Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Fenomenalan band........extra im je mjuza......sve im je najbolje Axl je odlican pevac.......

i steta sto su se raspali........u onom sastavu u kojem su bili bili su THE BEST..........

Slash,Duff,Axl,Izzy Stradlin......

 

 

meni su doduse mnogo bolji od 90-ih,

mislim na njihov nastup(ne na muziku), u svakom slucaju najbolji bend ikada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

... u svakom slucaju najbolji bend ikada....

Forever :da::pivopije:

 

... definitivno jedan od boljih debi albuma svih vremena.

:da:

Ne znam sad tacno u kol'ko je prodat Appetite For Destruction primeraka...rek'o bih da je u preko 20 miliona sigurno,a ne bi me cudilo i da je u preko 30 miliona :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sad tacno u kol'ko je prodat Appetite For Destruction primeraka...rek'o bih da je u preko 20 miliona sigurno,a ne bi me cudilo i da je u preko 30 miliona :cool:

 

Pa blizu je 30 miliona i jedan je od najprodavanijih albuma svih vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa blizu je 30 miliona i jedan je od najprodavanijih albuma svih vremena.

:da:

Zlata vredi :pivopije:

 

E,u Mamutu sam video da ima neka zlatna serija DVD-eva,po 300 din...ja iskoristio priliku da uzmem neke koncerte,medju njima i GNR Live in Chicago...nisam smeo da ga odgledam do kraja :lol:

Live in Chicago?

Iz koje je to godine (90 i koje)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neke njihove pesme su mi se tako ogadile i izlizale da je meni ponekad mrsko da pustim njihov mp3.....gde god da odem vrte se sigurno njihove 3-4 pesme, i to je to...nemojte me pogresno shvatiti za napisano, ali mislim da i vama ostalima nije bas to svejedno i da zelite i vi ponekad cuti njihove manje poznate pesme..........zar ne!?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Millica_Sixx

Shto se tiche gunsa, iz nekog razloga vishe volim drugu postavu koju chine axl, slash, duff, matt i gilby... izzy i steven su me oduvek pomalo nervirali. mada, mora se priznati da je izzy fantastichan muzichar... a steven adler, e on je narkoman koji je izdao svoj bend zbog droge. :icon_ne:

 

I ovako, koliko god prichali loshe, novi gunsi i nisu toliko sranje, mogu to da kazhem jer sam slushala nove pesme, jedna od onih koje se definitivno izdvajaju je The Blues, a zatim i Better, Oh My God i Madagascar... :zeleni:

 

Shto se tiche ponovnog okupljanja nece ga biti dok to Axl ne odluchi...

 

Velvet Revolver, kao Slashov, Duffov i Mattov sadashnji bend, nije ni bleda senka onoga shto su gunsi bili, ali su neke pesme ipak vredne slushanja...

I ako je istina da ce Slash svirati u Limp Bizkitu, to je stvarno dno dna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno je praviti komparaciju izmedju gunsnroses i limp bizkit

 

Da se ne lazemo gunsi su jedan od najvecih bendova u rnr ikada,a limp bizkit dobar bendic i nista vise.

 

Dok je Axl na uyi svaki dan u jebene tri godiner radio koncert pred 50000 i vise ljudi,Fred je na svom prvom vecem nastupu na download festivalu izjavio nesto tipa "Kakva metalika,mi smo najveci bend na planeti"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Millica_Sixx

hm, ja mislim da ljudi s pravom misle da su gunsi bolji bend, to shto ti njih ne volish ili ne slushash, ne daje ti za pravo da ne poshtujesh tudje mishljenje i da naturash svoje... i ja mogu da se kladim da ce uvek postojati velika vecina koja ce vishe gotiviti gunse nego limp... :razz:

 

i da, gunsi zasluzhuju da ih ljudi vole, ipak, mora se priznati da su oni na neki nachin spasili hard rock u '90im pod naletom grunge muzike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...