Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Voleo bih da nastave da sviraju pesme sa Chinese democracy, jer tu ima stvarno jako dobrog materijala. Cak sam spreman u pare da se kladim da ce ljudi sad odjednom poceti da uzdizu te pesme. Nije mi se svideo Slashov solo na This I love, al kapiram da ce ga vremenom lepo osmisliti. Neocekivan povratak Come i Double talkin jive. A sto se Axl-a tice, Troubadur svirku je pocepao jako, a sad ga jebe sto mora da sedi, pa ne moze da kontrolise glas i da distorzira kako treba. Al bice sve to do jaja, ne sumnjam. Svirka u Troubaduru je profesionalno snimljena, ima jedan privju i mislim da ce biti DVD :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za This I Love da je solo bio vise proizvoljan,, a sto se tice ovih tvrdjih kao sto su Chineese i Better to odlicno zvuci. mozda ih i ljuid poslusaju sada ako vec do sad nisu.

 

Na chineese recimo dele solo. Prvo svira Slash onaj Finck-ov deo a onda Fortus koji ima brzinu, skida onaj Buckethead-ov.

 

Coma je pobedila, to je svirano koliko se secam samo 92e u Chicago-u i evo sad, cini mi se ako ne gresim.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na chineese recimo dele solo. Prvo svira Slash onaj Finck-ov deo a onda Fortus koji ima brzinu, skida onaj Buckethead-ov.

 

Coma je pobedila, to je svirano koliko se secam samo 92e u Chicago-u i evo sad, cini mi se ako ne gresim.

 

Coma je svirana do sad samo 4 puta (ne racunajuci ove dve svirke u Vegasu sto su bile sinoc i preksinoc). A sto se Fortusa tice, lik je vrhunski svirac, cak je i bolji od Slasha po mnogim pitanjima. Baja bas zna znanje, i mislim da je bolje sto je on tu umesto Stradlina. Stradlin je samo svirao ritam, i on npr uopste ne bi mogao da svira sve ovo sto Fortus svira, i zbog toga bi verovatno Chinese pesme izvisile iz repertoara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coma je svirana do sad samo 4 puta (ne racunajuci ove dve svirke u Vegasu sto su bile sinoc i preksinoc). A sto se Fortusa tice, lik je vrhunski svirac, cak je i bolji od Slasha po mnogim pitanjima. Baja bas zna znanje, i mislim da je bolje sto je on tu umesto Stradlina. Stradlin je samo svirao ritam, i on npr uopste ne bi mogao da svira sve ovo sto Fortus svira, i zbog toga bi verovatno Chinese pesme izvisile iz repertoara.

 

Slazem se . Fortus je najbolje resenje koje je moglo da bude. Tacno lepo i komotno mogu sve da odsviraju pa i taj Chineese, a Stradlin...pojavice se taj tokom turneje kao gost sigurno :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica se o evropskoj turneji :bigblue:

Logicno bi bilo.

Prvo ovi solo nastupi po Severnoj Americi,posle ce se verovatno prebaciti u Evropu,a kasnije kapiram da ce i Japan doci na red.

Zanimljivo mi,koliko vidim na official site-u,da po USA sviraju manje-vise sve po nekim stadionima.Vracaju se izgleda u velikom stilu :bigblue:

 

Inace,sutra (i sledece subote) im je nastup na tom Coachella festivalu.Headliner-i su naravno :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš turneju bez albuma. Hoćemo novi album.

Ha,ti ko da mislis da su se oni skupili jer su odjednom dobili napad inspiracije za novi album? :meshuggah:

Polako...neka sve ide svojim tokom.Sto forsirati.

 

Nego,Angus Young sinoc nastupio sa Gansima na tom Coachella festivalu:

http://www.latimes.com/entertainment/la-et-ms-coachella-2016-l-guns-n-roses-storm-coachella-with-angus-young-1460878475-htmlstory.html

 

Plus AC/DC potvrdili da ce Axl ici sa njima na turneju :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...