Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne kenjaj :D bas me zabole da trazim izvore :D sajt gansa ni ne postoji, sta i da procitas, stavili su samo logo onaj matori

a da je axl prasac, prasac je, da vise ne peva kul, ne peva, ali ne vredi se s tobom raspravljati :D

 

da se razumemo, meni je pantera vrh, pa mi nije problem da kazem da je phil sada prasac i da je otisao u kurac sto se tice pevanja, koliko god on tvrdio suprotno, cak i da moze cemetary gates da otpeva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet kazem,ko da je bitno kako izgleda.

Ako je neko devojcica,njemu ce to biti bitno.

 

Axl i dalje peva OK.

Nije to taj nivo od pre 30 godina,ali je OK.

 

A za izvor...pa ne treba da ga ceprkas ne znam koliko,odmah se u prvoj recenici navodi ;)

http://www.billboard.com/articles/columns/rock/6828129/guns-n-roses-reunion-coachella-stadium-las-vegas

 

Sajt Gansa postoji i radi (taman posla da ne postoji :haha: ),bar je tako bilo tipa pre par nedelja.

Sad vidim da stoji samo taj logo,valjda redizajniraju sajt,ko ce ih znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni licno ne smeta da li Axl lici na debelog redneka, baba seru ili na seks simbol sa kraja 80ih i pocetkom 90ih. Jebi ga, stari se, da se zapustio, zapustio se, ali meni je tuznije sto mu je glas povremneo u zaista vrlo losem stanju i sto ne moze ni pola sata da izdrzi u kontinuitetu nego se stekuje za odredjene pesme. Za Gunse sam bas emotivno vezan jer su jedan od onih bendova za koji me vezu neke lepe klincke uspomene, pa mozda opet na sve gledam subjektivno, ali meni reunion bez Izzya i Stevena nije reunion, nego opet neki sklepana pizdarija koj dokazuje da nisu u stanju da se okupe, sednu, rasprave probleme iz proslosti i izgrade hemiju koja ih je krasila na pocetku... u krajnjoj liniji da daju sansu. Ako se Steven opet uroka, momentalno otkaz, Mat sigurno ceka kao zapeta puska (iako ga nesto licno ne gotivim), a u krajnjoj liniji neka budu tu obojica pa nek svak svira svoje... ali bez Izzya... Ne znam, drago mi je sto se opet okupljaju, ali sam istovremeno i malo skeptican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne zameram mu ja što je mator ili dembo, ali samo kažem, da teško da to može biti isto tako dobar live bend kao nekada, pritom ne mislim samo na tehničku stranu(nisu ni onomad po tome bili naročito poznati) već sveukupni dojam, ako me shvataš - imali su tu neku divlju magiju, koju teško da mogu ponoviti, a to se zapravo videlo još i pri kraju rada benda - što na koncertima, što studijski!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka uteha :D

Još si i pomogao mojoj tački gledišta, suzio si izbor na jedan album. :bigblue:

 

To su ti flacidni bendovi... Whitesnake npr, isto ima jednocifren broj dobrih pesama, za prste jedne ruke.

 

Jedan Twisted Sister je za njih mašinerija! I žešća svirka, i žešća šminka, razbili ih na svim frontovima :bigblue:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta kenjaš Dimone, Gunsi su bili u jednom trenutku najbolji rnr bend(i poslednji BAŠ veliki), i imaju brdo sjajnih stvari i posle AfD, jbt samo poslušaj stvari kao što su Right Next Door to Hell,

Dust n' Bones, Double Talkin' Jive, The Garden,

Don't Damn Me, Pretty Tied Up, Civil War, Estranged...

 

jbg. ne znam što mi je ovako markirao ove pesme hahaha

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti sigurno znaš brdo boljih bendova, ali ostaje činjenica da su Gansi izvukli rnr iz učmalosti, doneli neku svežinu i povukli gomilu klinaca(i moju malenkost) ka tvrdjem zvuku, što će reći uveli ih u svet metala sa kojim su uvek koketirali!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili su smeće od početka, koga boli kurac koliko kila ima Axl u novoj 2016. godini.

Čast jednocifrenom broju njihovih dobrih pesama i oprostićemo azalu što ih je slušao. Vi ostali nemate pojma!

Ti si fan KKN-a toliko o tvom poznavanju kvalitetne muzike
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...