos potencijala. A inace je tema presiroka, valja podeliti na bendove koji su se nesrecno raspali, bendove koji su znali kad da stanu i bendove koji i dalje ne znaju kad da stanu, mada, nazalost takvih ima najvise. U sustini, kad pogledas, maltene svaki veliki bend je u nekom trenutku poceo da ide u kurac, retko ko je odrzao neki konzistentan nivo tokom cele karijere, cak nisu uspeli ni Flojdi i Cepelini, da ne pricam Metalika, Pepersi i slicno. Fora je samo sto su neki makar znali kad da stanu, tipa ISIS, ali vecina nastavlja dok te ne smore skroz, tipa Opeth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...