Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mogao bi tu Buckethead ponovo da pripomogne. Ako neko izbacuje rifove i solaže kao od šale, onda je to on.

 

Tacno, on samo izbacuje, slusao sam njegove albume Buckethead od No1 do ne znam ni ja sam koliko ih ima. A kolika je muzicka vrednost svega toga...samo od sebe govori.

 

 

A novi album ili muzika Guns-a, verujem da bi svi to voleli, ali tu jednostavno postoji proces koji traje odredjeno vreme. Naravno ne 15 godina haha...

 

 

Ja sam na netu pronaso neke glasine da oni mozda i rade na nekoj novoj muzici, tj pominjalo se cak i preradjivanje pesama sa Chineese. Koliko je to tacno ne znam, jer je ipak na nivou glasina, ali ako pogledamo do sada su sve glasine obistinile, pa evo i ova sa Axl-om i AC DC. To govori da je ipak sve moguce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno, on samo izbacuje, slusao sam njegove albume Buckethead od No1 do ne znam ni ja sam koliko ih ima. A kolika je muzicka vrednost svega toga...samo od sebe govori.

 

Šta pričaš, pa ima najmanje 30 prvoklasnih albuma. Najkreativniji je gitarista današnjice i to je neoboriva činjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fino napisano,svaka cast.

 

Samo...

Originalnu postavu Gunsa činili su Axl, Slash , Duff, Izzy i Adler.

+

Kada su Izzy i Adler otišli iz benda ...

Hm...sta je originalna postava?

Ako se misli na postavu koja je snimila prvi album,onda je to to.

 

Mada,to nije i prva postava Gansa.U toj prvoj postavi nije bilo Slash-a i Steven-a (umesto njih su bili tu Traci Guns i neki Rob Gardner,koji je lupao bubnjeve).Tek kasnije su se Slash i Steven pridruzili bendu (Slash posto predhodno nije prosao audiciju za gitaristu Poison-a :) ).

Uglavnom,ako pod "originalnom" postovom smatras prvu postavu po nastanku benda pod tim imenom,onda to nije ona sa Appetite-a.Iako vecina ljudi (oni,koji nisu hard-core fanovi Gansa) smatra upravo tu popularniju postavu kao originalnu,to vazi kao neko generalno misljenje,pa ono,ajde...

 

A vezano za Izzy-ja i Steven-a (drugi deo quote-a)...Izzy je sam otisao iz benda,dok je Adler izbacen (zbog neprestanka drogiranja).

 

And by the way,imas sitnije greske pri navodjenju imena nekih pesama,tj. Sweet Child O' Mine i It's So Easy ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino napisano,svaka cast.

 

Samo...

 

Hm...sta je originalna postava?

Ako se misli na postavu koja je snimila prvi album,onda je to to.

 

Mada,to nije i prva postava Gansa.U toj prvoj postavi nije bilo Slash-a i Steven-a (umesto njih su bili tu Traci Guns i neki Rob Gardner,koji je lupao bubnjeve).Tek kasnije su se Slash i Steven pridruzili bendu (Slash posto predhodno nije prosao audiciju za gitaristu Poison-a :) ).

Uglavnom,ako pod "originalnom" postovom smatras prvu postavu po nastanku benda pod tim imenom,onda to nije ona sa Appetite-a.Iako vecina ljudi (oni,koji nisu hard-core fanovi Gansa) smatra upravo tu popularniju postavu kao originalnu,to vazi kao neko generalno misljenje,pa ono,ajde...

 

A vezano za Izzy-ja i Steven-a (drugi deo quote-a)...Izzy je sam otisao iz benda,dok je Adler izbacen (zbog neprestanka drogiranja).

 

And by the way,imas sitnije greske pri navodjenju imena nekih pesama,tj. Sweet Child O' Mine i It's So Easy ;)

Fino napisano,svaka cast.

 

Samo...

 

Hm...sta je originalna postava?

Ako se misli na postavu koja je snimila prvi album,onda je to to.

 

Mada,to nije i prva postava Gansa.U toj prvoj postavi nije bilo Slash-a i Steven-a (umesto njih su bili tu Traci Guns i neki Rob Gardner,koji je lupao bubnjeve).Tek kasnije su se Slash i Steven pridruzili bendu (Slash posto predhodno nije prosao audiciju za gitaristu Poison-a :) ).

Uglavnom,ako pod "originalnom" postovom smatras prvu postavu po nastanku benda pod tim imenom,onda to nije ona sa Appetite-a.Iako vecina ljudi (oni,koji nisu hard-core fanovi Gansa) smatra upravo tu popularniju postavu kao originalnu,to vazi kao neko generalno misljenje,pa ono,ajde...

 

A vezano za Izzy-ja i Steven-a (drugi deo quote-a)...Izzy je sam otisao iz benda,dok je Adler izbacen (zbog neprestanka drogiranja).

 

And by the way,imas sitnije greske pri navodjenju imena nekih pesama,tj. Sweet Child O' Mine i It's So Easy ;)

 

 

Te greske se potkradu jbg , brzo kucanje a i taj apostrof nekako nestane kad okrenes tastaturu na srpski hehe.

 

Hvala na ukazanim stvarima, uvek je dobro cuti misljenja, i pozitivna i negativna.

 

A sto se tice Rob Gardnera i Ole Beicha, Traci Gunsa ( veliki sam fan LA Gunsa inace), ali jednostavno kad bi i to pisao u tekstu bilo bi previse. Svirao sam i sam po raznim bendovima, znam kako se gleda na to sta je originalna postava, sta prva i tako to. Menjao sam po desetine clanova dok jednog dana nije snimljen prvi album, ali to nije bitno sada.

 

Za Gunse je to to , opste je prihvaceno da im je Appetite postava ona prava, mozda ne i prva, ali od tad krece ta prica sa njima onako ozbiljno, znas i sam. Zato je prica pocela od tog trenutka. Taj Troubadour 1985e i ovaj danas ima neke simbolike.

 

A o Izzyu i Adleru bice u drugom delu price . :meshuggah:

Edited by sleazyrocker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna prica !

Ovo njihovo cutanje jeste zastrasujuce, al kapiram da ce nesto da izadje na videlo kad se nastavi turneja. Sudeci po snimcima, hemija na bini je odlicna i mislim da nisu u pitanju njihovi odnosi. Mislim da iza ovoga stoje neki jako zajebani planovi. A garant ce biti DVD iz Trubadura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa najverovatnije da ce nesto da bude, da se nesto valja iza zavese. Evo sad pustaju neke kratke klipove sa koncerata, plus razne novie slike iz bekstejdza, sa samih svirki itd. Cim to rade znaci imaju materjala. E sad valjda treba samo da budemo strpljivi, mada iskreno smara ta cutnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...