Jump to content

Recommended Posts

Ma dokle više ti sa tim šećerom u pivu. Paulaner i sl piva nemaju šećer dodat.

 

Zaječarsko takvo kakvo je je sasvim ok pšenično pivo, i ok za te pare, ali ipak slab primer istog. I ja imam trip da mi kiselkasto pivo, a mislim zato što nema pun ukus kakvo bi pšenično trebalo da ima, nego je pola kao lager najobičniji, pola kao pšenično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče bila premijera Flying Dogma Galaxy IPA (kolaboracija Dogma & Flying Dog, je l' te), sigurno jedno od najboljih piva koje su uradili.

 

Dogma inače ima i neki novi Session Ale LiberBeer rađen za onog lika iz Liberlanda, simpatičan je, ali ja i nisam neki fan Session stila.

 

Posle smo otišli u Gunners da probamo novi Crow IPL (Pirate), isto nije moj omiljeni stil, ali lepo klizi, pravo letnje pivo.

 

I na kraju toplo preporučujem svim fanovima krafta (posebno portera) da svrate u Drunk Chiwawu, dobili su kontigent Pohjala piva iz Estonije, prelepo izgledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče bila premijera Flying Dogma Galaxy IPA (kolaboracija Dogma & Flying Dog, je l' te), sigurno jedno od najboljih piva koje su uradili.

 

Nisam stigao juče, pa se danas prošetao do Tap room-a da overim novitet, jeste 'beno dobro, ali sad već ne znam dal će ikad išta bolje od Hoptopoda da naprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stigao juče, pa se danas prošetao do Tap room-a da overim novitet, jeste 'beno dobro, ali sad već ne znam dal će ikad išta bolje od Hoptopoda da naprave.

Teško da će išta biti bolje od Hoptopoda, jedino mu može donekle prići Smash Mozaik. To mu dođe kao lagani Hoptopod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam svih 9 Pohjala piva juče. IPA Virmalised je odlična.

 

Dobra je Virmalised, ali mi nije wow. Videćemo ostala. Doduše, ja sam preskočio portere jer ih ne volim.

 

Nisam stigao juče, pa se danas prošetao do Tap room-a da overim novitet, jeste 'beno dobro, ali sad već ne znam dal će ikad išta bolje od Hoptopoda da naprave.

 

Pazi, ja na Untappdu imam upisano 155 različitih piva, i Hoptopod mi je i dalje najbolje ocenjeno :haha: Tako da ne očekujem da ga ikad išta nadmaši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja 128 (unique) :D al sam tek od skora počeo i log kućnih varijanti

 

Juče sam baš razmišljao kako mi je 4.5 prenisko za Hoptopod jer po toj logici teško da ću ičemu ikad 5 da dam. Skoro sam probao u Danskoj Nuclear Hop Assault i to mi je jedino što sam u poslednje vreme pio da mi jednako dobro, ako ne i bolje, i opet sam mu 4.5 dao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loši ste. Ja se bližim cifri od 700.

 

Da, brt, ali ja sam otvorio nalog 3. februara ove godine :haha: To mu dođe u proseku dva dnevno.

 

Inače pokupih u Sofiji pre neki dan 6-pack Omnipollo IPA piva na nekoj promociji, ne zna se koje je lepše od kog. Maksimalna preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...