Jump to content

2016.09.05. *Elektropionir, Beograd* Agent Fresco


VoivodBG

Recommended Posts

Dobar koncert,a sam na youtubu naleteo na neke mirnije stvari, tako da nisam ni ocekivao da ce biti zuljanja,bas sam imao utisak da im je uzivanje da sviraju, zvuk je ispao ok, ova i ona sitnica ali nemam ozbiljnih zamerki, meni bilo malo ljudi, ali me nonilo razuverio sa izjavom da bi on bio prezadovoljan sa onakvom posetom, jebes posao ako je manje od 100 ljudi ok posecenost

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa super je 70-80 ljudi ako prvi put sviras u nekoj zemlji istocne evrope i sviras ovakvu muziku

 

a ako pevac nije gej, sto mi dosta tesko da zamislim :D neko u bendu jeste. mozda basista. znam da dosta slave kad je gej parada na islandu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e u pocetku sam se smorio, bubnjar kida, oval lik kmeci u mikrofon, a gitara i bas vrlo izgubljeni ja reko brate sta je bre ovo, a onda su poceli da krljaju i bilo je sasvim super. Smarao sam ih posle da se slikam sa njima i potpisali su mi kartu, vrlo su kul. Kontam da je fazon bio jebiga nemamo materijala za 2h krljanja ali da nadoknadimo tako sto cemo da se zezamo as publikom i tako to.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno bilo u NS-u, fin zvuk, bend razvalio, jbg, live je live, a ovi momci bas kidaju uzivaju u tome. Iako je bio poslednji cert na turneji, mislim da su otprasili za sve pare. Poseta, takva, kakva je, lepo Azal rece. Firchie radio svetla, bubnjaru bio rodjus :D No, bili su zadovoljni, vidi se to, takodje se i oseti da nisu nikakav fejk, jednostavno se vidi. Bar su ljudi kupovali merch :D Jos jednom, vrlo smo zadovoljni! Pozdrav za brata Grobodana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kod nas gitaristi rođendan bio.

 

Sad se već razmišljam da im to nije fora :haha: :haha:

 

Pa šta, trebao sam po kratkom postupku, derposi su, ćao-zdravo?

 

No to homophobia... i ostala sranja!!!

 

Pa i ti si naporan, pa te trpimo. Tolerancija na sve strane.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno bilo u NS-u, fin zvuk, bend razvalio, jbg, live je live, a ovi momci bas kidaju uzivaju u tome. Iako je bio poslednji cert na turneji, mislim da su otprasili za sve pare. Poseta, takva, kakva je, lepo Azal rece. Firchie radio svetla, bubnjaru bio rodjus :D No, bili su zadovoljni, vidi se to, takodje se i oseti da nisu nikakav fejk, jednostavno se vidi. Bar su ljudi kupovali merch :D Jos jednom, vrlo smo zadovoljni! Pozdrav za brata Grobodana!

 

Zar nije Zagreb poslednji, danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...