Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sam ih jedno vreme jako mnogo slusao.. Svaki dan.. Mislio sam da mi nikada nece dosaditi.. a kada se to desilo.. prezreo sam ih.

 

Inace black metal se slusa u Teen-age danima, potpuno je normalno da covek sada traga za boljim zvukom!! :) :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Mazrime...Polako se uvlacis u glam metal

 

Niti su glam, niti su metal. :P

Jednostavno Hard Rock, malo bluzijane i rock n' roll i to ti je to. :)

 

Nego, ima li nekih vesti u vezi albuma. Sta sad rade, kad su ga konacno napravil? Jel' sad cekamo josh 10 godina da se Axl dogovori oko svih detalja sa Geffen-om? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa poenta slusanja muzike je da slusas ono sto je dobro.

 

:rockdevil:

 

:pivopije:

:pivopije:

 

 

Имам ЦД.

Pa...daj ga covece :):bigblue:

 

 

Ja sam ih jedno vreme jako mnogo slusao.. Svaki dan.. Mislio sam da mi nikada nece dosaditi.. a kada se to desilo.. prezreo sam ih.

:icon_eek:

:banovan:

:twisted:

 

Kao bre mogu Gansi da ti dosade covece? :rolleyes:

 

 

Nego, ima li nekih vesti u vezi albuma. Sta sad rade, kad su ga konacno napravil? Jel' sad cekamo josh 10 godina da se Axl dogovori oko svih detalja sa Geffen-om? :)

N' da...nikad da se dogovore :rolleyes:

 

 

Koliko god vama tesko bilo da priznate,Gunsi su jedno vreme furali glam fazon.:)

Pa...i ne bas :):P

Secam se svojevremene izjave Slash - nesto u fazonu "Najsmesnije sto sam cuo je da smo mi glam metal bend" :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uglavnom slusam black metal,ali vec nedelju dana slusam samo ovaj bend i ne mogu da prestanem. Vrlo,vrlo dobro!

:rockdevil:

Jedni su Gunsi. :meshuggah:

 

 

Ja sam ih jedno vreme jako mnogo slusao.. Svaki dan.. Mislio sam da mi nikada nece dosaditi.. a kada se to desilo.. prezreo sam ih.

 

Kako si uspeo da ih prezres?

Kod mene se jednom javilo samo kratkotrajno zasicenje,prouzrokovano svakodnevnim abnormalnim kolicinama odslusane zike.

Ali ubrzo smo dosli sebi. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih jedno vreme jako mnogo slusao.. Svaki dan.. Mislio sam da mi nikada nece dosaditi.. a kada se to desilo.. prezreo sam ih.
Ista situacija i kod mene,s tim sto ih ja nisam prezrela.No way!Jednostavno sam se bacila na druge bendove.Jebiga,toliko je dobre muzike na svetu.Trebaju ti tri zivota da se sa svime upoznas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si uspeo da ih prezres?

Kod mene se jednom javilo samo kratkotrajno zasicenje,prouzrokovano svakodnevnim abnormalnim kolicinama odslusane zike.

Ali ubrzo smo dosli sebi. :opusteno:

 

Ne znam, u to vreme sam poceo da se druzim sa grunge ekipom, koja ih bas nije gotivila. Stalno su ismejavali Axel Rose-a.. i tako nekako sve se skupilo. :D Mogu da ih cujem, ali to vise nije ono.. Wow.. covece jebu keve! Sada mi je to jedva prosecan bend..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh Lazo Lazo...Duboko u dusi znas da su bili bar malo glameri.:)

Pa...diskutabilno je to :bigblue:

Al' nisu bili klasican glam metal definitivno :da:

 

 

Ne znam, u to vreme sam poceo da se druzim sa grunge ekipom, koja ih bas nije gotivila. Stalno su ismejavali Axel Rose-a.. i tako nekako sve se skupilo. :D

Ccc,potpadas pod uticaj tamo neke grunge ekipe,ccc :puke::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi u ekipi se svi kunemo u hard rock '70-ih i '80-ih i metal '80-ih.. I naravno gansi su svakom u top 5 bendova tog perioda.. I tako jednog dana uzmem ti ja da slusham panteru (naravno od kauboja pa na ovamo) i odlepim!!! I kako to vec ide svi me redom isprozivashe da sam paljevina.. :bigblue:

I ja reko' dobro jebi ga, mozda i jesam ali ovi momci satiru.. Da li treba da napominjem da sad svi u ekipi gotive panteru? :mhihi:

Jebem li ga.. Uvek sam slushao ono sto mi lezi a ne sta lezi ljudima oko mene.. Btw.. Imam i par ortaka folkera pa mi nikad ne pade na pamet da pocnem to i da slusham..

Ali gansi su mi i dalje u top 5!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam rekao da sam prestao da ih slusam zbog grunge ekipe!! Vec su mi dosadili. A ekipino pljuvanje po njima je samo malo ubrzalo taj proces.. Heheheeh!!

 

Sto je sad to tako bitno?!?

Pa posle 157 strana topika, trazi se tema za razgovor koja nije pominjana. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam rekao da sam prestao da ih slusam zbog grunge ekipe!! Vec su mi dosadili. A ekipino pljuvanje po njima je samo malo ubrzalo taj proces.. Heheheeh!!

 

Sto je sad to tako bitno?!?

Zato sto ti preti ban ako ne postujes Ganse :) :) :):twisted:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Da sam na njegovom mestu ne bih se pojavljivao na ovom forumu neko vreme jer kad Laza vidi sta je covek rekao bice veselo.

 

Inace bas sad slusam Welcome To The Jungle :rockdevil: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

My husband is distance driver and met an Irishman. Now guess once what he showed my husband. The Chinese Democracy CD!!!!It has a plant in front on that and 14 or 16 songs!! The CD would be 14 days ago in Ireland came.

He does not want to sell the CD!!

: ((((( CRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

 

Sa jutuba.

Jel' ovo znaci da je izasao Democracy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...