Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma Steven je ok bubnjar, samo da se nije unistio heroinom bio bi danas zapamcen kao jedan od najboljih bubnjara koji je hodao planetom biggrin.gifa: Matt je nije nista bolji, samo je bio pametniji. !

 

Hmmmmmm. Ne znam kako to mislis (pricamo o Matt Sorumu jel?)... Matt je po meni mnogo bolji bubnjar a u Guns-e je dosao pravo iz THE CULT-a, koji je po meni neeeeeeeeuporedivo kvalitetniji bend, samo sto nije bio toliko komercijalan kao GUnsi. Matt je posle uspeha sa GUNS-ima, opet u THE CULT-u.. wink.gif) Imam ceo koncert iz 2001, gde lupa jako dobro.... wink.gif U gunsima je nekako bio fin, a ove dzukele su ga sad pokvarile tako da je CEO istetoviran... laugh.gif No, ako nekome treba bas u ovom trenutku radim DIVX - GUNS'n'R u TOKYO DOME-u... smile.gif na 2 cd-a, pa ko nekome treba neka se javi posto to nisam video nigde u divx formatu...

 

Ok ne mogu bas da sudim o muzici od The Cult-a, cuo sam svega nekoliko pjesama... Ali Gunsi su morali biti bas toliko komercijalni zbog svoje kvalitete u muzici sa jedne strane i iskrenih tekstova sa druge strane... Nisam bas siguran iz onoga sto sam cuo od The Cult-a bilo kvalitetnije od Gunsa biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je jedini instrument koji se nikada ne primeti pri lušanju Guns n' Rosesa, što govori nešto o Duffu. S druge strane čuo sam dovoljno od njegovih bubnjarskih sposobnosti da znam da je dobar bubnjar... Ja lično mislim da je scenario bio da Axl nije mogao da nađe basistu i da je tako Duff slučajno upao u celu tu priču. Takođe ne treba zaboraviti ni Duffov autorski doprinos muzici Guns n' Roses.

 

recimo covjek je licno zasluzan za bubnjeve na You Could Be Mine biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duff je napisao i osmislio bubnjeve za "you could be mine" to je izjavio na MTVu nekoliko puta biggrin.gifa: tongue.gif to sam i ja mislio, samo kada nemas vremena i kada radis na brzinu onda lako pogrjesis... Nisam mislio da je odsvirao bubnjeve na YCBM, ali ih jest osmislio i komponovao. Eto to sam mislio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duff je napisao i osmislio bubnjeve za "you could be mine" to je izjavio na MTVu nekoliko puta biggrin.gifa: tongue.gif to sam i ja mislio, samo kada nemas vremena i kada radis na brzinu onda lako pogrjesis... Nisam mislio da je odsvirao bubnjeve na YCBM, ali ih jest osmislio i komponovao. Eto to sam mislio!

 

Maj mistejk biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma nije njihova nego od Bob Dylan-a, mada nije cak ni njegova cela....on ju je osmislio, a delom je cuo od nekog prijatelja njegovog caleta koji je svirao gitaru....tako bar pise u njegovoj biografiji gde prica o omiljenim pesmama biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

BTW, Gunsi su jebeni zakon forever biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck, YEAH! biggrin.gif

 

Btw, Center- prvi put cujem da ih neko bas bas ne podnosi.

 

sta sam ja to puta ovde cuo... Tebe malte ne u Norveskoj proglase pedercinom ako slusas Guns-e :roll: A svi slusaju Europe, TNT itd. I oni nisu pederi, fanovi Gunsa su pederi, totalno sjebano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...