Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dobro bre jel skino neko osim mene ovaj tkz leakovani chinese democracy...meni zvuci ko da je pravi...cak uz njega ide i novi cover..

 

edit:

 

nije pravi...evo sada slusham ostatak...poslednjih 5-6 pesama su live...ovakav raspored pesama ce biti i na pravom democracy-ju ali samo ce one biti u studijskom kvalitetu...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna kakav ce biti raspored pesama na pravom albumu :mhihi: Verovatno samo Axl.

 

Sigurno ce biti i nekih pesama koje jos nisu procurele a ne verujem da ce biti svih koje se nalaze na disku koji si ti skinuo.

 

Sto se tice novog covera, ja sam ih skinuo sa neta vec 5-6 i svi izgledaju kao pravi (sto bi lako i mogli biti, koliko su dobri), i mnogo su lepsi od onog home made covera koji ide uz mp3 disk koji si ti skinuo. :bigblue:

 

Tako da ja ne skidam nikake demokratije sa neta dok prava stvar i zvanicno ne bude objavljena.

 

P.S. Skinuo sam nedavno bootleg Chinese Democracy (Live) na kome se nalaze nove stvari odsvirane na proslogodisnjoj turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njah..zna se ko je bio kreativna snaga GNRa a on je i dalje u bendu...

koliko ostatak moze pokazao je solo karijerama...da nisu ex gnr ne bi nista uradili

fin bio sinoc tribute u Living Roomu

U redu,jeste Axl bio mozik i vodilja benda,ali nekako kada god se kaze gunsnroses prve asocijacije su Axl Rose and saul Hadson (slash)

 

Ali opet i sada gnr ima ekstra gitariste,samo im treba album da bi sebe potvrdili

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao sam neki chinese democracy. ne verujem da ce to biti konacna verzija. neke pesme su live a neke imaju produkciju na nivou demoa. svidja mi se pesma better. generalno je stil dosta drugaciji, ima nekih ''modernih'' tendencija sa nekim elektro dodacima, poput recimo my world sa UYI II, sto bas i ne moze da se pozdravi. Ali, uvek je lepo cuti Axl-a kako peva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns’n’Roses se vraćaju na muzičku scenu

 

 

ROK Posle burnih ’90-ih koje su označile uspon i pad „Guns’n’Rosesa", Eksel Rouz je shvatio da ne može bez momaka iz benda, pa se pribrao i pružio im „lulu mira". Uspavane emocije pokrenuo je bubnjar Stiv Adler, koji je bend napustio davne 1990. godine. „Video sam se s Ekselom i razgovarali smo od 10 uveče do osam ujutru. Rešili smo pun k.... stvari. Nas petorica moramo ponovo da se okupimo. Ništa neće biti veće", izjavio je Adler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns’n’Roses se vraćaju na muzičku scenu

ROK Posle burnih ’90-ih koje su označile uspon i pad „Guns’n’Rosesa", Eksel Rouz je shvatio da ne može bez momaka iz benda, pa se pribrao i pružio im „lulu mira". Uspavane emocije pokrenuo je bubnjar Stiv Adler, koji je bend napustio davne 1990. godine. „Video sam se s Ekselom i razgovarali smo od 10 uveče do osam ujutru. Rešili smo pun k.... stvari. Nas petorica moramo ponovo da se okupimo. Ništa neće biti veće", izjavio je Adler.

gde si to pročitao? Ma jako mi je mudo Steven,kao da će zbog njega slash i duff da se vrate. A Izzy je koliko znam ortak sa Axl-om od detinjstva tako da me za njega ne bi čudilo...

 

Ne, Duff je takodje neko bez koga ja Gunse ne mogu da zamislim!

i meni je Duff extra gotivan,a i Izzy je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns’n’Roses se vraćaju na muzičku scenu

ROK Posle burnih ’90-ih koje su označile uspon i pad „Guns’n’Rosesa", Eksel Rouz je shvatio da ne može bez momaka iz benda, pa se pribrao i pružio im „lulu mira". Uspavane emocije pokrenuo je bubnjar Stiv Adler, koji je bend napustio davne 1990. godine. „Video sam se s Ekselom i razgovarali smo od 10 uveče do osam ujutru. Rešili smo pun k.... stvari. Nas petorica moramo ponovo da se okupimo. Ništa neće biti veće", izjavio je Adler.

 

Ovo bi trebao da bude odlomak iz hrvatske verzije intervjua koji je Steven dao za svoj fansite. Koga zanima moze to da procita u originalu ovde:

 

Izgleda da je Steven jos uvek na drogama :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam nista protiv stevena i licno bi voleodase skinuo sa kreka,ali on vise nije u stanju da odsvira 3 pesma a ne sto konceraata

btw,on moze da bude srecan sto je jos ziv,jer je imao dva mozdana udara

btw citao sam da je postao bi

 

kada bi se reunion i desio,to bi bilo sa met sorumom

 

 

Ma koliko to zeleo,prvo bih voleo da cujem chinese democracy sa ovom novom postavom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono cega se plashim (mada i ne mora da bude loshe) je da ce se sa jedne strane naci Axl, Izzy i Adler, a sa druge Slash, Duff i Matt.

 

E sad je problem sto i adler i matt zasluzuju da budu tu. Slash je ortak sa Adlerom koliko i Axl sa Izzyem, ali brate, on je sa Mattom radio 10 od poslednjih 17 godina. To nije malo. Adler jeste originalni bubnjar benda, ali isto toliko je i Matt. Jbg, uvek sam govorio da je to sreca u nesreci. Koliko god Steven bio nezamenljiv na Appetite-u, toliko bi njegov stil mozda oduzeo jednu dozu svezine koju je Matt doneo na Illusion-ima. Nekako se bolje njegov stil sviranja uklapa u te velike balade, a da ne pominjemo gde bi smo bili bez You Could Be Mine. Opet, u G n' R je uvek diskutabilno ko je smisli neki riff ili ritam. U gunsima (mislim na originalnu postavu) imas:

 

3 pevaca

4 gitariste

1 basistu

3 bubnjara

 

Tako da to ostaje misterija. :)

 

Jbg, to je mozda bila ona tranzicija koju bubnjar za razliku od gitarista, ne moze da napravi, tako da onda uzmesh nekog koji ce se uklopi u novu viziju. (shala) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedo bog da se okupe ponovo. Samo mogu da zaseru ono po chemu ih svi pamte- po jednoj od najboljih HR svirki ikad. Bolje od toga mislim da ne moze. Mada i ja pozelim ponekad da ih vidim u starom sastavu, al da sviraju samo stare pesme a ne da prave nove.

-------

E sad- to je moje mishljenje, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo kaze Laza :bigblue:

 

Za nekoliko sati je post na kome se nalazila vest BEZ linka (link su slali samo na PM a nije bio zvanicno postavljen) nabacio 16 stranica komentara!

 

Ovde je vise nego ocigledno da gitaru (glavni rif) svira Buckethead a ne Bumblefoot tako da ce ova pesma biti tesko izvodljiva uzivo, no videcemo.

 

Najbitnije je da ova stvar razara, prilicno me podseca na stare Gn'R i odudara od materijala koji je do sada kruzio netom.

 

Svi koji su skinuli onaj Chinese Democracy FAKE album neka ga zakopaju u korpu i slusaju Madagascar :meshuggah:

 

Guns N' Roses are BACK!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo kaze Laza :bigblue:

 

Za nekoliko sati je post na kome se nalazila vest BEZ linka (link su slali samo na PM a nije bio zvanicno postavljen) nabacio 16 stranica komentara!

 

Ovde je vise nego ocigledno da gitaru (glavni rif) svira Buckethead a ne Bumblefoot tako da ce ova pesma biti tesko izvodljiva uzivo, no videcemo.

 

Najbitnije je da ova stvar razara, prilicno me podseca na stare Gn'R i odudara od materijala koji je do sada kruzio netom.

 

Svi koji su skinuli onaj Chinese Democracy FAKE album neka ga zakopaju u korpu i slusaju Madagascar :meshuggah:

 

Guns N' Roses are BACK!!!!!!!!!!!

ovu pesmu su gnr izvodili uzivo cele proslogodisnje turneje

zaista buckethead je razbio ovu stvar,svaka mu cast

Sto se tice stila,ovo je nadoradnja uyi albuma,znaci ova pesma je pravo remek delo Axl Rose-a

a onaj fake sto se pojavio je najobicniji bs,ne mislim na pesme vec na naziv iostalo

Retko mocna stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, jes dobra pesma nema sta, ali necu da dajem komentare dok ne cujem zvanican album.

Meni licno fali malo muzike u smilslu nekih rifova na gitarama koji ce da jebu keve pa makar ih svirao i kuci na nekoj raspaloj akustari.

Iskreno, mislim da Axlu trebaju neki gitaristi koji ce moci da ukrste rogove sa njim, a ne da budu samo muzicari. Tesko je to, ali vedecemo.

Kad se setim '99 godine, zove me ortakinja sva pogubljena "EEEEEEEE, ovi album gunsa izlazi sledece godine" :)

Mislim da je ta euforija prosla i sada, sta bude, morace da bude nesto sto ce kolektivno da pojede celu rock/metal scenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...