Jump to content

2016.09.14. *Dom omladine, Beograd* Warrel Dane - "Dead Heart in a Dead World"


azal

Recommended Posts

13754341_1179680688780434_8792986959264585825_n.jpg?oh=60513128823f01dbf9a4ddb5440759a1&oe=58150A1E

 

Legendarni metal vokal Warrel Dane u sredu, 14. septembra, posetiće Beograd u okviru nastavka proslave 15. godišnjice albuma "Dead Heart In A Dead World“, kultnog izdanja njegovog benda Nevermore iz 2000. godine - album koji je lansirao Nevermore do tada neviđene popularnosti i dobio izuzetne pohvale kako kritičara tako i fanova.

 

Dane, koji se profesionalno bavi muzikom gotovo 30 godina, upisao se u „Hall of Fame“ heavy metal pevača prvo kao lider američkih power metala heroja Sanctuary (koji su se nedavno ponovo okupili) a potom i sa progressive metal vizionarima Nevermore.

 

Na ovoj specijalnoj evropskoj turneji, Dane će nastupati sa svojim solo bendom, grupom talentovanih brazilskih muzičara, i odsvirati ceo “Dead Heart” od početka do kraja, zajedno sa izborom drugih popularnih Sanctuary i Nevermore numera, kao i nekima sa njegovog solo albuma iz 2008. godine, “Praises to the War Machine”.

 

vise informacija uskoro...

 

https://www.facebook...15377838559267/

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u slucaju da su se grobodan i angelystor neckali da li ce da dodju ili nece....

 

jedina predgrupa ce biti DREAMRITES. osrednji grcki power metal bez ijednog studijskog zapisa, koliko vidim.

 

ali pevac radi sasvim dobar dickinson tribute

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim ja ispred Doma da pijem, čujem to metalci rade non-stop. Pa možda uđem možda ne.

 

I onda mogu posle da pričam "JAo brate al sam se usro, ušao sam tek na Believe In Anything, ništa Sanctuary nije svirao, kakav smrad!!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

karte jos danas i sutra mozete uzeti za 1500din.

 

2000 su na ulazu.

 

ako neko ne moze da stigne da kupi kartu pre svirke i hoce da rezervise po pretprodajnoj ceni, mozete da mi posaljete poruku.

 

setlista iz Beca

 

http://www.setlist.fm/setlist/warrel-dane/2016/viper-room-vienna-austria-2bfc4046.html

 

fali oldschool nevermore, jbg. videcemo da trazimo da se ubaci nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...