Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

'92.

Axl i Slash nisu nesto briljirali tu.A i snimak nije neki...za fanove ce biti dobro.

Uvek :pivopije:

 

neke njihove pesme su mi se tako ogadile i izlizale da je meni ponekad mrsko da pustim njihov mp3.....gde god da odem vrte se sigurno njihove 3-4 pesme, i to je to...nemojte me pogresno shvatiti za napisano, ali mislim da i vama ostalima nije bas to svejedno i da zelite i vi ponekad cuti njihove manje poznate pesme..........zar ne!?:)

Naravno da volim da cujem neku ne-toliko-poznatu stvar od Gansa negde...Npr. nedavno sam na lokalnom radiju cuo 2 pesme Gansa zaredom ( :huh: Sto me iznenadilo) i to Mama Kin,pa It's So Easy :muzicar:

Al' to da su mi se pesme 'ogadile/izlizale' - pfffffff,no way :no: :no: :no:

 

sta je to mamut i gde se nalazi

Prodavnica svega i svacega (i diskova izmedju istalog),a nalzi se u trznom centru u Sremskoj.

Isti kurac k'o i IPS...

 

a steven adler, e on je narkoman koji je izdao svoj bend zbog droge. :icon_ne:

ne znam odakle ti to da je 'izdao bend'? :confused:

Ono,bio je narkoman (k'o i svi durgi u to vreme),al' ne razumem kako je to 'izdao bend zbog droge'? :confused:

 

Shto se tiche ponovnog okupljanja nece ga biti dok to Axl ne odluchi...

To definitivno.Jer on sad ima autorska prava na ime benda.

 

I ako je istina da ce Slash svirati u Limp Bizkitu, to je stvarno dno dna...

Au,sta sve ljudi cuju :lol:

Daleko bilo,pu,pu,pu... :puke:;)

 

Ostavite se smisnih poredjenja. Fred moze Axl-u vodu da nosi. Ne moze se on nikako porediti sa Axl-om, ili bilo kojim clanom prve i druge postave Guns-a.

Upravo si ti sad napravio poredjenje.

pa GnR su definitivno svetlosnim godinama ispred Limp Biskvita :o)

:da: :da: :da::pivopije:

 

 

GnR su moji omiljeni bend, wolim sve njihove pesme pogotovu one iz 86 i naravno Appetite

Mislis na one sa 'Live Like A Suicide'? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dirajte u te nezne godine, mufhgrrughm. :violent::razz:

 

Shvatam nesto kako je moja, dosta mladja, sestra, pocela da slusa GnR. Bez moje intervencije.

Jednom cu da je sretnem na ovom forumu, iza nekog obskurnog imena. Ajoj. :uhoh:

 

:mrgreen:

 

Over and out...

Edited by Yggdrasil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dirajte u te nezne godine, mufhgrrughm. :violent::razz:

 

Shvatam nesto kako je moja, dosta mladja, sestra, pocela da slusa GnR. Bez moje intervencije.

Jednom cu da je sretnem na ovom forumu, iza nekog obskurnog imena. Ajoj. :uhoh:

Could be :pivopije:

Koje je godiste? :twisted:

(taman da i tebe 'zarazi' :lol: )

 

 

Sta hoces,bre,devojcice od '91. do '93. su najsladje...jos ako slusaju GNR...ih... :)

:):rockdevil::pivopije:

 

Nego,vid'o sam u Maxi-ju onaj DVD Live In Chicago (omot DVD-a je kao omot za Greatest Hits) - mozda cu ga uzeti :bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je kao da si rekao argentina 1986 je vrhunska reprezentacija,ali onog maradonu ne mogu da gledam

 

Zar ne kapiras Axl Rose je kljuc uspeha gunsnroses

 

Bio je do jaja frontman na prvim albumima, ali kad se uziveo u to da je glavni i kad je poverovao da gunsi bez njega ne mogu zesce se zajebao.......tako su se i raspali.......

I sad kao osnuje nove gunse koji su nevidjeno sranje!!!!!!!!!!!

Vecu sisu nisam video!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ali sama pojava Axla na sceni....

dodje mi da ga spalim na lomaci!!!!!

Bio je do jaja frontman na prvim albumima, ali kad se uziveo u to da je glavni i kad je poverovao da gunsi bez njega ne mogu zesce se zajebao.......tako su se i raspali.......

I sad kao osnuje nove gunse koji su nevidjeno sranje!!!!!!!!!!!

Vecu sisu nisam video!!!!!!!!

:huh::ph34r::huh:

Svasta... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:huh::ph34r::huh:

Svasta... :ph34r:

 

jbg brate necu da se raspravljam ali to je neko moje misljenje, samo treba da pogledam tvoj nick i odma shvatim da ces osporavati svaku kritiku u vezi gunsa.

Ali cinjenica je da ljudi koji nisu culi za gunse u 90% slucajeva zna za Axla, to je cinjenica da on nije ono sto je nekad bio, sad bi sve dao da bude na MTV-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg brate necu da se raspravljam ali to je neko moje misljenje, samo treba da pogledam tvoj nick i odma shvatim da ces osporavati svaku kritiku u vezi gunsa.

Ali cinjenica je da ljudi koji nisu culi za gunse u 90% slucajeva zna za Axla, to je cinjenica da on nije ono sto je nekad bio, sad bi sve dao da bude na MTV-u.

On da je hteo da bude na mtv i da je hteo da zivi od slave ne bi ni rasturao bend.Reci mi samo koji se bend rasturio odnah posle koncerta pred 80000 hiljada ljudi.

 

Ja sam nove guinse gledao,i to je za mene dobra prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On da je hteo da bude na mtv i da je hteo da zivi od slave ne bi ni rasturao bend.Reci mi samo koji se bend rasturio odnah posle koncerta pred 80000 hiljada ljudi.

 

Ja sam nove guinse gledao,i to je za mene dobra prica.

 

E jbg lepo sam stavio ovo je moje misljenje, ali nisu se oni raspali zato sto je Axl tako hteo nego zato sto su svi tako hteli a on je najveci razlog. Imas lepo Guns n' roses behind the music pa vidi, oni pricaju o raspadu i ostalim stvarima vezanim za bend.

 

Nema svrhe o ovome raspravljati to je kao sto svi ljubitelji doorsa imaju drugi razlog i pricu o Jimovom "jebanju keve".

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg brate necu da se raspravljam ali to je neko moje misljenje, samo treba da pogledam tvoj nick i odma shvatim da ces osporavati svaku kritiku u vezi gunsa.

Pa da,Gansi su mi omiljen bend :pivopije:

OK,tvoje misljenje...

 

Ali cinjenica je da ljudi koji nisu culi za gunse u 90% slucajeva zna za Axla

Pa zavisi...

Mozda mladje generacije,al' starije svakako pamte i Slash-a :da: :da: :da:

(pa i ostale iz Gansa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je Chinese Democracy zestoko popljuvan na netu, verujem da se radi o sjajnom albumu.

Hehe,cudna logika,al' OK :pivopije:

 

Bas me zanima kako su mogli da popljuju album a da ne cuju niti jednu pesmu

Pa,valjda su culi one demo verzije...

 

nisam se zajebao :D

Zajeb'o si se,Slash je najbolji :lol::da:

Plus,sem toga,Dimebag nije rock gitarista ;)

OK,dosta sa tom temom vise ;):muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa bolje da se svi slozimo da je GnR odlican rock band,potencijalno sa ili bez Axl-a/Slash-a oni su kao band super,imamo previse lose muzike koja kvari nase "vrsnjake" da bi se sada raspravljali da li je bend po nasem uqsu pozerski...Ko ne voli Mr.Brownstone,Welcome to the Jungle i Don't Cry nek' se ubije,ozb...

Edited by Whitesnake_91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...