Jump to content

Operation Mindcrime ili Seventh Son of a Seventh Son?


Operation Mindcrime ili Seventh Son of a Seventh Son?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

OM malo bolji. 7th son of a 7th son je super naravno i ima dozu genijalnosti, ali ima jedno tri pesme koje mi se ne dopadaju preterano

OM malo bolji. 7th son of a 7th son je super naravno i ima dozu genijalnosti, ali ima jedno tri pesme koje mi se ne dopadaju preterano

 

Seventh Son ima jednu vrlo ljigavu pesmu - Can I Play With Madness.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako zajeban poll :haha: Ne bi mi palo na pamet za 100 god..

 

Sa SSoaSS sam počeo metal da slušam, tako da ima posebno mjesto kod mene. A O:M je objektivno bolji album, nema nijednu lošu pjesmu, dok Can I Play With Madness je užas.

 

Preskačem glasanje.

Nemam nista protiv Can I Play ali mislim da je ipak OM malo bolji, mada su oba albuma ludnica. Pretesko pitanje.

 

Tako nekako :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1500973271' post='2957845']

 

 

Na cemu si tebra?

 

 

 

proger sam. idem po tome koji su albumi 86 najvise pomerili granice u metalu i po subjektivnom ukusu naravno.

 

mozda je MoP malo bolji od PS, ali ne mnogo. kad bi bila jos jedna jaka pesma umesto i ain't superstitious bilo bi jos blize.

 

svakako su QR i FW bili mnogo vise futuristic i napredni od svih tad, narocito od IM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Maideni u tom trenutku doduše nisu toliko težili ka unošenju revolucije u metal kao žanr koliko da pomeraju granice sebe kao benda. Somewhere in time je bio dosta odvažniji u nekoliko aspekata od prethodnih albuma - melanholičnost atmosfere, primena sintisajzera, sentimentalni tekstovi, a o činjenici koliko su melodije bogate da ne govorimo. Sve je to verovatno i doprinelo tome da mnogi Maiden fanovi smatraju Somewhere in time najboljim Maiden izdanjem.

 

Queensryche, Metallica i Megadeth su svi kasnije u karijeri nadmašili svoja izdanja iz 1986. godine, što se mene tiče. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i odmah sledece godine Killing Technology > Awakening the Guardian + Rage for Order

 

sto se tice ovde dva navedena albuma iz 1988. Transcendence >>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...