Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

свирају ли one in a million?

 

To je svirano samo za one anplagd serijale,pre 20ak godina

ovo je s' sinocne svirke(nezvanicni naziv svaje turneje-boze mili opet kasni,koji mu je kurac krasni)

 

# Chinese Democracy

# Welcome To The Jungle

# It's So Easy

# Mr. Brownstone

# Sorry

# Richard Fortus Solo

# Live And Let Die

# This I Love

# Rocket Queen

# Dizzy Reed Piano Solo

# Street Of Dreams Additional Information: Axl falls from the piano

# You Could Be Mine

# DJ Ashba Guitar Solo

# Sweet Child O' Mine

# Instrumental Jam

# Axl Rose Piano Solo

# November Rain

# Bumblefoot Guitar Solo

# Better

# Knockin' On Heaven's Door

# Shackler's Revenge

# Don't Cry Instrumental

# Nightrain

Encore:

# Madagascar

# Whole Lotta Rosie

# Instrumental Jam

# Paradise City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

бзвз. да се ја питам mr. brownstone, sorry и shackler's revenge не би били на листи. нажалост, нико ме ништа не пита.  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kolko znam on ni ne smeju da sviraju mr brownstone, jer su autorska prava pripla slashu a ne axlu, pa je zato tu stvar velvet revolver stalno svirao na turneji...(razlog toga je posto je axl prethodno uzeo prava za neke druge pesme tj tuzio je slasha kad ih je velvet svirao...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam to je i meni jasno, ja samo kazem kako sam procitao... napiso sam "ja kolko znam" ali se na to odnosilo...sad tek videh..mislim mene iskreno ne zanimaju ovi novi gansi, a ni oni matori me nisu previse odusevljavali ali su bar bili bend za svaki respekt...

Edited by Control Freak

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ovaj novi sastav cine sve sami vrhunski muzicari... :pivopije:

 

 

ma slazem se, ali to su muzicari koji su davno svojim umecem prevazisli muziku gansa, aj da govorim konkretno o bumblefootu, on je sjajan gitarista ali on je pre svega doveden da napravi sou svojim solazama i slicnim stvarima, kao sto je renije pre njega bio slucaj sa bucketheadom (mislim da je to i bila axlova zamisao, jer ne znam kolko bi uspeli da su doveli nekog sonju, ovako dosta ljudi vidi to kao zanimljivu pojavu pa hoce da vidi)....i sada bi jedini razlog da vidim ganse bio upravo on :) a zadnji album mi je onako, ravnodusan sam...jedino mi je madagascar do jaja stvar...

Edited by Control Freak

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio karte, moracu da vidim za sebe na sta to lici...

 

Sa Chinese Democracy se ipak pokazalo da je Axel mozak, srce i dusa guns-a...zbog slash-a sam poceo da sviram gitaru i jeste car, ali nije on taj koji zna znanje kada je komponovanje u pitanju...volim njegov rad posle gunsa ali nije to to. Jedina mana ovog albuma je sto je izasao pod imenom g'n'r, jer tako nailazi na suzene vidike ljudi koji imaju bog ce znati kakva ocekivanja. Ne znam ko voli stare ganse a odslusa THIS I LOVE i ostane ravnodusan!? Uz sve ostalo, pesma ima solo od minut i kusur koji je emotivan koliko i najbolje slashove solaze.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Chinese Democracy se ipak pokazalo da je Axel mozak, srce i dusa guns-a...zbog slash-a sam poceo da sviram gitaru i jeste car, ali nije on taj koji zna znanje kada je komponovanje u pitanju...volim njegov rad posle gunsa ali nije to to. Jedina mana ovog albuma je sto je izasao pod imenom g'n'r, jer tako nailazi na suzene vidike ljudi koji imaju bog ce znati kakva ocekivanja. Ne znam ko voli stare ganse a odslusa THIS I LOVE i ostane ravnodusan!? Uz sve ostalo, pesma ima solo od minut i kusur koji je emotivan koliko i najbolje slashove solaze.

 

Za ovo bih dao milion pluseva da mogu, bukvalno sam isto hteo da napisem... Ja vise volim Slasha, odlican gitarista, sjajne solaze...ali Axl je ipak tu genije kad je u pitanju komponovanje. To sto ljudi imaju suzene vidike, njihov problem! THIS I LOVE! Bravo za ovo, najbolja pesma na albumu i jedna od najboljih pesama protekle decenije! Solo je fenomenalan i najvise podseca na Slashove solaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Chinese Democracy se ipak pokazalo da je Axel mozak, srce i dusa guns-a...zbog slash-a sam poceo da sviram gitaru i jeste car, ali nije on taj koji zna znanje kada je komponovanje u pitanju...

 

Sve bi to bilo tako da je Eksl sam sve uradio,osmislio i onda pozivao Slesa,Dafa,Meta,Izija,Stivena,Gilbija,ko je vec bio tada....ali u stvarnom zivotu,u pisanju pesama i komponovanju su najvise ucestvovali zajedno Izi(najvise od svih),Daf,Sles i Eksl.

Mozda je mozak na ovom poslednjem,kojeg delje jednu i po deceniju,ali oni najbolji su stvarani zajednickim snagama,zato su i usle u istoriju.

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

бзвз. да се ја питам mr. brownstone, sorry и shackler's revenge не би били на листи. нажалост, нико ме ништа не пита.   :(

Srecom.

 

 

To su tri dobre stvari i ne bi bila steta da ih ne bude na listi.

 

 

ja kolko znam on ni ne smeju da sviraju mr brownstone, jer su autorska prava pripla slashu a ne axlu, pa je zato tu stvar velvet revolver stalno svirao na turneji...(razlog toga je posto je axl prethodno uzeo prava za neke druge pesme tj tuzio je slasha kad ih je velvet svirao...)

Pa...

 

 

Za stvari za Appetite-a su svi svi zajedno potpisali kao kompozitori pesama.

 

Po toj nekoj logici bi trebalo onda i svi da imaju prava na njih.

 

A zasto sad Gansi ne sviraju na turneji Mr. Brownstone,a Velvet Revolver sviraju (to i It's So Easy) - ni meni nije bas najjasnije.

 

Al mi ta prica da je to zbog autorskih prava...ne znam,cudno zvuci.

 

 

Dust'n'bones je jedna od najboljih pesama a retko su je izvodili uzivo

Dobra je stvar i tu pesmu je napisao Izzy.

 

Cak je i Axl u intervjuima pre/neposredno posle izlaska Use Your Illusion labuma hvalio tu pesmu kako je odlicna i kako ce verovatno biti jedan od singlova sa tih albuma,ali se onda desilo to da je Izzy otisao iz benda.I ta ideja da to bude singl nikad nije zazivela...

 

A kad je ovaj otisao nisu je posle svirali na koncertima.

 

 

 

 

 

 

 

@Ranal Apist:rekao sam ti vec,rekao si sta imas o Gansima i dovoljno ti je.

 

Placi za black metalom i dalje,ali mani se ove teme.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...