Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Procitacu,nisam stigao :redface::)

 

 

By the way,cuo sam da je i kod nas u radnjama stig'o Chinese Democracy i nesto sam pao u trip da prvo kupim CD i preslusam ga,a ne da skidam sa interneta :):ph34r:

Ima u mamutu, nisam video cenu (video sam samo u izlogu) ali kazu da je oko soma i cetr'sto... puno mi je to trenutno, ono nova godina ovo-ono :D.

 

BTW, Axl rece da ce uskoro biti drugacije, "novo" izdanje albuma, sa novim artworkom i novim bukletom (ovaj je pun gresaka). Navodno, ovaj trenutni artwork on nije hteo da izda al su ga zajebali ovi iz izdavacke kuce. Najverovatnije cu sacekati i kupiti to izdanje ;).

Edited by a_little_less_ordinary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo kasnim, al ne mari...elem, album 2008 je ok, moze se reci prlicno dobar, dacu mu 7.7/10...u sustini standarni hard rokic/popic, mada je Aksl uveo neke nove detalje i eksperimente - na kraju sve je kao celina ispalo sasvim fino i korektno...muzika na nivou, glas mi se nesto i ne dojmi previse, al dobro mator je to konj, da to uzmemo u obzir...favoriti Sorry (najbolja pesma definitvno na album), There was a time (ima neki kurcevi epic feeling u sebi, il sam to sanjao  :) ), Shackler's Revenge (najzarazniji refren, mota mi se jos u glavu) i Scraped (old skul hard rok i najpribliznija starijim radovima)! Suprotno od favorita - Street of Dreams (nekako gej i nezanimljiva), Catcher in the Rye (smara).

 

* Better je sranje, mogli su je izostaviti iz cele price.

 

Ostale stvari su tu negde izmedju, ni na nebu ni na zemlji.

 

Sveukupno, mislim da je daleko od djubreta, pristojno i osvezavajuce (haha) za 'comeback',ako se moze tako uopste nazvati!

 

Kraj

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW, Axl rece da ce uskoro biti drugacije, "novo" izdanje albuma, sa novim artworkom i novim bukletom (ovaj je pun gresaka). Navodno, ovaj trenutni artwork on nije hteo da izda al su ga zajebali ovi iz izdavacke kuce. Najverovatnije cu sacekati i kupiti to izdanje ;)

Hehe,sad sam u tripu da kupim (ovo sad) i ovo izdanje i to novo kad izadje :bigblue::pivopije:

Videcu...

 

 

...al' jedno od tih sigurno kupujem :da:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je glupo sto nije pravio drugi bend i poceo sve ispocetka u smilu da se ne zove Gn'R, jer sa Gn'R malo ima dodirnih tacaka, al' jbg. Axlova odluka...

Jebi ga,ima prava na ime benda,pa sto da ne iskoristi onda? :) :)

 

 

Naravno, i ja bih zeleo da vidim staru postavu, ali da se sad sastanu - sta bi svirali? Opet pesme sa AFD i UYI? Neka, hvala...

Sto? :blink:

Hoces da kazes da su to losi albumi???

 

 

omiljene pesme deff: ...Human Being..

Koja nije njihova,by the way (vec ako se ne varam Iggy Pop-a) :D

 

 

BTW, pre neki dan, Axl se registrovao na nekoliko GNR-foruma, i odgovarao na pitanja fanova. Sto znaci da je svaki clan foruma mogao postaviti pitanje i dobiti odgovor....

E,a na kojim se to forumima Axl registrovao?

 

 

 

Pazi ako je za skoro mesec dana prodato milion u celom svetu,a album AC/DC-a u prvoj nedelji,samo u SAD-u,razgrabljen u tirazu od 784000 kopija(poslednji album izdali pre nekih 7 godina),sta mislis koliko je kopija tog albuma onda prodato za skoro mesec dana u celom svetu,a ni on nije bog zna kako promovisan..Ipak je ovaj album GnR-a bio najocekivaniji album,a na njega se cekalo mnogo vise.

Ne bih rekao da AC/DC nije promovisao novi album.

Oni vec imaju i spot za novu pesmu,i singl su objavili,vec najavljenu svetsku turneju...

Dok GN'R jos nemaju nista od toga :(

 

 

On a video for the new GUNS N' ROSES song "Better":

 

Axl: "The 'Better' music video will be out in a week or so. "Monumental promotion" will start very soon!"

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=110709

Hm,proslo je vise od nedelju dana,a nisam cuo da je spot izasao? :(

 

 

Videcete kako ce prodaja da skoci kad krenu spotici i promocija... :D

:da::pivopije:

 

 

Добио сам оригинал диск и једино што код албума заиста ваља је дизајн. То је стварно одрађено свеЦки!

Dobio si original?

Pa ajde reci i drugima kako da dobiju original CD Gansa :bigblue:

 

 

Sada kada malo bolje razmislim, ni ja nisam vise siguran da li bih voleo da vidim reunion Guns-a. Mislim da vise nisu u stanju da naprave album koji bi "oduvao" njihove fanove a ne bih bas voleo da vidim kako se blamiraju u ovim godinama. Guns N' Roses iz 80-ih godina se nikada nece vratiti i to je cinjenina koju bi trebalo prihvatiti i ne pokusavati nikakvo ponovno okupljanje.

U stvari, mozda bi i mogli opet da se okupe za neku poslednju turneju na kojoj bi svirali svoje stare stvari. E, to bi bilo... :rockdevil:

Kad sam poceo da citam ovaj post prvo sam pomilio "ijaaaaaoooooooo,sto cu da ga napljujem",a onda se izvukao na kraju :);)

Ko ne bi voleo da stari Gansi krenu na turneju i da sviraju pesme do '91 recimo? :pivopije:

 

 

Zajedno ne,al ako me secanje dobro sluzi Gilbi Klark je bio ovde pre 3 godine,a i Stiven Adler.Za ostale prostore i clanove ne znadem.

Gilby je bio pre par godina,al' Steven Adler ije nikad.

Trebao je i on dasvira ovde (u Srbiji),ali je koncert zbog slabog interesovanja bio otkazan :(

...pa sam morao da se cimam u Budimpestu da ga gledam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,nisam stigao neko vreme da pratim (omiljenu) temu,pa sam se sad nadovezao na sve sto sam mislio :):bigblue:

 

 

Al' sam jedan zaboravio :uhoh::)

...mada je Aksl

Eksl (ako ces vec da pises po 'nasem') :uhoh:

 

 

@F4R15:sta,ima negde da se kupi to kad nas? :confused:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možete vi tu da raspravljate na još 140 strana da li su GnR bili glam, jesu glam, nisu seljaci jesu seljaci, ili štagod.....

 

Ali jedno ostaje zanavek - kad upališ sveće, pustiš November Rain, uzmeš gutljaj crnog vina i poljupcem ga daš svom mužjaku.... to je taaaaaako GnR kvlt...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nisam bas pratio ovu raspravu, malo je...khm... Obimna :)

 

u svakom slucaju - sto se tice novog albuma - meni se dopada. Moze da kaze ko sta hoce, ali pesme su dobre, nije da nije ulozen trud u njih, axl vise ne vristi kao nekad (mada-u pesmi Madagascar- nenadjebiv i dalje :D ), jeste da to nisu stari Gunsi, ali sve u svemu dobra muzika.

 

 

Moze se reci i da je stil prilicno originalan.

 

 

Shoot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је било довољно да га одслушам само једном, на прескок. То и дефинитивно више нису ти Ганси - и ту дилеме нема.

Једна ''светла песма'' ... не чини пролеће.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobio sam PM :)

 

"Bend Guns'n'Roses kreće na veliku svetsku "promociju" albuma "Chinese democracy".

 

Iako je frontmen benda ranije bio misteriozan povodom davanja izjava o eventualnoj svetskoj turneji, zvaničnici muzičke kuće "Gansa" otkrili su da turneja počinje ovog leta.

 

Bend je poslednji put nastupao 2006. godine, na koncertima širom Amerike, sa "par izleta" u evropskim gradovima, ali ovog puta se radi o prvoj turneji na koju Aksl Rouz kreće nakon 15 godina."

 

Izvor:Mondo.

 

 

Stoke,napisali su "Aksl" sa "a" <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno je sta je "nasledje"!!!

 

Cak i sa ovakvim albumom (najbolji rock album i godinama unazad), kad je iza tebe diskografija kakva je njihova, gomila ljudi prosto ne moze da te opet prihvati. Podseca me na anoreksiju....kada neko dugo ne jede, kada konacno hoce nesto da proguta, sistem sam odbacuje i dolazi do povracanja...

 

Sta god da je izdao bilo bi isto...cak se ocekivalo i vise napada na novi album pre nego sto je izasao ali je toliko originalan i fantastican da je od najsvirepijih kriticara dobio pohvale...

Da je izdao nesto slicno appetite-u to ne bi bio on...covek je ostario, ta energija je energija tinejdzera ili besnog coveka u dvadesetim godinama ziovota...i tada kada su se pojavili bili su originalni, kada su svi svirali glam rock i sranjca, pojavili su se i pomerili granice muzike...da je danas izdao takav album ne bi bilo originalno, niti bi bilo iskreno, vec nesto nalik metalici koja na silu pravi albume da bi se dopala starim fanovima, bolje da sviraju i kantri ako ce to biti iskreno i stvarno "izaci" iz njih.

 

Meni je ovaj album u sustini Use your illusions 3, ima pesama koje neodoljivo podsecaju na tu eru...album je stvarno dobar i osim ako nemate 15 godina i jos nemate iskustva da se DOBRI albumi ne "lepe" na prvo slusanje, bolje je da ga zavrtite bar 5,6 puta.

 

Kako moze biti LOS album koji ima recimo THIS I LOVE - balada da se smrznes...koja ima solo skoro MINUT I PO!!! Solo koji ne da ni u jednom trenutku nije dosadan vec je nesto toliko puno emocija da bi i SLASH prodao bubreg da ga je on smislio. To je GNR!!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa ovim postom iznad.

 

 

Da je izdao nesto slicno appetite-u to ne bi bio on...covek je ostario, ta energija je energija tinejdzera ili besnog coveka u dvadesetim godinama ziovota...

Pa da,dosta je tu vremena proslo...

Prakticno za 17 godina,od kad su izdali Use Your Illusion I & II,promenule su se stvari u covekovom zivotu,nije vise isti...go to face with that thing...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...