Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Verujem da momci iz Jailbreaka imaju svoju mjuzu i svoj muzicki ukus,koji verovatno nije toliko vezan za Gunse.

Vidish, upravo u tome i lezi problem cele te tezge. Tribute bi trebalo da bude nesto sto je u cast kao sto mu i ime kaze, a ne da neki likovi, koji dok nisu krenuli to da rade nisu ni znali za G n' R (sem stefana), koriste to samo da bi uzeli neku kintu. U najvecem broju slucajeva radi se o skrnavaljenju, vishe nego o tributeu. Stefan stvarno ume super da odsvira gunse, ali u cemu je poenta tu? wallbash.gif Nikad nece biti Slash. no.gif

 

Mnogo bi mi bilo draze da se 5 likova iz razlicitih bendova skupi da uradi tribute tu i tamo zato sto se, eto potrfilo da svi stvarno vole G n' R, a ne da neki likovi zive ko paraziti od gunsa. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidish, upravo u tome i lezi problem cele te tezge. Tribute bi trebalo da bude nesto sto je u cast kao sto mu i ime kaze, a ne da neki likovi, koji dok nisu krenuli to da rade nisu ni znali za G n' R (sem stefana), koriste to samo da bi uzeli neku kintu. U najvecem broju slucajeva radi se o skrnavaljenju, vishe nego o tributeu. Stefan stvarno ume super da odsvira gunse, ali u cemu je poenta tu? :udri: Nikad nece biti Slash. :no:

 

Mnogo bi mi bilo draze da se 5 likova iz razlicitih bendova skupi da uradi tribute tu i tamo zato sto se, eto potrfilo da svi stvarno vole G n' R, a ne da neki likovi zive ko paraziti od gunsa. :no:

 

Mislim da je tvoje vidjenje stvari pomalo detinjasto.Cula sam dosta tribute bendova,gde ljudi stvarno vole to sto sviraju,ali ne zvuce dobro.Ljudi iz Jailbreaka su muzicari,to im je posao,ne moraju da vole to sto rade.Mislim da nemas pojma o cemu pricas.Kako ti uopste mozes da znas da niko osim Stefana nije znao za Ganse pre tog tributa?I da li uopste znas ko je pokrenuo tribute?Ne mislim da je tribute Jailbreaka tezga,a ti mi delujes kao da iz nekog posebnog razloga olajavas Jailbreak,samo bih volela da to otvoreno kazes.Sta je ustvari tvoj problem?

p.s.Volela bih i ja da vidim 5 ljudi iz razlicitih bendova da sviraju Gunse,ali mislim da ce se kod nas to nece desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam sve to zato sto ih poznajem. Da budem precizniji, poznajem ljude koji su zapoceli sve to. Znam da je to organizovano preko Saleta, koji je bio u kontaktu sa nekim covekom koji je zakazivao svirke tribute bandovima. Zato ga je pitao da li je zainteresovan da radi to, a ne zato sto je Sale sam hteo da pokrene tu stvar.

 

A sto se tiche mog problema, smeta mi to sto su mi G n' R omiljeni band, a oni kao sto rekoh, vishe skrnave, nego sto rade u cast.

 

A i ti zbunjena devojko imash mnogo kontradikcija u samoj poruci tako da ni nemam pojma kako da ti odgovorim lepo. :confused:

 

Prvo kazes da im je to posao i da ne moraju da vole to, a onda kazesh da to nije tezga. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet neke price/vesti:

GUNS N' ROSES - Chinese Democracy Release Date Leaked

 

Two different BW&BK sources have indicated that Universal Records will release the long awaited new GUNS N' ROSES album, Chinese Democracy, on November 21st. Apparently,...

Source:http://www.bravewords.com/news/54453

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam uzeo karte za 21.. koncert će biti u St .john. harbour station, Kanada.

 

Ovo je najskuplja koncertna karta koju sam u životu kupio.75 $ floor tickets nešto jeftinije za tribine

 

Nešto sam razmišljao dal da idemo ili ne al pošto su ovde kod nas blizu ajde.

 

A malo da se i prisetim lepih dana one iz 92 e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Guns N' Roses cancelled a performance in Portland, Maine, this week after being told by state officials that the band could not drink on stage

 

Mrs bre :rockdevil:

 

Uvek mi je Axl bio je najjaci lik..:rockdevil:

Edited by 10 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns N' Roses cancelled a performance in Portland, Maine, this week after being told by state officials that the band could not drink on stage

 

Mrs bre :rockdevil:

 

Uvek mi je Axl bio je najjaci lik..:rockdevil:

 

Gde si to pročitao? U portlandu je koncert otkazan zbog sasvim drugih razloga kao što i piše na GNR web stranici.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao sam sa ljudima koji su ih gledali i 90-ih i 2006,i vecina se slaze da je bolja svirka bila 2006

 

ja ih nisam gedao 90-ih,ali sam ih gledao ove godine u budimpesti,i odusevljen sam novim bendom

 

mene je slash uvek pomalo nervirao,mnogo se sminkerisao na stage-u

 

a i da se ne lazemo,zvuk gnr je sada mnogotvrdji nego 90-ihi 80-ih,a meni se to svidja

 

p.s. "lazo,malopre sam tiposlao koncerte"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto je sigurno - axl nema ni 5% glasa sto je imao 90ih. A sto se tice slasha, covek je mozda bio pijan i nadrogiran, ali je zato smisli (mislim naravno, doprineo) sve te pesme. Nema teorije da neki od njih odsvira neki njegov solo bolje od njega. nema logike u tome.

 

ipak i ja jedva cekam neki koncert nove postave pa da odem kad sam vec propustio ovaj u budimpesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao sam sa ljudima koji su ih gledali i 90-ih i 2006,i vecina se slaze da je bolja svirka bila 2006

 

ja ih nisam gedao 90-ih,ali sam ih gledao ove godine u budimpesti,i odusevljen sam novim bendom

 

mene je slash uvek pomalo nervirao,mnogo se sminkerisao na stage-u

 

a i da se ne lazemo,zvuk gnr je sada mnogotvrdji nego 90-ihi 80-ih,a meni se to svidja

 

p.s. "lazo,malopre sam tiposlao koncerte"

 

Ti onda ne volish G`n`R uopshte, ako mozes da kazes da je novi gitarista (ma ko to bio) bolji od Slasha (po meni jednog od najboljih gitarista sveta). Kakav crni tvrdji zvuk, g`n`r su oduvek bili pojam hard rocka a ne nekog tvrdog zvuka iliti kojekakvih blesavih rifova. Znas kad ce da ponovo smisle riff ko "P. City"-juche.

Ja sam ih slushao skoro, jes da su razbili "Nighttrain" al opet, nema tu one energije,rock-a i ludnice ko nekad.

Meni je nezamislivo da postoji neko kome su novi Gunsi bolji od starih :confused::confused::confused:

al ajde UKUSI........

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti onda ne volish G`n`R uopshte, ako mozes da kazes da je novi gitarista (ma ko to bio) bolji od Slasha (po meni jednog od najboljih gitarista sveta). Kakav crni tvrdji zvuk, g`n`r su oduvek bili pojam hard rocka a ne nekog tvrdog zvuka iliti kojekakvih blesavih rifova. Znas kad ce da ponovo smisle riff ko "P. City"-juche.

Ja sam ih slushao skoro, jes da su razbili "Nighttrain" al opet, nema tu one energije,rock-a i ludnice ko nekad.

Meni je nezamislivo da postoji neko kome su novi Gunsi bolji od starih :confused::confused::confused:

al ajde UKUSI........

 

 

Slazem se slazem skroz...Gunsi da su teli da budu tvrdji ne bi bili ono sto jesu...ovo novo je samo u funkciji da te podseca na onakav razaracki bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto je sigurno - axl nema ni 5% glasa sto je imao 90ih. A sto se tice slasha, covek je mozda bio pijan i nadrogiran, ali je zato smisli (mislim naravno, doprineo) sve te pesme. Nema teorije da neki od njih odsvira neki njegov solo bolje od njega. nema logike u tome.

 

ipak i ja jedva cekam neki koncert nove postave pa da odem kad sam vec propustio ovaj u budimpesti.

 

:blink: da li je moguce da ti i ja imamo isto misljenje sto se ovoga tice :no:;):smiling:

 

Ti onda ne volish G`n`R uopshte, ako mozes da kazes da je novi gitarista (ma ko to bio) bolji od Slasha (po meni jednog od najboljih gitarista sveta). Kakav crni tvrdji zvuk, g`n`r su oduvek bili pojam hard rocka a ne nekog tvrdog zvuka iliti kojekakvih blesavih rifova. Znas kad ce da ponovo smisle riff ko "P. City"-juche.

Ja sam ih slushao skoro, jes da su razbili "Nighttrain" al opet, nema tu one energije,rock-a i ludnice ko nekad.

Meni je nezamislivo da postoji neko kome su novi Gunsi bolji od starih :confused::confused::confused:

al ajde UKUSI........

Slazem se slazem skroz...Gunsi da su teli da budu tvrdji ne bi bili ono sto jesu...ovo novo je samo u funkciji da te podseca na onakav razaracki bend

yap yap

 

ni sama ne bih to bolje rekla :smiling:

 

novi gunsi su mozda dovoljno dobri a mozda i ne... jedino je bitno to sto to nisu oni gunsi koje smo mi poceli da slusamo (cuj poceli :) )

po meni je ovo sasvim drugi bend koji, sticajem okolnosti, svira njihovu muziku :pivopije:

Edited by Dragana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...