Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gunsi ce ostati vecno...definitivno jedan od najboljih rock n'roll bendova svih vremena,a njihov 'Appetite for destruction\" je po meni jedno od najboljih 10 ikada snimljenih albuma.

 

Au, Lemmy sto si ovo fino rekao. A sad mozes i svecano da zatvoris temu da se slucajno ne bi pojavio neko ko ih ne voli...

Gunsi su stvarno bez konkurencije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Sve najlepse, naravno biggrin.gif, mada kod kuce imam mnogo bolje nastupe na nekim americkim piratskim snimcima. Npr. prvo izvodjenje Patience.

Mislim da su mogli da izaberu mnogo ekskluzivnija i za obozavatelje zanimljivija

izvodjenja odabranih pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivim ih, ali nemam jos ni jedan njihov album :ne: ali ce to uskoro da se promeni...

Oni su ustvari prva grupa, metal/rock fazona,od koje sam gotivio neku pesmu, a to je "You Could be Mine"...mada bi moglo da se kaze da je to bilo pod uticajem "Terminator-a" :mrgreen:

Cuo sam delic pesme koja bi trebalo da se nadje na novom albumu(koji ce pitaj boga kad da izadje) i mnogo mi se svidela. biggrin.gifa:

Koliko mi se cini primetio sam da u novoj postavi imaju trojcu gitarista?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, lijepo zboris Michelle, spisak pjesama je mnogo obecavao i natpis da se radi od snimcima od '87 - '93, ali je sve poprilicno usminkano, vjerujem da je dosta uradjeno u studiju naknadno. Ocekivao sam da ce se bar u nekim pjesmama osjetiti muda koja su imali kad su jos bili mali ljuti rokenrol bend koji se tek probija, ali to sto sam trazio je hirurski odstranjeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sto vise slusam Live era to mi je gori. Nema nikakvih emocija, ne znam, ne volim taj fazon perfektnih zivih snimaka. Drazi su mi koncerti gde se cuje kako se Axl zakasljao ali bar imaju dusu. Not like this :ne: :ne:

 

xexexe

Znaci da ga ne slusam vise?

Btw. jesi slusala 'Whole Lotta Rosie' u njihovom izvodjenju? Mislim da je to B strana nekog singla - live snimak, ja sam na netu nasao mp3 i samo mogu reci: to je energija, mada mi je zao sto je Slash upropastio solo jer je na tom mjestu pjesma izgubila dosta dinamike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Whole lotta Rosie na nekoj kaseti sa live snimcima ali se ocajno slabo cuje.

Upravo slusam jedan savrsen snimak Patience koji sa svim uvodima traje 18 8O minute. Vrlo zanimljivo biggrin.gifa:

 

Steta za 'Rosie', ali taj 'Patience' je bogami kapitalac... Gdje si to ulovila?

(Btw. ja mislim da bih izgubio patience slusajuci to)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pogledajte moj avatar, potpis i nick. Sve ce vam biti jasno.

THEY ARE THE BEST OF THE BEST

November Rain mi je omiljena pesma, ali su i sve ostale fenomenalne, genijalne, neprevazidjene... (dodati po zelji)

...

It's only for a while

I hope you understand

Never wanted this to happen

Didn't wanna be a man

So I hid inside my world

I took what I can find

I cried when I was lonely

I fell down when I was blind

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Niko nije nista rekao o novim pesmama.

Ajde, da cujemo... Da li vam se svidjaju?

Meni su Madagaskar i Blues ok, ali moram priznati da me ni jedna ni druga nisu nesto previse ponele. Blues bi navodno trebalo da se nadoveze na trilogiju Don`t Cry- November Rain- Estranged...

 

I hoce li uopste izaci Chinese Democracy?

 

Zna li neko nekakve novosti o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I hoce li uopste izaci Chinese Democracy?  

 

Zna li neko nekakve novosti o tome?

Nedavno sam procitao da ce gotovo sigurno izaci pocetkom jeseni,ali sa tim albumom izgleda nista nije sigurno.Doduse mozda bi bilo bolje da nikada i ne izadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iako sebe smatram DIE HARD Guns n` Roses fanom nikada nisam razumela niti saznala sta znaci sintagma:

 

WITH YOUR BITCH SLAP RAPPIN` AND YOUR COCAINE TONGUE YOU GET NUTHIN` DONE...

 

Tom "recenicom" je potpisam Appetite i naravno nalazi se u refrenu You Could Be Mine.

 

Kad prevedem jako slobodno pokusavam da naslutin sta bi to trebalo da znaci, ali da li neko ima objasnjenje??? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...