Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Necemo valjda ponovo o starim i novim Gansima.

 

Dakle- stari bend su prvi bend u mom zivotu i volim ih najvise na svetu, ali uvek cu postovati i pratiti svaki bend u koji (bez obzira na clanove )nosi to ime kao i svaki bend u kome svira neko iz bilo koje postave G'n'R-a.

Ne podnosim kada neko prica da se Axl "prodao" i slicno :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

"novi" guns'n'roses su cak veoma dobri u odnosu na velvet revolver

mislim slash je najbolji gitarista na svetu ali ne vredi ali ni axlu nije bas nabolje ok oh my god ima nesto u sebi sto odrzava gunse u zivotu ali to nisu pravi guns'n'roses dok simpathy for the devil je apsolutno najgora pesma na svetu :evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"novi" guns'n'roses su cak veoma dobri u odnosu na velvet revolver

mislim slash je najbolji gitarista na svetu ali ne vredi ali ni axlu nije bas nabolje ok oh my god ima nesto u sebi sto odrzava gunse u zivotu ali to nisu pravi guns'n'roses dok simpathy for the devil je apsolutno najgora pesma na svetu :evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted:

Ne! Ne moze Sympathy biti najgora pesma- Sympathy ja antologija :ne:

 

Oh My God je pesma koju- da nisu snimili Gansi ja u zivotu ne bih slusala. Ne volim takav zvuk.

 

Nice Boys i Mama Kin, Patience, Move to the City, I used to love her... Volim sve sa Lies osim You`re Crazy- volim i nju ali ne bih je svrstavala medju obozavane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pricajte sta god hocete ali Gansi su postojali sa Slashom a sasd tj. kad su na onoj dodjeli MtV nagrada pjevali bilo je njesra.

 

Slash rules !!!

 

P.S. Nisam cuo nove Gunse, pa ne znam kako zvuce, tako da ne zelim da se ubacujem u raspravu, ali ne verujem ni da su senka nekadasnjeg benda (dobro, dobro, znam da sam rekao da necu da se ubacujem u raspravu, ali nisam mogao da odolim...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno sam najveci obozavalac pesama coveka iz senke Izzy Stradlina i Axla.

 

Naravno da su najbolji G`n`r originalna postava- tu nema nikakve rasprave.

 

Ali nazalost njih vise nema :cry: i ja sam spremna da prihvatim ove nove ma koliko losi bili iz postovanja prema samoj instituciji imena Guns n` Roses biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, u pravu si, ali istina je da je uzasna vecina bendova koji su nekada bili veliki a danas su u mnogo gorem stanju, pa ih odredjeni fanovi jos gotive, valjda zato sto jednostavno ne zele da prekinu da slusaju svoj bend, ili mozda zato sto nema nista bolje na muzickoj sceni nazalost :cry: U svakom slucaju, to nije vezano za G'n'R vec za mali milion bendova...

 

P.S. Zainteresovao sam se, pa cu ipak probati da nekako nabavim novi album... Gde moze da se nadje (a da nije cene strasnih 1000 din.)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto,ali Appetite for Destruction mi se nikad nije svidjao koliko Use your illusion I&II

 

buraz Use Your Illusion I & II su manje vise albumi klasicne muzike (a ne rock!) To je prava klasika biggrin.gifa: Zato ti se vjerovatno toliko i svidjaju ti albumi. Kladio bi se da ce se za 200-300 godina na primjer November Rain izvoditi Jupiterov simfoniski orkestar... A Apettite, istina to je pravi rock album! I ako to ne volis onda ne razumijes rock. Na primjer, meni se licno nije nesto posebno svidjala Welcome To The Jungle (odlicni riffovi i cjela atmosfera, ali sta ja znam, valjda sam smoren tom pjesmom) i Sweet Child O'Mine me mnogo smorila, dok Nightrain, Rocket Queen, Think About You, My Michelle su pjesme u kojima mogu da nadjem sebe (ok ne u My Michelle) i nikada me nisu smarale biggrin.gifa:

 

Sto se tice ovih sto im nedostuaju Gunsi, sta je tu je, bio jednom jedan band koji zasita potresao planetu, gdje je taj band sada? Gdje su Beatelsi??? Nikada nece biti zaboravljeni... Ali prebolite ih vec jednom, ja sam vec i odavno izgubio nadu i digao ruke od Gunsa. Axl genijalac, a sa druge strane kreten! Nikad vise... Nema vise Guns N' Roses-a... RIP GN'R!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno si i ti progledao!!!!!!

 

biggrin.gif  :)  

 

 

Naravno, Guns n' Roses su bend moga detinjstva (uz Bon Jovi, koji su ipak bili prvi).  

 

Nikad necu prestati da ih slusam, to je cinjenica. Najjace pesme, mada je nezahvalno o tome govorit, jer ih ima milioni - Estranged, Nightrain, Roxquet Queen, Don't Cry, Civil War, Don't Damn Me... ma, ne mogu, nabrojacu ih milon ako nastavim!

 

Mozda je on progladao, ali ti jos zmuris. Slazem se sve je ok, ali zaboravio si nesto... Gdje je November Rain?

 

 

Nightrain... biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Junkie, kada sam ja to tvrdila????

tongue.gif Motley su :

1. Stariji bend od Gunsa, kad su Gansi izdali Apettite, Crue su imali vec 3. albuma i u SVETU (ne u Srbiji i/ili Jugoslaviji) su bili zvezde.

2. Ganse su pustali vise od Motley-ja ali ti pricas da ih UOPSTE nisu pustali, sto je naravno gnusna laz.

3. Uvek postoji mogucnost da si ti MALLIIII decko pa se ne secas tongue.giftongue.giftongue.gif

4. Ili jos realnije da ti je i tada trebao slusni aparat tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duh je sveprisutan. Jedan od najjacih bendova ikad. Mislim, zna se na cemu smo odrasli... biggrin.gifa:

Ja nisam odrastao na njima nego sam ih slusao kao vec mator oni su majka.A za brata CTPAXA da kazem da nisam nista reko za novi album Gansa vec za ekipu i nacin sviranja i ako su oni svirali stare pjesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da slusate ili da primenjujete Nightrain filozofiju?

ja bih radije da primenjujem

 

Wake up late

Honey put on your clothes

Take your credit card

to the liquor store

That's one for you and

two for me by tonight

I'll be loaded like a freight train

Flyin' like an aeroplane

Feelin' like a space brain

One more time tonight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...