Jump to content

2016.11.14. *Dom omladine, Beograd* Max i Iggor Cavalera


hanley

Recommended Posts

Rekoh, o ukusima ne vredi raspravljati, ali mi malo stariji (koji smo prebacili 40 god.) imamo drukčiji sistem vrednosti. Ipak, ne mogu da shvatim koliko se današnja omladina loži na kojekakve bl(j)ack metal gluposti, a ne shvata značaj, u ovom slučaju, jednog Max Cavalere za heavy metal muziku. :redface:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da se ne raspravljamo,nego vi koji loše govorite o braci Cavalera dodjite na koncert,pa posle iznesite ovde utiske....A ne ko lisica kad kaze da joj je grozdje kiselo,kad ne moze da ga dohvati...lol ne budite internet HMetalci,dodjite na koncert....Veliki CHUCK SCHULDINER JE REKAO FUCK THE RUMMORS,SUPPORT MUSIC!!! LET THE METAL FLOW!!! REST IN POWER CHUCK...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh, o ukusima ne vredi raspravljati, ali mi malo stariji (koji smo prebacili 40 god.) imamo drukčiji sistem vrednosti. Ipak, ne mogu da shvatim koliko se današnja omladina loži na kojekakve bl(j)ack metal gluposti, a ne shvata značaj, u ovom slučaju, jednog Max Cavalere za heavy metal muziku. :redface:

 

Nema šta da se čudiš, ovde se hajpuju razni bendovi sa kapuljačama, a pljuje se po Venomu. Ali ne mari, neka imena će zauvek ostati, dok će ovi hajpovani anonimusi ispariti kroz koju godinu, kao da nikada nisu ni postojali!

 

Bitno da mi idemo na "raspalu" braću, repetitore, freske, leprouze, šabatone, usisivače razne, prepuštamo njima!

 

 

..koji raspad jbt. biće ovo loše.. hahahaha

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šta da se čudiš, ovde se hajpuju razni bendovi sa kapuljačama, a pljuje se po Venomu. Ali ne mari, neka imena će zauvek ostati, dok će ovi hajpovani anonimusi ispariti kroz koju godinu, kao da nikada nisu ni postojali!

 

repetitore, freske, leprouze, šabatone, usisivače razne, prepuštamo njima!

 

 

Ovo je sve istina.

 

http://youtu.be/jJqRizIzpVg

 

..koji raspad jbt. biće ovo loše.. hahahaha

 

A ovo je lose. Maks ocajno peva, ne svira, a tamo gde i svira lupa 0. Doduse, Igor sasiva standardno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A ovo je lose. Maks ocajno peva, ne svira, a tamo gde i svira lupa 0. Doduse, Igor sasiva standardno.

 

Zapravo, mislio sam da i grdje zvuči, koliko dugo se dernja, ovo i nije tako loše, za sviranje si u pravu, ali on nikada nije ni bio vrhunski gitaroš, ona mu više služi kao er gitara... hahaha, Igor sa druge strane sabija, bez problema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...