Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mnogo ih gotivim, ali mi je na neki nacin drago sto ih vise nema. Ne volim kada dobar bend napravi los album, a to bi im se vremenom desilo, kao i svima. Mada i nisam neki fan, volim da ih cujem i furam ih na radiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gunsy su mi oduvek bili okay... zao mi je sto nisam bio u prilici da preslusam ceo njihov zadnji album ali ono sto sam cuo nije lose samo sto ne zvuci kao originalni oni pravi Gunsy! "Don't u cry" icon_sad.gif je pesma za sva vremena... imaju oni jos odlicnih pesama ali mi je ova najdraza mada volim i "November Rain" za nju sam nostalgicno vezan.

 

Lucifer666 >>> Ne brini ... Slash ce sada svirati u Limp Bizkitu , ako je to neka uteha

 

STA?!!!!!!!!!! Ne mogu da verujem, ovo prvi put cujem i moram da priznam da sam sokiran icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif

E ovo se zove blam... Slash gowno jedno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Steven pise knjigu No bed of roses u kojoj ce ispricati svoju zivotnu pricu . Navodno vise na pati od depresije i cist je.

2. Dizzy je bio klavijaturista koji je od stare postave (Osim Axl-a) jedini svirao na Chinese Democracy. Ranije su za njega pricali da je samo clan za turneje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je uhapsen par puta. Medjutim ni jedanput nije proveo neko znacajnije vreme u zatvoru:

1989. Zbog krsenja javnog reda.

1997. Zbog napada na dve svoje bivse devojke je proveo 150 dana u zatvoru.

18. aprila 1998. zbog krsenja uslovne slobode, kucnog nasilja, nplacenih kazni u vrednosti od preko 50000 dolara uhapsen. Nemam pojma na koliko je (i da li je uopste) bio osudjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da, veoma mi nedostaju! Ne znam tacno ko je na ovoj temi rekao da imaju dobrih pesama a i da ima teskih sranja, ali ko god da je, u pravu je! Ali oni su stvarno bili strasni!

Imaju par genijalnih pesama.. meni licno se svidjaju Civil War,Don't cry, Patience,14 years,Estranged,... tu je i ona pesma koju je naveo neko na ovoj temi, ali opet nemam pojma ko je to rekao... nema ni veze, kapirate poentu.... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...