Jump to content

2016.11.14. *Dom omladine, Beograd* Max i Iggor Cavalera


hanley

Recommended Posts

Realno na koncert treba da se ode zbog Igora. Barem ja ga nikada nisam gledao uživo.

Tačno je da će ovo biti ljuta tezga, ali kome to smeta nemoj da ide :)

Računam da ako krenem sa minimalnim očekivanjima, koncert može da ispadne i bolji nego što sam očekivao :)

Jedino sviranje Sepulturinih pesama me i može naterati da odem na Maxov koncert :)

Što se tiče poređenja sa Ozzy-ijem (a bogami može se porediti i sa Borom Đorđevićem, još samo da u jednoj ruci drži tekst pesme, a drugom da okida praznu E žicu :) )

sad mi je sinulo da je ono Maxovo moronsko polivanje prvih redova vodom iz flašica

zapravo sirotinjska verzija Ozzy-ijevog polivanja iz kofi :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Računam da ako krenem sa minimalnim očekivanjima, koncert može da ispadne i bolji nego što sam očekivao :)

 

Upravo sa ovim predubedjenjem sam išao i na Sepulturu, pa i nije tako loše bilo.

 

E Truli, ajde leba ti idi igraj igrice

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gledao sam ih na Arise turneji 1991 u Budimpesti sa Heathen i na Chaos A.d turneji 1993 sa Paradise Lost u Pesti isto .I to je to ja sam zadovoljan

Soulfly sam gledao pre par godina zato sto su me nagovorili da idem i dobio kartu .

 

Ovo danas je teska tezga ,al eto ko zna mozda i ispadne dobro

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ништа више не може да изгледа као некад, то је чињеница. Бићемо тамо из поштовања према некад великом бенду (за који ће се већина нас сложити да више не постоји). Данас, нажалост, као да имамо две Сепултуре, нешто попут цепања политичких странака, па кад ниједна више не може да достигне онај ниво из најбољих времена. Штета, Сепултуре нема без Макса и Игора, али ни њих двојица не могу ништа битно бити без Сепултуре. :cry:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...