Jump to content

Konsultativno glasanje


Berliner

616  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@dr

ja bih, ali ne mogu da menjam treci put i ostavim kolegu bez glasova

 

a na odeci je sve ok, vi meni kazete da mi je ukus estradni recimo i ok, ja se ne ljutim (i delimicno slazem :bigblue: ). ja vama da ne nostite bermude, sta je tu nekulturno?

Edited by soul wandering
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam utisak da je nulta verovatnoća da vlasnik sajta uopšte zna za postojanje ove teme, kamoli da bira nekog sa spiska.

ja imam utisak da je nulta verovatnoca da inteligentan covek moze verovati da sam ja, takav kakav jesam (pogledati signu), u toliko nebuloznom tripu da mislim da se vlasnik oseca pozvanim da sad bira iskljucivo sa nekakvog proizvoljnog spiska, mislim da je zajebancija dovoljno ocigledna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta piješ duplo mi daj

U sine... obično domaću rakiju od nekog dede što kupujem, i mogu da popijem negde malo manje od pola litre (iako nije nešto jaka).

Ali juče nisam imao, pa sam otvorio pelinkovac, i mamuran imam šta da vidim.. ostao svega jedan prst u flaši.

 

@Berliner

Deder opusti se. Nije moj post hteo da kontrira tvom, nego da ga dopuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već 3 dana ne prduckate ništa ovuda, baš volim threadkiller postove i to mi se sviđa?

 

Volim i ja kad mi uspeju, naročito kad su malo awkward, ono, da bude pomalo neugodno članovima da odgovore ili dodaju nešto, kad prelaze određene linije... Tkzv ''stop kodon postovi'', XE XE.

 

NAČI ONO HTEO SI NEŠTO DA NAPIŠEŠ ALI VIDEO SI POSLEDNJI POST I SPLAStNUO TI JE ENTUZIJAZAM

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već 3 dana ne prduckate ništa ovuda, baš volim threadkiller postove i to mi se sviđa?

 

Volim i ja kad mi uspeju, naročito kad su malo awkward, ono, da bude pomalo neugodno članovima da odgovore ili dodaju nešto, kad prelaze određene linije... Tkzv ''stop kodon postovi'', XE XE.

 

NAČI ONO HTEO SI NEŠTO DA NAPIŠEŠ ALI VIDEO SI POSLEDNJI POST I SPLAStNUO TI JE ENTUZIJAZAM

 

Fapril je moj alter Opeth-ego, mogao je doda "i to nam se svidja?" :haha:

ali on je gospodin covek, meni jako drag :bigblue:

 

No enthusiasm for the wicked!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...