Jump to content

Recommended Posts

Mislim da bi red bio da imaju temu pogotovo sto nam stize novi album A Conscious Creation From the Isolated Domain: Phase I ove godine valjda..

 

Ja sam licno slusao samo prvi The Chasm Procreation of the Inner Temple koji je nekakva melodicna death doom/dsbm kombinacija ali je album skroz dobar, mozda bi se vise svideo fanovima dooma, gothica i sl nego onima sto vole brzi i tezi death. Koliko vidim po tagovima posle su udarili vise po progu, mada bolje da daju komentar oni koji su slusali sve..

 

 

slusao sam i prvi Cenotaph (Daniel Corchado je bio u bendu kao i bivsi basista Chasma), mada mi se nije previse dopao album, ima dobar zvuk ali pesme nisu preterano zanimljive..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izuzetno zanimljiv bend, biće sjajno ako novi album bude tako dobar kao i prethodni, a bogami dosta vremena prodje od njegovog izdavanja, skoro pa decenija.

 

Inače verovatno jedan od najpotcenjenijih bendova ikada, čak sam čitao davno neki intervju gde kažu kako ih čak i njihovi meksikanci ne jebu dva posto, a poznato je koliko je popularan metal u toj zemlji i koliko su vatreni fanovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Konačno poslušah ljudski ove, Procession to the Infraworld album. Ovo je neviđeno potcenjen bend, sramota... Jedva čekam da poslušam ostale, verovatno ću samo njih i da slušam narednih dana, šokirao sam se koliko je ovaj dobar.

On 7/9/2017 at 5:57 PM, HUMAN said:

Inače verovatno jedan od najpotcenjenijih bendova ikada, čak sam čitao davno neki intervju gde kažu kako ih čak i njihovi meksikanci ne jebu dva posto, a poznato je koliko je popularan metal u toj zemlji i koliko su vatreni fanovi.

Previše progresivno za senzibilitet latinoameričkih fanova 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je taj Procession medju najboljim njihovim, kreni lagano ka Farsseing the Paranormal Abysm, sećam se da mi taj isto dosta dobar, ovaj poslednji (insrumentalni) baš nisam nešto izvrteo, inače se benda setim jednom u hiljadu godina pa se ne sećam baš svih albuma, ali svakako zaslužuju mnogo veću pažnju, ima svakakvih lepota u njihovoj diskografiji.

E da i meni bilo baš čudno da su meksikaneri u pitanju, znajući kakav fazon oni furaju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...