Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...
@ROCKET QUEEN & mama dalton:Kol'ko su vas/te platili za ovo? icon_smile.gif

 

 

EDIT:inace,otis'o bi na svirku,al' tesko da ce mi ostati para posle Tankarda icon_uhoh.gifph34r.gif

No,man,stvaaarno su mi ulepsali zivot onda kada se nije ni znalo sta ce biti sa pravim Gunsima...Pa cak ni Budimpesta nije uspela da promeni taj dobar osecaj na "laznim Gunsima" icon_rolleyes.gif ...Ne znam da li si bio so far,ali,evo,meni bi bilo zao da se nesto tako dobro desava u mom gradu a da ne znam...Inace,bila sam na svim njihovim svirkama u BG i bilo mi je sjajno svaki put...bolji tribute ne bih ni mogla da zamislim (bar sto se Axl-ovog dela price tice)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam za tebe (kad kazes " onda kada se nije ni znalo sta ce biti sa pravim Gunsima"),al' ja sam oduvek znao (tj. u pocetku se bar se nadao biggrin.gif a posle i bio ubedjen u to) da ce kad-tad biti nesto sa Gansima,tao da ja nikad ne bih rekao "onda kada se nije ni znalo sta ce biti sa pravim Gunsima"... icon_rolleyes.gif

 

Pa cak ni Budimpesta nije uspela da promeni taj dobar osecaj na "laznim Gunsima" icon_rolleyes.gif

Cekaj malo,nisam bas najbolje razumeo:tebi je koncert Jailbreak-a bolji bolji od koncerta (sadasnjih) Gansa? ph34r.gif Hm...o ukusima ne vredi raspravljati,al' opet... icon_uhoh.gif

I ako ti nije problem da mi malo pojasnis pojam 'lazni Gansi'...

 

Ne znam da li si bio so far...

Bio sam na 2 njihove svirke (jos dok se nisu zvali Jailbreak biggrin.gif ) i super sam se proveo (mada mi je bio ipak bolji provod u NS-u nego u Zemunu) icon_da.gif

 

meni bi bilo zao da se nesto tako dobro desava u mom gradu a da ne znam...

Pa ne znam...da otvoris onda temu na Koncertima i okupljajnima?

 

bolji tribute ne bih ni mogla da zamislim

Ovde kod nas definitivno ne icon_da.gif

Mada sam letos na Sigetu gledao 2 prilicno OK benda (Hollywood Rose i GN'R Tribute Band) - ovi prvi su popularniji i bolje su vizuelno 'skinuli' Ganse (po izgledau i pokretima),a ovi drugi su ih bolje 'skinuli' muzicki...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek mi je drago da cuejm dobar tribute Gunsima. Izjava da je taj bend bolji od trenutne postave Gansa mi nekako ne pije vodu, cak je po mom misljenjiu potpuno bizarna, ali vredi cuti pa proveriti.

 

Taman mi je rodjendan dan posle pa bih bas mogla i da ga "docekam" na ovoj svirci

 

Mnogo slatka ova reklama sa ovcama uz Better icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek mi je drago da cuejm dobar tribute Gunsima. Izjava da je taj bend bolji od trenutne postave Gansa mi nekako ne pije vodu, cak je po mom misljenjiu potpuno bizarna, ali vredi cuti pa proveriti.

 

Taman mi je rodjendan dan posle pa bih bas mogla i da ga "docekam" na ovoj svirci

 

Mnogo slatka ova reklama sa ovcama uz Better icon_smile.gif

Uh...Bas mi tesko pada,ali,evo objasnicu bar taj deo tebi: Nisam nikada rekla da je Jailbreak bolji od Gunsa...Boze sacuvaj icon_evil.gif ...da ne citiram sebe samu vrati se na taj deo pa vidi...A ono sto sam htela time da kazem je da sam kada sam odlazila u Budimpestu mislila da mi nikakvi tributi nece biti ni potrebni ni gotivni for a looong looong time,ali nije tako,pogotovo sto su ovi momci stvarno sveli svirke na minimum,a ni forum neko vreme nije radio (as you know),pa sam morala da jurim plakate po gradu da mi neki koncert ne bi promakao..Eto..a sto se svirke tice stvarno sam se svaki put toliko dobro osecala da bih svima preporucila...A,da,nacula sam ph34r.gif da "lazni Slash" ovog puta nece svirati sa njima,tako da ne znam da li ce i u ovom sastavu zvucati isto...u svakom slucaju se nadam da ces biti zadovoljna na doceku rodjendana...Happy B,Michelle! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz ljubavi si onda mogla i da otvoris temu o tom koncertu

Hej,Lazo,tema je otvorena u koncertima i okupljanjima!

Stvarno mi nije jasno zasto toliko poredite Jailbreak i Gunse.O.k.,ovi ljudi rade tribute,nisu pravi Gunsi.Ako hocete prave,mozete da odete na koncert.Ovo je tribute svirka,poenta je da se svi dobro provedu.Verujem da momci iz Jailbreaka imaju svoju mjuzu i svoj muzicki ukus,koji verovatno nije toliko vezan za Gunse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada bih mnogo radje o svemu prodiskutovala (uzivo,bez tastature icon_rolleyes.gif ) over a beer pivopije.gif

Ja castim orangelistening.gif

It's a deal! icon_twisted.gif

(pivo uvek pivopije.gif )

... da "lazni Slash" ovog puta nece svirati sa njima,tako da ne znam da li ce i u ovom sastavu zvucati isto...

Hm,i meni je to ph34r.gif

Hej,Lazo,tema je otvorena u koncertima i okupljanjima!

Da,registrovao sam (s' obzirom da su mi,pored piva,koncerti veoma interesantni) orangelistening.gif

Ako hocete prave,mozete da odete na koncert.

Odlazio bih ja svaki dan na njihove koncerte da mogu.Al' eto - nema ih icon_sad.gif

Ovo je tribute svirka,poenta je da se svi dobro provedu.

Naravno icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncerata ima,u toku je americka turneja.Ako imas kesa,mozes da odes.

10.11.2006.,kad Jailbreak bude svirao tribute,Gunsi ce biti u Medison Square Gardenu.Jedino ako si mislio da nema vise koncerata sa originalnom postavom.Pa i ja bih to rado gledala,ali tesko. icon_cry.gif Mada,Izzy je bio gost letos na jednom koncertu.Axl se kao pomirio sa Mattom,ali Slash,Duff...No way,man.Ja cu biti zadovljna i da izadje Chinese u novembru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...