Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da nema sta nije, samo je pitanje koliko ce se razlikoveti kad budu zvanicno gotove i na cd-u. (sto malo oduzima od drazi) :cry:

 

neke od meni drazih su: I.R.S. i T.W.A.T.

Stvarno, nisam previshe obracao paznju na nove pesme, najiskrenije. Znajuci Axla, ni ne bi trebalo, jer nisu ni gotove. Da su samo hteli da smisle rifove i snime ih, album bi odavno izasho.

Ono glavno je, kako ce album da ti zvuchi kad kupish CD, sednes i preslusas ceo cd iz cuga, od pocetka do kraja. Kefaja!

(uvek se setim Gilmurove izjave, gde kaze da nikad nece prezaliti to sto nije imao sansu da pusti Dark Side i da sve pesme tek tad cuje po prvi put, na tenane, jednu za drugom. :))

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chuo sam od drugara da je publika na nekom skorashnjem koncertu (valjda u Budimpeshti, nisam siguran) pevala SVE nove pesme zajedno sa Axlom :confused:

U trenutku sam pomislio da je mozda izashao novi album, ali poznajuci tog istog mog drugara znao sam da bi ga on vec imao (dechko je nevidjeni fan) pa reko' da proverim na netu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koliko sam ja upoznat trebalo je da izadje krajem decembra

 

za mene su Gn'R ubedljivo najjaci bend '90-ih, i jedini koji su uspeli da se odupru kletom grunge-u!Verovetano nisam nimalo objektivan, ali su guns-i na mojoj listi all star bendova na 3. mestu posle Zeppelina i Metallice! Mada za Metallicu nisam siguran da li su ispred Guns-a na mojoj top listi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,sto sam se danas zacudio :D

 

Uz'o ja onaj Greatest Hits i nesto ga gledam,kad vidim da na Civil War-u bubnjeve svira Steven (ladno) :ph34r: Rek'o dal' su to sad stavili (na taj Greatest Hits) il' je to tako i na Illusion-u i uzmem i pogledam - kad ono ladno i na Illusion-u pise da na toj pesmi bubnjeve svira Steven (skroz sam zaboravio na to :redface: )...Posle mi prodje kroz glavu:pa normalno,kad je ta pesma snimljena 1990.Mada sam mislio da su vec tada Steven-a izbacili iz benda :ph34r:

 

Takodje sam primetio (a da ranije nisam) da je Duff svoj nadimak Rose koristio do Illusion albuma,a da posle - na Spaghetti-u - nije (nego samo Duff McKagan)...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' zna neko odakle mu uopste taj nadimak Rose. Mozda ima neke veze sa Axlom?

 

Ja kad god gledam koncert na kojem Matt svira Civil War, odmah se setim Stevena. Cim krene onaj deo na kojem gitare krecu sa distorzijom, Matt i Steven ga sviraju totalno drugacije jedan od drugog, i odma ti nekako skrene paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,sto sam se danas zacudio :D

 

Uz'o ja onaj Greatest Hits i nesto ga gledam,kad vidim da na Civil War-u bubnjeve svira Steven (ladno) :ph34r: Rek'o dal' su to sad stavili (na taj Greatest Hits) il' je to tako i na Illusion-u i uzmem i pogledam - kad ono ladno i na Illusion-u pise da na toj pesmi bubnjeve svira Steven (skroz sam zaboravio na to :redface: )...Posle mi prodje kroz glavu:pa normalno,kad je ta pesma snimljena 1990.Mada sam mislio da su vec tada Steven-a izbacili iz benda :ph34r:

 

Takodje sam primetio (a da ranije nisam) da je Duff svoj nadimak Rose koristio do Illusion albuma,a da posle - na Spaghetti-u - nije (nego samo Duff McKagan)...

 

Meni je lichno Steven bio jedini pravi bubnjar Gunsa.. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' zna neko odakle mu uopste taj nadimak Rose. Mozda ima neke veze sa Axlom?

 

Ja kad god gledam koncert na kojem Matt svira Civil War, odmah se setim Stevena. Cim krene onaj deo na kojem gitare krecu sa distorzijom, Matt i Steven ga sviraju totalno drugacije jedan od drugog, i odma ti nekako skrene paznju.

 

 

 

MA po meni ga Steven je bolje to ipak odradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam gledao na VH1 neku emisiju sa najvecim ispadima slavnih licnosti u 2006 i bila je ona "tuca" Axl i Tomija Hifligera. Hehehe, svedja mi se sto porede tomija sa stenetom koje ti gricka carapu. :) :) :) :) :)

 

Hehe, i nema ko nije prokomentarisao nesto tipa "tomi bi verovatno bio mrtav na licu mesta da je u pitanju Axl od pre nekih 10-15 godina". :) :) :):rockdevil:

 

Izgleda da je Axl uspeo bar malo da se sabere i sredi svoje "demone". Ali, lagao bih kad bi rekao da ne bih vishe vole da je u ovoj situaciji bio Axl iz 90ih.

 

.....bilo bi krvi na sve strane. :):violent::rockdevil::violent:

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumem otkud ta prica o "overdose"

 

svi koji prate gunse znaju da je slashu i daffu 1989 dao ultimatum da se ociste od heroina,ili se bend raspada

 

znaju da je 1990 otpustio stevena zbog heroina

 

zar mislis da bi ovisnik o heroinu mogao onako da odradi trogodisnju turneju (bukvalno u sprintu)

 

zar mislis da bi ovisnik o heroinu u svojoj 44 mogao onako da trci po bini

 

p.s. "lazo za par dana ti saljem sve sto imam od onoga sto si trazio"

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar mislis da bi ovisnik o heroinu mogao onako da odradi trogodisnju turneju (bukvalno u sprintu)

 

zar mislis da bi ovisnik o heroinu u svojoj 44 mogao onako da trci po bini

 

 

khm, khm.... Rollingstonesi.. khm, khm... :ph34r:

 

Dobro, mislim da se i malo preteruje sa tom drogom, ali to shto je davao ultimatume i otpustio Stevena ne mora nishta da znachi.. Jednostavno, reputacija "opasnih momaka" koju su stekli na pochetku karijere ih prati i danas.. Ljudi to podsvesno povezuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' zna neko odakle mu uopste taj nadimak Rose. Mozda ima neke veze sa Axlom?

Ne znam tacno...mozda je to uzeo kad su se Gansi oformili?A mozda i po ugledu na Axl-a (?) :ph34r:

 

Meni je lichno Steven bio jedini pravi bubnjar Gunsa.. :muzicar:

Steven rules :pivopije:

Imao sam prilike i da ga vidim i da mu pokupim autogram :D

Zao mi je jedino sto se nisam slikao sa njim :sad:

 

Upravo sam gledao na VH1 neku emisiju sa najvecim ispadima slavnih licnosti u 2006 i bila je ona "tuca" Axl i Tomija Hifligera.

Ja ne znam za tu tucu :ph34r:

 

Ma AXL...junkie :)

Ex ;)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ono sa Axl narkic i sl. pocinje stvarno da smara, a sto se tiche tuche izmedju Axl-a, potrazi na youtube-u. Nisam gledao da li ima, ali tamo nema sta nema.

 

Gledao sam juce neki clip, sa Slashom, Duffom i Mattom. Promovishu neki film Soundman u nekom gradicu gde je sve pod snegom. U glavnom, Slash sedi u nekom kaficu i pored njega neka riba (domorodac) kaze da mu trebaju nove kozne pantalone. Na to slash kaze da mu ne trebaju i da ove nosi vec 3 godine skoro bez prestanka i onda doda do jaja komentar tipa: Jel' si videla ti kako izgleda nova koza, GEJ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ACCORDING TO WWW.TRIBUTEALBUMS.COM A GUNS N' ROSES TRIBUTE ALBUM NAMED "CHINESE HYPOCRISY" WILL BE RELEASED SOON,

 

OK HERE ARE THE SONGS:

 

01. "Get In The Ring" - DUST N' BONES

02. "November Rain" - Alex Grossi, Zoli Teglas, Marko Pukkila

03. "Sweet Child O' Mine" - HOLLYWOOD ROSE (Italia)

04. "You Could Be Mine" - DUST N' BONES

05. "Dont Cry" - HOLLYWOOD ROSE (Hungría)

06. "Welcome to the Jungle" - EMERALD MONKEY

07. "Estranged" - DUST N' BONES

08. "Move to the City" - EMERALD MONKEY

09. "Mr. Brownstone" - HOLLYWOOD ROSE (Hungría)

10. "Paradise City" - DUST N' BONES

11. "Night Train" (live) - HOLLYWOOD ROSE (Canadá)

 

Jos jedan u nizu Gn'R tribute albuma. Kako sam samo popizdeo kada sam prvi (i jedini) put cuo "Appetite For Reconstruction" :puke: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa?Gde je prica?

Ja skroz zaboravio na ovu temu (shame on me) :redface:

 

@LazaGn'R:

Gde si na'vatao Stevena? Pricaj,covece,kako je to bilo..Adler's Appetite,mozda? :rolleyes:

Da,na Adler's Appetite (ima na toj temi moj post posle koncerta) ;)

Nego,sto prevrces ocima? :confused:

 

Kako sam samo popizdeo kada sam prvi (i jedini) put cuo "Appetite For Reconstruction" :puke:

Ja sam se jos i zajeb'o,pa sam kupio taj CD (original) :udri::udri::udri:

 

Ja nikad nisam cuo neki strani tribute to G n' R, osim onih nekih zastokih krseva u nekom HC fazonu.

Ja samo ovaj (Appetite For Reconstruction) - neki industrial kurac :rolleyes::no::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...