Jump to content

2017.12.04. *Dom omladine, Beograd* Sólstafir, Myrkur, Árstiðir


VoivodBG

Recommended Posts

Slusajuci uzivo Myrkur, tek tad vidis koliko je to sustinski prazno. Najkrace opisano: All style, no substance.

 

Jesam preuvelicao oko nedovoljne distinktivnosti u vezi Solstafira, medjutim ima tih "prljavijih" rokenrol bendova na tragu klasicnog post rocka, nije mi sama muzika impozantna. Po mom misljenju, distinktivnost Solstafiru daju vokalni stil i jezik, pa i ta neka verovatno islandski specificna atmosfericnost.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myrkur golemo sranje. Amelija fino peva ali sve ostalo ultra dosadno, neinspirativno, tupavo i krajnje proracunato. Kao neki folk Cranberies tribute bend sa skupom produkcijom. Vise predstava nego live muzicki nastup. Toby Driver svirao bas, ne znam sta ce mu to u zivotu al njegova stvar.

 

Reč. S tim što aj da je bar neki performans, ona Portugalka što bila pred PL ima upečatljiviji.

 

Solstafir spavanje, ovo mi bila jedna od retkih svirki u životu gde sam se baš, baš zajebao što sam došao.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toby Driver svirao bas, ne znam sta ce mu to u zivotu al njegova stvar.

 

ti ne bih uzeo pare da odes na turneju i sviras ovako basic riffove? :haha:

 

myrkur bend sinoc su bili toby i ron iz kayo dota i keith iz artificial brain na bubnju. session muzicari koji zaradjuju svoje pare, srecom ispod kapuljaca :D toby izgleda ne moze da pobegne od kapuljaca kao session muzicar, prvo secret chiefs 3 sad ovo.

 

ja nisam nikad slusao myrkur, ono sto sam sinoc video mi deluje kao neka lepa manenka koja je odlucila da napravi metal bend jer je videla priliku u toj nisi. lep glas ima, odlicna pojava, muzika ni tamo ni vamo. mislim da bi trebala i da unajmi nekog da joj pise bolje pesme.

 

otisao sam na pivo sa ovim iz Kayo Dota posle jer sam Solstafir gledao dvaput na BA i oba puta su bili dosadni, neki nordijski seoski hard rock sa lepim sesirima.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solstafir su bili ok do bisa, to se moglo i preskočiti, još pola sata davljenja bzvz.

U celoj priči je dobro što nam konačno dođoše neki bandovi na vrhuncu svojih karijera ( kakve god da su im iste)...dosta mi je gledanja nekih raspalih matorkaća pridignutih iz groba samo za koncert u Bgd.

Mrč je bio fin ko je hteo da kupi, cene sasvim ok.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam nikad slusao myrkur, ono sto sam sinoc video mi deluje kao neka lepa manenka koja je odlucila da napravi metal bend jer je videla priliku u toj nisi. lep glas ima, odlicna pojava, muzika ni tamo ni vamo. mislim da bi trebala i da unajmi nekog da joj pise bolje pesme.

 

čekaj, lep glas + odlična pojava + muzika nije totalno smeće

 

pa to je izvanredno! šta vi koji se žalite još hoćete? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekaj, lep glas + odlična pojava + muzika nije totalno smeće

 

pa to je izvanredno! šta vi koji se žalite još hoćete? :haha:

 

Dala ti Myrkyr sendvič? Sa heljdom i dimljenim lososom?

 

Izvanredno je kad je muzika izvanredna!

Edited by Demon Seed
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...