Jump to content

2017.02.23. *Klub Fest, Beograd* Dead Congregation, Sacramental Blood


azal

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ljudi, kakav koncert. Savršen bend, savršen zvuk, jedina zamerka je što je trajalo baš kratko za headliner svirku. Teško da će se ponoviti ovako dobar death metal koncert u skorije vreme.

 

Sacramental Blood je bio skroz korektan, Beloruse sam iskulirao jer stvarno mrzim taj stil, pa ne mogu da prokomentarišem.

 

Ostaje žal što jedan od najcenjenijih DM bendova današnjice ne može da skupi više od 50 duša u Beogradu, ali to samo potvrđuje već poznatu činjenicu da su se srpski metalci zaustavili negde na 1995. i da novije bendove od toga ne slušaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masakr

meni DC svirka proletela, kao da su svirali 15 minuta

Sacramental odlični

 

sjajna ekipa, pristupačni diskovi, vrhunski bendovi

super veče

 

pozdrav za kultomobil 2.0 i Human-a :D

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako bih voleo da imamo sliku iz kultomobila, nadam se da nas neka patrolna kamera nije ufotkala :D

Evo i sličica sa certa: Dead Congregation, Relics of Humanity, Sacramental Blood. Biće i izveštaj čim završim smenu XD

Jebeno dobro veče, no nema za koga :/ Ja se svaki put iznova iščudim koliko dobar zvuk može da bude u tom festu :o

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar koncert sinoć, Sakramentalci bili super, mada atmosfera malo zakazala, a vidno fali i Petra jbg. Belorusi, iako taj stil DM ne preferiram, pošteno odprašili, iako je delovalo da vrte jednu istu stvar pola sata hahhaha. Congregation, kao što su već ljudi rekli, oduvali za sve pare, zaista originalan i nesvakidašnji DM bend, moja graška što ih nisam ranije zapazio.

 

Da naravno, pozdrav za kultomobil (ajde) 1.0 i ekipu sa Yumaaa :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci, samo da potvrdim sto su gospoda rekla.

Sacramental na standardnom nivou, srpski ponos.

Belorusi uzasni.

Dead Congregation haos, hajlajt mi na kraju bio kad su vezali prve tri sa Promulgation pa Teeth into red, kao da se pakao otvorio na ono zujanje na kraju, sacuvaj me boze.

Kultomobil 2.0 pobedio, stvarno sam se zblizio na neki nov nacin sa drugarima.

Hvala Lazi i Bobi za ovo, a srpski metalci neka se jebu.

I da, nije valjda neko zaista ocekivao Blagoja haha

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...