Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim, vishe znom O NJIMA nego o njihovoj muzici. A samo se prisha o tome koliko su se puta tukli, drogiralji, jebali i svadjali. Po meni, Use You Illusion 1 & 2 su jedan od razloga ( ako ne i razlog ) zashto je rock/metal postao nepopularan i proteran iz mainstreama. Mislim, kolko god Estranged bila dobra, 9 i po minuta je previshe!

 

daaaaj.. o cemu pricas? o njihovoj muzici treba samo da znas da je odlicna ;)

 

ne, ozbiljno, objasni, bas me zanima kako razmisljas :smile: ...

Use Your Illusion 1 i 2 su dva najbolja albuma koja sam ikada cula, ne razumem kako mozes da zakljucis tako nesto... mada, mozda to govori o meni ;)

 

a estranged... mislim da nema potrebe da komentarisem... ;)

 

Ovo je brate najzesca nebuloza koju sam procitao u skorije vreme! Kao da si rekao da je viski doveo do nepopularnosti alkohola :no: !!

 

Ja kada slusam Estranged imam utisak da prodje za 2 minuta, KOLIKO JE DOBRA. Imam tu pesmu i kao instrumental i cak ni tako nije dosadna, niti preduga.

 

100% :da::smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da im najzad izadje Chinese Democracy ali brate zestoko su precenjeni!!! Mislim, vishe znom O NJIMA nego o njihovoj muzici. A samo se prisha o tome koliko su se puta tukli, drogiralji, jebali i svadjali. Po meni, Use You Illusion 1 & 2 su jedan od razloga ( ako ne i razlog ) zashto je rock/metal postao nepopularan i proteran iz mainstreama. Mislim, kolko god Estranged bila dobra, 9 i po minuta je previshe!

Uh jebote...

Slazem se sa ovim sto su windrider i drugi rekli vec.

A sto se tice toga da npr. ti znas vise o njima nego o njihovoj muzici,well:

1. svaki (popularan) bend radi ina svojoj medijskoj promociji,pa eto i Gansi

2. poslusaj njihovu muziku pa ces znati vise o tome (njihovoj muzici) :lol::meshuggah::pivopije:

 

Kada smo kod ove teme, znate li da je najduzi koncert Gunsa trajao cela 4 sata!! Jedva su ih oterali sa bine :cool: . Pri tom su odsvirali ceo Appetite album :cool: ! Bio je ovaj koncert 1991.08.03 - Great Western Forum, Inglewood, CA, USA.

A je? :icon_eek:

4 sata?I jos plus CEO Appetite??? :icon_eek:

Ladno... :rockdevil::cool:

 

podrzite gunse u izboru 100 najboljih pesama osamdesetih,na dnu strane se nalzazi baner

u pitaanju je radio b92

 

www.b92.net

B92 je sekta :lol::P

Al' ajde da vidim o cemu se radi tamo...

 

Kada vec pricamo o UYI albumima, da li je nekom palo na pamet da ce mozda "Chinese Democracy" izaci kao dupli album?

I don't know...maybe :ph34r:

 

kad su oni u pitanju svasta moze da bude

:lol::da::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bwe ljudi, uzdržavam se od učestvovanja u ovoj temi, a osetim da me vuče, ali znam da kad počnem neću moći da stanem, zbog toga mi ne zamerajte što ne učestvujem u diskusijama o njihovoj muzici i pojavi, jedino što bih rekao je da im je muzika zakon, vrh, a sama pojava im je tako dobra, mislim baš ih briga šta drugi misle i šta im govore, oni rade šta hoće i ogroman respect za to. uh, opet sam se uživeo pa je vreme da stanem :D

 

Dalje, da li ima neka dobra duša koja bi bila ljubazna da mi nareže sve njihove koncerte koje ima, pošto su moji tragično nastradali uz sve ostale podatke. Naravno, obezbeđujem prazne diskove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da im najzad izadje Chinese Democracy ali brate zestoko su precenjeni!!! Mislim, vishe znom O NJIMA nego o njihovoj muzici. A samo se prisha o tome koliko su se puta tukli, drogiralji, jebali i svadjali. Po meni, Use You Illusion 1 & 2 su jedan od razloga ( ako ne i razlog ) zashto je rock/metal postao nepopularan i proteran iz mainstreama. Mislim, kolko god Estranged bila dobra, 9 i po minuta je previshe!

 

Brate, ja stvarno ne znam sta da ti kazem. Znachi, ovakvu nebulozu nisam cuo u zivotu.

Odakle ti bre sve to? Na kojim drogama si ti dolazio do tih zakljucaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslusajte ovo,sav sam se najezio.

covek je betoven 20 veka

 

http://download.yousendit.com/66D1397B70BDAAB3

 

Brate, ja stvarno ne znam sta da ti kazem. Znachi, ovakvu nebulozu nisam cuo u zivotu.

Odakle ti bre sve to? Na kojim drogama si ti dolazio do tih zakljucaka?

slazem se sa brace

 

btw,meni su uyi albumi vrh rok muzike,i mislim da su izasli u pogresno vreme "because world didn't ready for this"

 

ne ozbiljno mislim,ljudi su se palili tih godina na nirvanu i soundgarden (svaka cast ne sporim ih),ali uyi albumi su bili prava remek dela

Share this post


Link to post
Share on other sites

daaaaj.. o cemu pricas? o njihovoj muzici treba samo da znas da je odlicna ;)

 

ne, ozbiljno, objasni, bas me zanima kako razmisljas :smile: ...

Use Your Illusion 1 i 2 su dva najbolja albuma koja sam ikada cula, ne razumem kako mozes da zakljucis tako nesto... mada, mozda to govori o meni ;)

 

a estranged... mislim da nema potrebe da komentarisem... ;)

 

 

 

100% :da::smile:

 

Previshe baladischnosti, epskih pesama, lirskih momenata. Od ta dva si ladno mogao da napravish 1 album bolji od AFD. Ali Axl je seronja shta ces. Utripovao je da je meshavina Elton Johna i Freddy Mercuryija pa je puno fnatazirao i pisao. Uporedi sa Lieta i AFD i mozda shvatis sta ocu da kazem. Ta dva su CIST ROCK N ROLL kakav treba da se svira (u neku ruku), a ne UYI. majke mi, neznam u koj zanr da gurnem UYI. Avangardni Hard Pop N Roll :o)

 

Inache, za vashu informaciju, Sebastian Bach, koji pevao jednu ili dve pesme na Chinese Democracy, reako je da Axl ima pesama za 3 ili 4 albuma i da postoji mogutjnost da tje ti albumi biti kao powezani i da ce izlaziti jedan za drugim (koja godina razmaka naravno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dobro ljudi, 'ajde sad lepo priznajte, ko se igrao sa kolačićima? :) Osim mene... :lol:

 

Samo što sam ja jednako kucao i za AC/DC, LZ i još neke...

 

Juče Gansi nisu bili ni blizu prvog mesta, a sad:

 

Guns n' Roses 134 4.2%

Depeche Mode 114 3.6%

Radiohead 89 2.8%

AC/DC 81 2.6%

Cure 74 2.3%

Coldplay 62 2%

Led Zeppelin 60 1.9%

U2 59 1.9%

Pearl Jam 58 1.8%

Metallica 57 1.8%

The Killers 56 1.8%

Nightwish 54 1.7%

Foo Fighters 52 1.6%

Rammstein 51 1.6%

 

 

Aha, evo objašnjenja:

Ponavljam, ovo nije zvanicna Exit lisa, i nije takmicenje ko ce vise puta da glasa, molim da se skine poziv sa foruma www.mygnrforum.com, koji je na engleskom, i nema veze sa Srbijom, inace skidamo GNR sa liste!

 

:) :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previshe baladischnosti, epskih pesama, lirskih momenata. Od ta dva si ladno mogao da napravish 1 album bolji od AFD. Ali Axl je seronja shta ces. Utripovao je da je meshavina Elton Johna i Freddy Mercuryija pa je puno fnatazirao i pisao. Uporedi sa Lieta i AFD i mozda shvatis sta ocu da kazem. Ta dva su CIST ROCK N ROLL kakav treba da se svira (u neku ruku), a ne UYI. majke mi, neznam u koj zanr da gurnem UYI. Avangardni Hard Pop N Roll :o)

 

ok, razumem nacin, ali se ne slazam da UYI nije ROCK N ROLL

sta ima veze sto par pesama ima klavirskih elemenata, "epskih pesama i lirskih momenata" (nisam bas sigurna na koje epske i lirske momente mislis... :smile: ), po meni to samo moze da poveca kvalitet muzike...

 

Inache, za vashu informaciju, Sebastian Bach, koji pevao jednu ili dve pesme na Chinese Democracy, reako je da Axl ima pesama za 3 ili 4 albuma i da postoji mogutjnost da tje ti albumi biti kao powezani i da ce izlaziti jedan za drugim (koja godina razmaka naravno).

e, ako je rekao Sebastian Bach... i to za nasu informaciju... ;)

 

sta mu vredi i 28 albuma kad nece ni jedan da objavi... STA :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...