Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

lies definitivno!

I ja se slazem za lies, mada mi se mnogo svidja i omod za spagetti incident. Secam se kad sam kupio taj album odusevio sam se sa omotom, ali kad sam ga ubacio u CD player shvatio sam da je na tom albumu dobar samo omot. Da inace kad sam ga iz daljine video mislio sam da su one spagete ustvari neki crvi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nisam gledao skoro ni jedan, samo sam gledao Novomber i Sweet child a ostale nikada ni video niti cou da ih je neko video, da li postoji spot za Ain't it fun :?

Mozda postoji neko koncertni snimak koji je pustan kao spot. Na tu foru je Civil War i Paradise City i Knockin`..

 

Spotova ima bas dosta

 

November Rain

Don`t Cry

Welcome to the Jungle

Garden of Eden

Estranged

Since I dOn`t Have You

Live and Let Die

You Could Be Mine

Yesterdays

Sweet Child O`mINE

Paradise City

Civil War

Knocking on Heavens Door

 

Ima ih jos ali ja ne mogu sad da se setim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu grupa i nije nesto posebno biggrin.gifa: biggrin.gifa:

i opet cu reci isto sto sam rekla i za doorse......izvini bato,al ti nisi niko i nista da bi to procenio...to znaju samo true fanovi gunsa...ako znas tri cetiri pesme od gunsa ne znaci da si sad nevidjeni poznavalac njihove muzike. :roll: :roll:

Mozda si ti neki expert za maidene ili tako nesto...ako jesi idi onda proseravaj se na tu temu a ne ovde gde se i ne snalazis bas najbolje...mislim pljujes po temi koja je otvorena za one koji vole gunse i postuju njihovu muziku...to nema smisla..shvatam ja da je ovo i napravljeno da se kaze svoje misljenje ali prosto mrzim kad neko pljuje po necemu o cemu nema pojma....

Mozda ja i gresim,ne znam,ali ovo je ono sto mislim...correct me if I`m wrong.... :| :x :x :x :x sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...