Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Zato sto ti preti ban ako ne postujes Ganse :) :) :):twisted:

 

 

Postujem, ali ne volim. HEHEHE!! Iance, ono sto bi nas svakako odusevilo, ima li ikakve sanse da se sastanu ponovo (stara ekipa)?!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi bio ljubazan da nam objasnis zasto toliko mrzis Ganse ili ces nastaviti da pises gluposti?

 

 

evo 10 razloga zasto mrzim guns and roses

 

1.sviraju isti stari dosadni zvuk koji je 1000 puta cuven

2.izgledaju jako gej,znavi ti likovi kao da zele da izgledaju sto je gejskije moguce.aksl izgleda kao devojcica kada peva

3.aksl je ukrao foru za dugom kosom i maramom od pevaca jednog drugog l.a banda suicidal tendencies(koji su jedan od mojih omiljenih bandova)

4.mrzim fanove guns and roses.povraca mi se kada vidim ta rokere metalce sta li su sa dugim kosama,majcama sa ruzama,starim farmerkama,prslucima koji su napravljeni od starog teksas platna.mrzim kada vidim kako se loze i trmaju prazne rokerske glave pravici rukama pokret kao da soliraju na gitari nesto i lozi ci se kao da to je ono [pravo to je hard rock heavy sta god.za sve takve rok idiote imam da kazem jebala vas ta vasa metalika

5.guns and roses su napravili dva ili jedan albuma pre 15 godina i sada jos uvek neki ih postuju kao neke tamo likove

6.ne volim komercijani zvuk u kakvom god da obliku dolazi.ajde mi objasnite razliku izmedju bullet for my valentine i guns and roses posto ja ne vidim nikakvu.tekstovi su im slicni imidz je isto trendi kod oba banda cak je i naziv u istom fazonu ono romantika i oruzije.

7.ovako mnogi pravci metala imaju pametne filozofsko-religiozne tekstove,pank ima socijalnu kritiku drustva,anarho pank govori kako nam je drzava nepotrebna stvar,oi govori o polozaju potlacene i iskoriscene radnicke klase,rac govori o nacionalismu i rasnom ponosu a o cemu govore guns and roses??o neki iscepanim hard rock farmerkama koje nosi tamo neki kosati lik koji sada place i pise opasne balade koje su neki tamo hard rock.

8.imam neku tamo sestru kurvetinu koja mi je daleki rod koja slusa guns and roses i ja sa njom ne pricam jer ne zelim da imam puno veze sa ljudima koji su u to upetljani

9.guns and roses daju rok muzici lose ime

10.glavni razlog zasto mrzim guns and roses je duga prica i nikada je nebi ispricao ikome

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo 10 razloga zasto mrzim guns and roses

 

1.sviraju isti stari dosadni zvuk koji je 1000 puta cuven

2.izgledaju jako gej,znavi ti likovi kao da zele da izgledaju sto je gejskije moguce.aksl izgleda kao devojcica kada peva

3.aksl je ukrao foru za dugom kosom i maramom od pevaca jednog drugog l.a banda suicidal tendencies(koji su jedan od mojih omiljenih bandova)

4.mrzim fanove guns and roses.povraca mi se kada vidim ta rokere metalce sta li su sa dugim kosama,majcama sa ruzama,starim farmerkama,prslucima koji su napravljeni od starog teksas platna.mrzim kada vidim kako se loze i trmaju prazne rokerske glave pravici rukama pokret kao da soliraju na gitari nesto i lozi ci se kao da to je ono [pravo to je hard rock heavy sta god.za sve takve rok idiote imam da kazem jebala vas ta vasa metalika

5.guns and roses su napravili dva ili jedan albuma pre 15 godina i sada jos uvek neki ih postuju kao neke tamo likove

6.ne volim komercijani zvuk u kakvom god da obliku dolazi.ajde mi objasnite razliku izmedju bullet for my valentine i guns and roses posto ja ne vidim nikakvu.tekstovi su im slicni imidz je isto trendi kod oba banda cak je i naziv u istom fazonu ono romantika i oruzije.

7.ovako mnogi pravci metala imaju pametne filozofsko-religiozne tekstove,pank ima socijalnu kritiku drustva,anarho pank govori kako nam je drzava nepotrebna stvar,oi govori o polozaju potlacene i iskoriscene radnicke klase,rac govori o nacionalismu i rasnom ponosu a o cemu govore guns and roses??o neki iscepanim hard rock farmerkama koje nosi tamo neki kosati lik koji sada place i pise opasne balade koje su neki tamo hard rock.

8.imam neku tamo sestru kurvetinu koja mi je daleki rod koja slusa guns and roses i ja sa njom ne pricam jer ne zelim da imam puno veze sa ljudima koji su u to upetljani

9.guns and roses daju rok muzici lose ime

10.glavni razlog zasto mrzim guns and roses je duga prica i nikada je nebi ispricao ikome

Ti si lud covek :lol::no:

 

P.S. Gunsi su zakon.

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo 10 razloga zasto mrzim guns and roses

 

1.sviraju isti stari dosadni zvuk koji je 1000 puta cuven

2.izgledaju jako gej,znavi ti likovi kao da zele da izgledaju sto je gejskije moguce.aksl izgleda kao devojcica kada peva

3.aksl je ukrao foru za dugom kosom i maramom od pevaca jednog drugog l.a banda suicidal tendencies(koji su jedan od mojih omiljenih bandova)

4.mrzim fanove guns and roses.povraca mi se kada vidim ta rokere metalce sta li su sa dugim kosama,majcama sa ruzama,starim farmerkama,prslucima koji su napravljeni od starog teksas platna.mrzim kada vidim kako se loze i trmaju prazne rokerske glave pravici rukama pokret kao da soliraju na gitari nesto i lozi ci se kao da to je ono [pravo to je hard rock heavy sta god.za sve takve rok idiote imam da kazem jebala vas ta vasa metalika

5.guns and roses su napravili dva ili jedan albuma pre 15 godina i sada jos uvek neki ih postuju kao neke tamo likove

6.ne volim komercijani zvuk u kakvom god da obliku dolazi.ajde mi objasnite razliku izmedju bullet for my valentine i guns and roses posto ja ne vidim nikakvu.tekstovi su im slicni imidz je isto trendi kod oba banda cak je i naziv u istom fazonu ono romantika i oruzije.

7.ovako mnogi pravci metala imaju pametne filozofsko-religiozne tekstove,pank ima socijalnu kritiku drustva,anarho pank govori kako nam je drzava nepotrebna stvar,oi govori o polozaju potlacene i iskoriscene radnicke klase,rac govori o nacionalismu i rasnom ponosu a o cemu govore guns and roses??o neki iscepanim hard rock farmerkama koje nosi tamo neki kosati lik koji sada place i pise opasne balade koje su neki tamo hard rock.

8.imam neku tamo sestru kurvetinu koja mi je daleki rod koja slusa guns and roses i ja sa njom ne pricam jer ne zelim da imam puno veze sa ljudima koji su u to upetljani

9.guns and roses daju rok muzici lose ime

10.glavni razlog zasto mrzim guns and roses je duga prica i nikada je nebi ispricao ikome

1. ne bih rekao - imaju vrlo prepoznatljiv (svoj) zvuk

2. pffff...nemas pojma

3. da ti je omiljeni bend znao bi (tj. naveo bi) da se "taj pevac" zove Mike Muir,a ne da ga oslovljavas sa "pevac jednog drugog LA bdna" :rolleyes: Inace,Axl to sa maramom nosi od '85 - nije ti palo na pamet da je to Mike uzeo od njega? :mhihi:

4. zato sto si saban (i sabanima se to isto gadi)

5. naravno.Zato sto su legende (ne postuju ih ljudi za dzabe)

6. ne znam ko su ti Bullet For My Valentine...niti me zanima preterano.To sto ti ne volis "komercijalu" i sto si zabio dupe u underground - to je tvoj problem

7. procitaj njihove tekstove (rekao si da razumes engleski) - shvatices valjda (dovoljno si pametan;ili mozda gresim? :) )

8. vase (porodicne) stvari...Pozdrav sestru by the way ;)

9. pffffff...ma da...

10 OK...

...u tom slucaju imas blagoslov TO GET THE FUCK OUT OF THIS TOPIC! :da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

According to The Pulse of Radio, a GUNS N' ROSES fan is so anxious to hear new music from the band's long-delayed "Chinese Democracy" album that he's willing to fork over more than the cost of a CD. The person posted a message online which read, "I am willing to pay $1,000.00 to charity if GUNS N' ROSES, their management, or other 'interested parties,' provide me with a previously unleaked demo off of the band's long-awaited 'Chinese Democracy' album. It must be in its entirety — and with Axl (Rose)'s vocals. I am willing to pre-pay in advance via PayPal." No word on whether anyone has accepted his offer.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

G'n'R је бенд због ког сам почео да слушам било шта везано за свираше гитара. Слеш ми је био идол када сам био клинац...

 

Шта о њима да кажем осим да они за мене представљају ДЕФИНИЦИЈУ HARD ROCK музике??? Та њихова енергија коју су имали је јединствена!

 

Моје најомиљеније песме су

 

- November Rain

( "Don't you think that you need somebody, don't you think that you need someone" )

 

- Don't Cry

( "And don't you cry tonight, there's a Heaven above you baby!" )

 

- Estranged

( "How could you say that I never needed you when you took everything, said you took everything from me!")

 

- Paradise City

( "Take me down to the paradise city where the grass is green and the girls are pretty, oh wont you please take me home!?")

 

- You Could Be Mine

( "I'm a cold heartbreaker Fit ta burn and I'll rip your heart in two...And I leaaaavvvveeeee youuuu lyyyiiin' on the BED" )

 

- Sweet Child of Mine

( "Whooouououo Sweet child o' Mine, wuoooohohoh sweet love of mine..." )

 

- Welcome to the Jungle

( "DO YOU KNOW WHERE THE FUCK YOU AAAAAAARE??? YOU'RE IN THE JUNGLE BABY!!! WAKE UP!!! TIME TO DIEEEEEEEEEEE" )

 

:twisted: :twisted: !!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav fanovima,

zanima me dali je netko iščupao Chinese democracy već? to bih volio nać ako netko zna?

 

inače sta se tiče gansa prije sam ih više slušao moram priznat da mi sad nekako ne da mi ih se slušat, ali jedno je sigurno: November rain je bila i bit će meni najbolja pjesma od svih! Od svih u povijesti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih sad i ja da napadam ovog Tesu ili kako god, ali ima ih raznih na ovom forumu. ;)

Sve u svemu, sa Gunsima sam pocela, i sta god da sam posle toga pocela da slusam, mnogo vise od Gunsa, nikad ih nisam zaboravila. :))

A sve sam ih volela, ali omiljeni lik mi je uvek bio Steven Adler. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pozdrav fanovima,

zanima me dali je netko iščupao Chinese democracy već? to bih volio nać ako netko zna?

Pa ne znam...svasta se prica,ali nista jos nije zvanicno... :uhoh:

 

 

 

Sve u svemu, sa Gunsima sam pocela, i sta god da sam posle toga pocela da slusam, mnogo vise od Gunsa, nikad ih nisam zaboravila. :))

A sve sam ih volela, ali omiljeni lik mi je uvek bio Steven Adler. :lol:

Hell yeah :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

Nego,bio sam u Nemackoj prosle nedelje i ladno sam naleteo na majcu I Used To Love Her (!!!) :rockdevil:

Tako da sam uzeo tu i Use Your Illusion majcu.Nazad je turneja,a napred nije omot albuma vec slika benda sa...hm,unutrasnjosti booklet-a (ono gde je iza svih njih zid na kome pises "Dead!") :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић

тejk mi daun tuda paradajz siti ver d gras iz grin end d grls ar priti aj vont it pliz tejk mi hououm jea je je!

 

:rockdevil::smoke::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћајниз Димокраци се може наћи на нету, али где ће BUCKETHEAD да замени СЛЕША???

 

Мила глупост и слатке небулозице...

 

buckethead.jpg

 

Била би фора да је овај лик заправо СЛЕШ...

 

 

 

Теша - ГАНСИ метросексуалци??? ХАХАХАХА Обератити се на тему Mothley Crue ;) Они воле да се лицкају.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај да се подсетим...Ганс енд роузиз не могу да постоје без Слеша. Уствари, могу, али ја их нећу слушати, а неће ни 30.000.000 људи широм света који памте песме као што су Don't cry, November Rain, Welcome to the Jungle као Sweet Child of Mine, да не набрајам даље и цивил вар итд...

 

Они који и даље воле Гансе су прешли на Велвет Револвер (због Слеша). Њихова парола је била Секс, дрога и рок'ен'рол. Бакетхед је океј гитариста, радио тајтл за Моћне Ренџере :) :) :) али реално, Ганси више ништа не могу да постигну јер већ су постали легенде упамћене по својој енергији која се најбоље видела од средине осамдесетих и почетком деведесетих година...То да је кофамен нешо најбоље што се десило Гансима не може нити у било ком смислу може да буде чињеница.

 

Енивејз, ово је с концерта :]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај да се подсетим...Ганс енд роузиз не могу да постоје без Слеша. Уствари, могу, али ја их нећу слушати, а неће ни 30.000.000 људи широм света који памте песме као што су Don't cry, November Rain, Welcome to the Jungle као Sweet Child of Mine, да не набрајам даље и цивил вар итд...

 

Они који и даље воле Гансе су прешли на Велвет Револвер (због Слеша). Њихова парола је била Секс, дрога и рок'ен'рол. Бакетхед је океј гитариста, радио тајтл за Моћне Ренџере :) :) :) али реално, Ганси више ништа не могу да постигну јер већ су постали легенде упамћене по својој енергији која се најбоље видела од средине осамдесетих и почетком деведесетих година...То да је кофамен нешо најбоље што се десило Гансима не може нити у било ком смислу може да буде чињеница.

 

Енивејз, ово је с концерта :]

 

 

GNR bez Slasha nisu GNR,slazem se,ali je Buckethead,kao muzicar,daleko ispred svih(iako ovaj bend nije za njega,realno).Ko se malo bolje upozna sa njegovim radom,videce da je on mnogo vise od "ok gitariste"...ako neko shvati njegovu muziku(i pojavu),naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...