Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa da, ja znam da je tako, pa gledam šta su pisali ti ljudi, nema nikakvog smisla da su svi osim Axl-a radili na albumu... sad kad ga opet čitam može na dva načina da se tumači... ma nema ni veze, znamo ko je radio na albumu a ko ne :)!

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' ste mi vi neki fanovi...Ja cu odslusati marak pizdeo vise nego na Zvezde granda.:)

Hehe, poslušaj naravno, ali nemoj očekivati ništa dobro... album jednostavno ne zaslužuje da bude u istom košu sa prethodnim Gn'R albumima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam dve majice,trebao da nabavim prisivac ali me zajebali.Prvom prilikom kad odem u Beograd nabavljam prisivac,par bedzeva,gomilu postera,zastavu ako budem imao kintu mada ne znam koji ce mi zastava(osim kao ukras za zid moje sobe).

 

I da,hocu jos jednu majicu,onu sa ovom slikom sa avatara.I naravno Slesovu biografiju.Ako uskoro ne izadje na srpskom kupujem englesku verziju.

A ko jos ima biografiju od njih?Cuo sam za par knjiga ali nisam siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče toga ko šta ima od GnR rekvizita, ja da se "pohvalim" sa 2 majice, 1 bedžom i 3 postera (od čega je jedan još iz tamo negde '89.-'90., pa je već malo počelo da ga gazi vreme...) :)! I ja sam jedno vreme jurio jedan prišivač, al ga tad nisam našao, a sad nešto više nisam u fazonu, pa sam odustao od potrage...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam pRoster sa Slash-om i nasao sam ga u Bravo casopisu, koje su citale moje drugarice :)

I kad sam video pRoster odmah sam ga uzeo :)

 

A imam i majicu GNR. Kao kosturska glava i okolo ruze i pistolji... :pivopije:

 

Mislim da imamo isti.

Sles svira,ima sesir,naocare,farmerke u donjem desnom uglu velikim belim slovima pise SLASH?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam taj skoro 20 godina star pRoster, na kom je, inače, ceo bend, još kao klinja našao u Eureka ukrštenici i sa oduševljenjem ga isčupao, jedan na kom je samo Slash sam dobio u Total Guitar magazinu, a jedan na kom je samo Axl mi poklonila drugarica još u IV godini srednje škole. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da imamo isti.

Sles svira,ima sesir,naocare,farmerke u donjem desnom uglu velikim belim slovima pise SLASH?

 

To je taj :rockdevil::pivopije:

 

E i sad sam pogledao imam jos jedan pRoster na kome su Axl i Slash. Axl peva, Slash je na desnoj strani a u sredini znak albuma Appetite For Destruction :pivopije:

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj :rockdevil::pivopije:

 

E i sad sam pogledao imam jos jedan pRoster na kome su Axl i Slash. Axl peva, Slash je na desnoj strani a u sredini znak albuma Appetite For Destruction :pivopije:

 

Jao,dusu bi prodao za taj poster sa Axl-om i Slesom.

 

Yebem vas ja... :D

Meni drugarica nije dala poster Gunsa zato sto je odpozadi Tokio Hotel... ja joj htio platit, kupio joj majicu od TH, i sad mi majica stoji bezze.. :(

 

Meni ortak nece da da poster Gansa jer je iza HIM.Jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 4 GN'R postera i svi su s pocetka devedesetih. Jedan je sa celim bendom, ekipa sa Stradlinom i Adlerom (Dečje Novine), drugi isto svi samo je 'Illusion' ekipa + Dizzy Reed (Eureka), na trećem je neobrijani Axl sa mikrofonom i u pozadini Duff (Ćao), na četvrtom je Slash u majici 'Sunday School' kako sedi na stepenicama sa cigarom u ruci i njegov Gibson mu u krilu (Huper).

I mislim da imam na tavanu jos neka 2 postera samo me mrzi da ih tražim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...