Jump to content

2017.11.20. *Klub Fest, Beograd* Vulture Industries, Hteththemeth


[Nocturno]

Recommended Posts

Postoji nesto bas tuzno u vezi Festa. Verovatno je poslednji cert na kome sam bio tamo a da je bio pun klub jos Riverside davnih dana. Stvarno steta jer zvuk zna da bude bas dobar, nemerljivo bolji od govana poput Elektropionira, Kc grada ili bilo cega u centru sto nije Dom omladine.

 

Predgrupa dosta komicna. Nije toliko losa muzika koliko smesno izgledaju na bini a i tematika pesama je bas bezveze koliko sam uspeo da razaznam. Furaju braca Rumuni kubure ali i zajebane PRS-ove. Zvuce kao srednjoskolski Arcturus.

 

Vulture Industries je mnogo potcenjen bend. Kao sto rekoh na maticnoj temi, imaju bas unikatan izraz. Zvucali su jako dobro i kilava poseta nije nimalo uticala da mi koji smo dosli ne dobijemo dobar show. Setlista iskljucivo sa poslednja dva, ako se ne varam, ali tu su i pronasli svoj zvuk. Bjornar je legenda. Najjace je bilo kad je snimio da neka riba fura majicu na kojoj pise "i am the cat" i rekao "well i guess it's time for us to release the hound". :) My body, my blood jedina kilava pesma, mogli su nesto umesto nje ali sve ostalo tip top i ovako sam bas srecan sto ih videh.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...