Jump to content

2016.09.05. *Elektropionir, Beograd* Agent Fresco


VoivodBG

Recommended Posts

Ne bih da zvučim maliciozno, ali meni sve kod ovog benda deluje tako pederski, od imena benda, same muzike, preko članova do merch-a :mhihi:

 

Otkrio si toplu vodu, naravno da je gej. I fanovi su gej, vidis valjda da su Laza i Ball najveci fanovi a zna se da su oni teski pederi.

 

Nego razbijanje sinoc u NS. Skidam im kapu i gace da su se iscimali da dodju u jebeni Fircijev klub i da odsviraju iz srca za 50 ljudi. Totalno neki drugaciji trip ali sjajno je bilo, zvuk milina, oni bas iscepali kako valja. Iako krecu na evropsku turneju za par nedelja s Katatonijom, dosli su u zabit i dali sve od sebe, to jednostavno mora da se ceni. Kupio sam Destrier, videh i da je dosta ljudi otislo posle na merch pa se nadam da su izvukli bar nesto. Naravno svi mi se potpisali, totalno su gej i dragi i super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Oliver Mandic xD

Ja ladno mislio da je neki kopiket :).

Mada, bilo mi malo cudno kada je pricao kako je nekom poznatom muzicaru sredio 2 ribe u Parizu i naterao ga da obeca da nece platiti vise od 10k dolara.

 

Kupio sam Destrier, videh i da je dosta ljudi otislo posle na merch pa se nadam da su izvukli bar nesto.

Ja uzeo belu majicu. Jos samo da smrsam i da mogu da je obucem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...