Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Eh,kad se samo setim one najave,tj. prvog zvanicnog Axl-ovog obracanja oko izlaska tog (novog?) albuma...kad li to bese... :mellow:

jeste,to je bilo u decembru prosle godine kada je Axl kao "tenative date" naveo 6 mart 2007,tada sam pomislio konacno ce izaci.Sada vise i ne verujem da ce izaci,ali sam barem ispunio svoj san i gledao ih u Budimpesti prosle godine.

 

Dve sporedne stvari (koje zivot cini jos lepsim) koje sam jarko zeleo jos od 1991 kada sam imao 10 godina su novi album gunsnroses i nastavak serijala twin peaks.Izgleda da mi se nijedna zelja nece ostvariti.

 

P.S. "Lazo nabavio sam jos par koncerata ako si zainteresovan da ti ih posaljem"

 

chile 1992 dvd proshot

argentina 1992 full show dvd proshot

rock in rio 1991 dvd proshot

Australija 1988 dvd proshot (los snimak i muzika,ali za kolekcionare prava stvar)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad je skocio u masu je St.Louis (1991.)

 

BTW, je l' Montreal bio ono kad su svirali sa Metalikom (kad je James opekao ruku i kad su oba benda kratko svirala)?

Bas to

Inace Axl se tokom te turneje pokacio sa jdejmsom zato sto je rekao nesto u fazonu "zna se ko je ko ovde,i koga su dosli da gledaju 80% ljudi"

Mada mislim da je na toj turneji fanova bilo 50-50 i da se Axl malo napalio

 

Samo ne kapiram sto gunsi nisu realizovali neki pravi live dvd sa nekog stadiona (argentina,amerika,evropa) nego onaj tokyo dvd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad je skocio u masu je St.Louis (1991.)

 

BTW, je l' Montreal bio ono kad su svirali sa Metalikom (kad je James opekao ruku i kad su oba benda kratko svirala)?

 

Da to je bilo u Montrealu 92 e gunsi su već odsvirali svoj set , Metallica su svirali pola sata jer na pesmi Fade to black James je bio jako blizu Piroa i explozija sjebao mu desnu ruku. Al je narod poludeo pa su rasturili ceo stadion i pola grada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bedak sto je taj koncert u St. Louis-u prekinut jer dok je trajalo, bilo je do jaja. Slash je odvaljen bio od zivota i uspeo je u pola pesme, da izgubi farmerke i patike, i na kraju November Rain sedi na klaviru u gacama i belim carapama i svira solo. :) :) :)

Da ne pricamo sto je Axlu verovatno doslo do ih poubija sve. :) Obozavam te koncerte gde je josh Izzy svirao, a sa druge strane vec su svirali materijal sa UYI albuma. Posle su nabavili sav onaj orkestar i recimo, November Rain je onda zvuchao do jaja, ali neke pesme su ipak izgubile prvobitnu atmosferu.

Estranged je recimo zvuchao super i bez celog prateceg benda.

Sve u svemu, ni jedan njihov koncert nije dosadan. :) Nikad ne znash sta ce se desi sledece. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada ste vec poceli pricati o incidentima na njihovim koncertima, onda treba pomenuti jos 2 RIOT koncerta iz 2002 godine:

Vancouver 2002 i Philadelphia 2002

 

Ovi su bili manjeg intenziteta jer je murija vec navikla da bude nereda na Gn'R koncertima pa su spreceni ispadi fanova po gradu (koliko-toliko).

 

Evo nekih slika iz iz Filadelfije:

 

Philadelphia_Riot_3.jpg

 

Philadelphia_Riot_4.jpg

 

Unistena je mixeta od preko milion! dolara!!

 

Do nereda u Vankuveru je doslo kada je menadzer otkazao koncert oko 20h, posto je saznao da Axl Rose nije jos ni stigao u Kanadu!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne kapiram sto gunsi nisu realizovali neki pravi live dvd sa nekog stadiona (argentina,amerika,evropa) nego onaj tokyo dvd

 

koncerti na stadionu su najbolji. gledao si spot za estranged i sigurno si primetio da su one live scene sa nekog koncerta u minhenu (olimpijski stadion). kada bi taj koncert bio izdat na dvd-u mislim da bi to bilo nešto najjače

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao si spot za estranged i sigurno si primetio da su one live scene sa nekog koncerta u minhenu (olimpijski stadion).

Vidi se da su sa nekog stadiona,al' nisam znao da je to Minhenski olimpijski stadion...

 

kada bi taj koncert bio izdat na dvd-u mislim da bi to bilo nešto najjače

Could be,could be :da:

 

 

Inace,pre neku noc (valjda kad je bilo ono sudjenbje Seselju) sam slucajno prebacio na Art kanal kad ono - November rain (spot) :bigblue: Posle toga - Patience :cool: Reko' nepamtim kad sam poslednji put naleteo na nekom kanalu da idu 2 spota Gansa zaredom :pivopije::cool:

 

Jedino sto je meni Art ovde (u ZR-u) los,pa nije bilo zvuka :rolleyes::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da im najzad izadje Chinese Democracy ali brate zestoko su precenjeni!!! Mislim, vishe znom O NJIMA nego o njihovoj muzici. A samo se prisha o tome koliko su se puta tukli, drogiralji, jebali i svadjali. Po meni, Use You Illusion 1 & 2 su jedan od razloga ( ako ne i razlog ) zashto je rock/metal postao nepopularan i proteran iz mainstreama. Mislim, kolko god Estranged bila dobra, 9 i po minuta je previshe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni, Use You Illusion 1 & 2 su jedan od razloga ( ako ne i razlog ) zashto je rock/metal postao nepopularan i proteran iz mainstreama. Mislim, kolko god Estranged bila dobra, 9 i po minuta je previshe!

 

Ovo je brate najzesca nebuloza koju sam procitao u skorije vreme! Kao da si rekao da je viski doveo do nepopularnosti alkohola :no: !!

 

Ja kada slusam Estranged imam utisak da prodje za 2 minuta, KOLIKO JE DOBRA. Imam tu pesmu i kao instrumental i cak ni tako nije dosadna, niti preduga.

 

Kada smo kod ove teme, znate li da je najduzi koncert Gunsa trajao cela 4 sata!! Jedva su ih oterali sa bine :cool: . Pri tom su odsvirali ceo Appetite album :cool: ! Bio je ovaj koncert 1991.08.03 - Great Western Forum, Inglewood, CA, USA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...