Jump to content

2017.05.13. *Elektropionir, Beograd* Poem, Until Rain, Asymmetry


azal

Recommended Posts

Aj što bilo malo ljudi, nego što je tek negde pola bivstvovalo oko stejdža, dok su se ostali bili pozadi :]

 

Until Rain imam slične utiske^, pevač definitivno redeeming feature benda, vokalne promene k'o iz pičke na svakom koraku. Jedino što mi je muzika all over, nijedna pesma da mi je držala pažnju od početka do kraja.

Poem mi je drugi put da gledam u par nedelja, i sad mi nekako mnogo bolje legli nego prvi put. Ko zna, možda bi mi i UR bolji bili drugi put :haha:

Domaća podrška, Asymmetry, sasvim kul, čak mi i bolje legli nego UR sveukupno, samo što imali najlošiji zvuk večeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cak mislim da je na Bongzili bilo manje ljudi nego sinoc, ali mi nije jasno zasto se posle Poema ispraznilo, Until Rain je gledalo nas 20 u vr glave. Jedino ako su svi otisli na Mortal Kombat after party ili tako nesto :D

 

uglavnom Until Rain su mi ostavili bolji utisak nego Poem, sta znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Poem zvucali mnogo ubedljivije, ali oni su dosta duze i na turneji i dosta su upeglaniji, iako je Until Rain matoriji bend ... Momci iz UR su skroz kul i pristupacni, dok ovi iz Poem nisu bas nesto preterano komunikativni (to ovako bendovske komunikacije). U sustini, Until Rain je falio bolji zvuk gitare, ocekivao sam da im gitare zvuce kao kod Poem ali nisu uopste ... Jbg. A generalno ostalo im je zvucalo skroz super i onaj basista sto vodi ljubav sa gitarom je malo preterivao, odvlacio paznju skroz :haha:

 

Sto se tice nas iz Asymmetry, zao mi je sto je zvuk generalno tako lose ispao, dali smo sve od sebe, ali je tonac ovih grka sve zivo ispodesavao na mixeti, grupisao svasta nesto, tako da je onaj domaci lik za mixetom bio prilicno vezanih ruku sto se tice celokupnog tona, nije imao previse fleksibilnosti da odradi bolje nego sto je bilo ... A prve dve pesme nas ubise klavijature u monitoringu (a koliko skontah generalno su bile glasnije), nista nismo culi osim klavijatura :haha: Sta je tu je, bilo je fino, nisam ocekivao da se pojavi onoliko ljudi, skroz sve ok bilo sto se mene tice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su svi bili super. Asymmetry nije bio toliko los zvuk ipsred koliko je vama bilo na bini. Saletov glas bas grmi.

 

Poem su mi bili najbolji, super je svirka. Kao neki melodicni evropski Tool, riffovi i teme su iz te price ali imaju taj neki evropski smek catchy melodija, i kad udju u neku prog voznju, uvek je nekako umerena i sa groovom.

 

Until Rain su super, samo sto su malo previse "all over the place" kapiram da zele neki raniji PoS vajb da odrade ali nisu na tom nivou sto se tice sviranja i kompozicija.

 

Pevac je zanimljim mada ga i on pomalo pretera na momente. Pricao mi je da je bio zamena za Buddy Lackey-a za onaj Ayreon Theatre Equation.

 

kul cert sv u svemu, ipak pregurali preko 50 karata, sto je valjda super za beograd da niko ne voli prog a kamoli da vidi neke bendova za koje nikad nije cuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...