Jump to content

Nula


PajatheTrut

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 years later...

Baš dobar album minus odredjene vokalne deonice, imam jak utisak da retko ko kod nas ume da izmiksa vokale kršteno, uvek mi to polučisto pevanije zvuči kao da samo što se nije usro (vokalista)

 

Uživo će sigurno biti bolje - visit Zemun jun 3

 

 

Edited by Havočka
"preciznost" izražavanja
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bila je baš dobra svirka u subotu.

 

Pustoš, 'nako, treba još da se vežba i poraste, kids had their fun, dosta me podsetilo na neki 2006 momenat u malom SKCu. Članovi benda najveći fanovi Kolca koji je svirao na kraju.

 

Nula, kao što pretpostavih, mnoooooogo bolje zvuči uživo nego na albumu, sve bih ja to premiksala. Odlična atmosfera, svidelo se i klincima, meni je premašilo sva očekivanja, ima još jedan bg* bend čijem nastupu mogu da se radujem. 

 

Patili su se i Nula i Kolac sa ozvučenjem, ali Kolac je baš bio u kanalu...

Prvo što sviraju klasičan zzzzzzzzz,

drugo što bas, uvek mi fali bas, nije fora ljudi, nije više sve u tome da se ne čuje ništa, ovo je 2022. godina, blabla

otpanjeno sve do besvesti,

i onda jooooooo kad ispadne lead iz miksa i malo dobiješ srčku

nema ništa gore nego da ti masa viče to-nac! to-nac!

 

Ali bilo je oke bilo je metalno, eo snimak Kolac, was busy dancing otherwise

 

 

Ah da, i videla sam brda ljudi koji bi inače išli na brutal ali sad ne idu i malo se brinem sad što će biti - ako ima neko da bi delio prevoz pišite

Takodje, ako ne bude ništa od toga, ako neko zna već hak za solotrip udelite savet da skratim istraživanje

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Dugo sam odlagao da poslušam ovaj bend, ne znam ni sam iz kog razloga. So zemlje zvuči stvarno dobro, ceo album je monolitan i bend je uspeo da napravi fino zaokružen koncept a da nije puko kopiranje svetskih bendova ovog tipa, album stvarno zvuči turobno, masivno ali i razgovetno. Nije ovo bogznakakav original, uticaji su dosta primetni, od Neurosis do Bjesova ali definitivno se ne radi o nekoj lošoj kopiji nego bend zvuči sveže i zdravo. Tekstovi nisu loši mada kad je na srpskom to nosi neku dozu banalnosti i teško je izabrati reči koje neće zvučati kao mračni klišei za bilo koga malo elokventnijeg, malo pati tekstualni momenat od trying too hard sindroma. Međutim, čitavo pakovanje od muzike, preko omota, lirike i produkcije deluje stvarno profesionalno i oseti se uložen trud,  pa mi je drago da me je konačno neki noviji domaći bend zaintrigirao, a posebno ovog tipa. Čim bude neka sledeća svirka u Bgd idem da overim i uživo.

Edited by Haos sam ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...