Jump to content

Recommended Posts

Zapravo, Kabinetova piva su sva u suštini ista, malo promene ukus samo i pakuju ga kao novo pivo.

 

Jedini Kabinet koji mi je bas dobar je O2. I to pre svega jer ga nisu sami pravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pio sam i ja IPA u Češkoj, sva su bila smeće.

 

Problem je što su im i lageri smeće. Očekivao sam po pričama neko proviđenje jer kao piješ pilsner sa izvora. Uđem u Pilsner Urquell pivnicu (znači originalnije ne može biti), tražim nefiltirirano točeno, dobijem nešto što je za nijansu bolje od industrijskog sranja iz konzerve.

 

Ista priča za Krušovice i Staropramen. Ne dajte da vam prodaju priču o češkim pivima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da ih ne volim, samo ih smatram nižom vrstom jer realno nijednom lageru u univerzumu ne bih dao više od 3/5. Međutim, slušao sam godinama priče kako je to zato što nisam pio pravi lager i treba otići u Češku itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pio sam i ja IPA u Češkoj, sva su bila smeće.

 

Problem je što su im i lageri smeće. Očekivao sam po pričama neko proviđenje jer kao piješ pilsner sa izvora. Uđem u Pilsner Urquell pivnicu (znači originalnije ne može biti), tražim nefiltirirano točeno, dobijem nešto što je za nijansu bolje od industrijskog sranja iz konzerve.

 

Ista priča za Krušovice i Staropramen. Ne dajte da vam prodaju priču o češkim pivima.

 

Tebi baš zaebano kad izidješ u graD :D

 

Sinoć pio tamno nikšićko, i sasvim mi fino leglo, a s česima uglavnom nikada nisam imao problema.. sem kad sam pio tamo neko njihovo (beše 12%), e onda mi nie bilo dobro.. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi baš zaebano kad izidješ u graD :D

pa i 2/5 može da se pije šta, realno sva piva kod nas što imaš po klubovima/običnim kafićima max 3/5 mogu da budu a uglavnom nisu

jelen nikšićko beks tuborg hajneken sve mnjeh, ja ovde uglavnom pijem staropramen kad je nikakav izbor, u drakstor kupim zaječarca

 

skoro sam pio

https://www.ratebeer.com/beer/brooklyn-lager/528/

kao, lager, al ono meni baš ima ukus kao kakva IPA, dobro pivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staropramen kod nas mi u rangu lava i jelena...i zaecarsko nesto puklo, srozalo se maksimalno

 

Niksic i dalje edina prihvatljiva opcia, iako e isto sranje drugo pakovanje koe ubrzo ispustis napolju nedje ili u klozecku solju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staropramen kod nas mi u rangu lava i jelena...i zaecarsko nesto puklo, srozalo se maksimalno

 

 

A jbg i Staropramen odavno otišo u qrac, a bilo mnogo dobro pre jedno 5-6 god

 

Skoro sam pio i Hackera, dobar je, Bip ne pamtim kad sam pio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...