Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ni ja, iako ga umereno krivim icon_smile.gif

SVi su oni krivi jer nisu mogli da se sloze, svako je terao neki svoj inat... ma...

 

E, i meni je to strasno (izbacivanje Slasha)... kad cujem tako nesto, poverujem i u ono da je on kriv za sve... ma ne znam, u principu ko zna sta je bilo s druge strane... Ja ipak mislim da ovi nisu mogli da trpe Axl-a, jer je cinjenica da je manicno depresivan, kao i bolesni perfekcionista, sto je bilo dobro svojevremeno.. Ali ipak nije on jedini krivac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

,da je pre 3 godine prebio nekog chovu sto je nosio majicu Slash Is God

I ja bih ga prebila - Kakva budala moras biti pa nositi takvu majicu

 

Elem, sta se tu sve iozdesavalo znaju samo oni koji su u tome ucestvovali, zato se ja uopste ne obazirem na novinske clanke i slicne glasine i gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,da:

 

"Estranged" was at number 32 on VH1's list of "40 Most Awesomely Bad Metal Songs Ever".

 

rolleyes.gifno.gif

GLUPOST KAO I UVEK...sta su oni(vh1) ikad znali koji kurac...to im je najbolja pesma...i najbolji spot...jes da je spot prepucan parama...ali vredelo je... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno najgore sto sam cula o Axlu:

 

Svojoj ex zeni ili devojci(Stephanie Seymour) je zalepio glavu na vrucu ringlu...

UZAS no.gif

 

a mnogo me nervira sto se sad svi kolektivno proseravaju:

don't cry je samo jedna od nasih glupih balada,kao i november rain i estranged,pa sweet child je bezveze pesma napravili smo je samo zbog para i sl. icon_evil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko?

Slashova prica:

"pesma sweet child of mine je nastala kada smo bili naduvani,i ja sam svirao neki rif,i smejali smo se da je to neka decija pesmica a izzy me je pratio svojim rifom.Onda je Axl rekao da to ponovimo,pa nas je naterao da te rifove snimimo, a zatim je posle par dana dosao sa tekstom i idejom cele pesme.Inace nase peme su uglavnom nastajale,na taj nacin sto se prvo uradio tekst pesme,i onda smo pravili cele numere.

A sto se use your illusion albuma tice Axl je sedeo sa klavirom satima,i svirao i pevao,dok smo mi u medjuvremenu ulazili i izlazili i pitali se kada ce da padne sa klavira.

Secam se da je jednom dosao i rakao mi da ga pratim,ali je trazio da to sto on svira na klaviru ja odsviram na gitari,meni je bilo mnogo dosadno a pesma koja je nastala zvala se estranged.Na slican nacin je uradjena i November rain"

i jednom prilikom je rekao da je po njemu "sweet child of mine jadna pesma,ali da su morali da je urade zbog para...."

 

Matt je isto jednom rekao:"Mislili smo da cemo da sviramo prave rnr stvari,a ne placljive baladice"

 

pa Duff,kao "Axl nije ucestvovao u pisanju pesama" a posle se izvinjavao i pricao kako je lose interpretiran....

 

i sam Axl je imao slicne izjave...

 

pukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono za Sweet Child, da je nastalo iz dosade....ne znaci da mu je pesma bazveze... a ono da je jadna, ne znam kako da ga odbranim icon_smile.gif ... Ma, u svakom slucaju, sta god da su rekli bili su high, tako da ne mogu da im uzmem za zlo icon_biggrin.gif

Mislim da ni oni ne znaju sta su pricali icon_smile.gif Znate za ono kad su morali da drze Slasha na fotografisanju...

 

Uglavnom, Estranged ostaje najbolja pesma... sta god oni s VH1-a govorili icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono za Sweet Child, da je nastalo iz dosade....ne znaci da mu je pesma bazveze... a ono da je jadna, ne znam kako da ga odbranim icon_smile.gif ... Ma, u svakom slucaju, sta god da su rekli bili su high, tako da ne mogu da im uzmem za zlo icon_biggrin.gif

Mislim da ni oni ne znaju sta su pricali icon_smile.gif Znate za ono kad su morali da drze Slasha na fotografisanju...

 

Uglavnom, Estranged ostaje najbolja pesma... sta god oni s VH1-a govorili icon_smile.gif

Ma,necemo nikad nista da im uzimamo za zlo icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif pogotovo ne SLASH-u icon_cool.gif

 

e a ja ne znam to za fotografisanje,pricaj...

 

i,da,slazem se za estranged.... VH1--> evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,da,jedna ispravka Michelle : na ne znam tacno kojoj strani (25-30,tu negde) si (cinimi se) rekla nekoj ribi da je spot za "Paradise City" snimljen na koncertu sa Woodstock-a (?).Pa,nije bas...Malopre sam ga odgled'o na kompu i rek'o bi da je sa Doningtona '88 (da,onaj nesrecni Donington '88 icon_cry.gificon_sad.gificon_cry.gif ).A i lepo se vidi u spotu (kad ide onaj deo "So far away") tabla gde pise "Welcome To Donington",a malo kasnije i "Dressing Room - Guns N'Roses,Saturday August 20th 1988"...

Ne mogu da verujem da ne zalis sto nikad nisi bila na koncertu Gansa icon_confused.gificon_uhoh.gif ...Ja sam mislio da si ti neki DIE-HARD fan...Mislim,nisam ni ja bio na njihovom koncertu,ali ja stvarno zalim zbog toga... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice njihovih koncerata,ja svima kazem : da mi neko ponudi da me vrati na Donington '88 i da posle toga moram umreti,ja bih pristao MOMENTALNO i bez razmisljanja i dvoumljenja.NE ZNAM STA BIH DAO DA VIDIM GUNS N'ROSES U ORIGINALNOJ POSTAVI (mislim na onu sa Appetite-a).Ali to se izgleda nikad nece desiti... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif .Kazem,da cujem na Doningtonu te '88 Paradise City (my favorite's icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif ) i mirne duse bih mog'o umreti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.E,da,jedna ispravka Michelle : na ne znam tacno kojoj strani (25-30,tu negde) si (cinimi se) rekla nekoj ribi da je spot za "Paradise City" snimljen na koncertu sa Woodstock-a (?).Pa,nije bas...Malopre sam ga odgled'o na kompu i rek'o bi da je sa Doningtona '88

 

 

2.Ne mogu da verujem da ne zalis sto nikad nisi bila na koncertu Gansa icon_confused.gificon_uhoh.gif ...Ja sam mislio da si ti neki DIE-HARD fan...Mislim,nisam ni ja bio na njihovom koncertu,ali ja stvarno zalim zbog toga... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

1. Da, potpuno si u pravu. icon_redface.gif

 

2. Jesam, die hard fan, ali u principu ne zalim za necim sto je bilo nemoguce. Npr. '88 sam imala 5 godina a '91-2, 8 ili 9 godina, tako da sam ih jako tesko mogla gledati.

 

@Marty F- warnovacu te ponovo, svega mi, prekini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,necemo nikad nista da im uzimamo za zlo icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif pogotovo ne SLASH-u icon_cool.gif

 

e a ja ne znam to za fotografisanje,pricaj...

 

i,da,slazem se za estranged.... VH1--> evotigana.gif

Pa, posto su non stop bili high... nisu mogli normalno da dodju ni na fotografisanje, ni na snimanje... verovatno si videla x na n-ti intervjua gde Slash jedva sedi i drzi oci otvorene... I, tako (ja znam za jedno) na fotografisanju nije mogao da stoji... pokusavali su da ga nameste, ali dzabe, covek nije mogao da stoji... Na kraju je neko stao iza njega i drzao ga dok nisu zavrsili icon_smile.gif

 

Naravno da Slash-u nista necemo uzeti za zlo icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sad prekinimo o tome, ako se slazete.

O.K. musik20.gif

To Marty F : Ja sam tebi iz najbolje namere rek'o da odes na neku drugu temu koja ti se svidja,a ne da dolazis na ovu i pljujes Ganse

zbog onog skota Axl-a...

Axl nije skot... nemoj tako o njumu mad.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi to mozemo da znamo? Mislim, da li je covek skot ili nije. I da jeste, to je totalno ne bitno, ne slusam neku grupu zato sto su njeni clanovi do jaja dobri likovi nego zato sto mi se svidja muzika

Ti jos uvek insistiras na tome icon_rolleyes.gif ...ili hoces da kazes da cela jebena muzicka industrija laze icon_smile.gif ...nema muzicara na planeti koji ga nije iznapusavao u nekom intervju...pa cak su ga i clanovi sopstvenog benda zamrzeli...a tu su i dokumentarci...ili mozda smatras da je sve to jedan "marketinski trik" ili neka zavera protiv njega icon_rolleyes.gificon_smile.gif ...naravno da ovo nema veze sa muzikom, ali neke stvari se jednostavno znaju icon_da.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...