Jump to content

2016.11.14. *Dom omladine, Beograd* Max i Iggor Cavalera


hanley

Recommended Posts

Realno na koncert treba da se ode zbog Igora. Barem ja ga nikada nisam gledao uživo.

Tačno je da će ovo biti ljuta tezga, ali kome to smeta nemoj da ide :)

Računam da ako krenem sa minimalnim očekivanjima, koncert može da ispadne i bolji nego što sam očekivao :)

Jedino sviranje Sepulturinih pesama me i može naterati da odem na Maxov koncert :)......

 

Tako i ja mislim nekako.

 

U ZG je koncert večeras rasprodan, klub prima oko 1500 ljudi, pa očekujem i dobru energiju i super atmosferu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sinoc u Zagrebu.

Nisam imao velika očekivanja, tako da sam sd dobro proveo. Svirka bila solidna, max brljao (jbt kako je moguće da ne zna kako idu tekstovi koje je sam pisao), sreća pa je jump-jump delova bilo dosta manje nego sto sam očekivao.

Meni je pre svega bilo bitno da čujem procreation i dusted, ace of spades totalno nepotrebna.

Inače, tvornica kulture je bila prepuna, deluje mi da su ljudi koncert napustili zadovoljni.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Život u brojevima:

 

Blind Guardian je u Beogradu bio 4. puta u vremenskom rasponu od ~10 godina

Sabaton će na proleće u Beogradu svirati 5. put, odnosno 7. put u Srbiji, u vremenskom rasponu od ~9 godina.

Soulfly/Cavalera dolazi sad 7. put u Srbiju u rasponu od ~11 godina. 9. put za ~14 godina.

 

Zaključak, treba dovesti Blind Guardian dogodine da se malo iznivelišu stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ nikada više nisam žalila što ne živim u US nego ove godine

 

što se argumenta za našu slovenštinu tiče, evo sve mi seva za slovenštinu

ako tako postaviš stvari, treba da poštujemo i dina merlina, i on nam je slovenština

 

a evo, čujem, i sabaton menja veru u srbstvo, sad imamo razlog da poštujemo

 

ne znam samo što nije slučaj i sa megadethom da dolazi na 15 dana ako rezonujemo po tome ko je naš

 

evo, opet, sve mi seva

 

daj ti meni bg peti put, biću tamo

i šesti, i u budimpešti ili zagrebu sedmi, ako kojim slučajem odluče da preskoče

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je takođe tačno

 

Treba uzeti u obzir i da su Sabaton i BG (jebi ga sad, eto, spojih) oba bendovi za klinčadiju i da se odatle počinje, i da sve dok ima ljudi na tim koncertima, postoji šansa da će jednog dana slušati i nešto van tih okvira, pa samim tim i da će biti više publike za stvari koje bi smo hteli da vidimo a ne možemo jer nas je 17

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

što se argumenta za našu slovenštinu tiče, evo sve mi seva za slovenštinu

ako tako postaviš stvari, treba da poštujemo i dina merlina, i on nam je slovenština

 

a evo, čujem, i sabaton menja veru u srbstvo, sad imamo razlog da poštujemo

 

 

Ne radi se tu o nekom poštenju, niti sam ja rekao da volim dotični bend, samo konstatacija da je realnije da Laibach svira u srbiji 'iljadu puta, negoli u kambodži npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto za klincadiu...eo, danas ie neka vest Kiske i Hansen se ponovo okupljau u starom jatu...i meni momentalno u glavi zasvirale havaiske gitare i krenulo - HELOUIN, D VIZARD KRAUN AIL TEIK ON HEEELOuViiIN tatataratatatata

 

Morao sam da obrnem na ripit i nista manje safl 5-6 puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sinoc u Zagrebu.

Nisam imao velika očekivanja, tako da sam sd dobro proveo. Svirka bila solidna, max brljao (jbt kako je moguće da ne zna kako idu tekstovi koje je sam pisao), sreća pa je jump-jump delova bilo dosta manje nego sto sam očekivao.

Meni je pre svega bilo bitno da čujem procreation i dusted, ace of spades totalno nepotrebna.

Inače, tvornica kulture je bila prepuna, deluje mi da su ljudi koncert napustili zadovoljni.

 

Zašto ne bi bilo moguće, napisao je hiljadu tekstova u životu, ko može sve to da popamti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...