Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Čujem sad priču za doktorku koja je bila u Ukrajini na apsolventskoj ekskurziji kad je prso Černobilj i da joj je nakon toga deo terapije bio da popije x piva dnevno, reko wtf

Kad ono ima i studija (nisam gledo je l' dokazala išta ali stvarno su doktori ovoj preporučili pivo)

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/12518984/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uspem da je nadjem, probacu, naravno.

Ne znam šta da mislim o tim industrijskim "craft" pivčugama, s jedne strane, nisu ništa posebno, ali opet bolje od klasičnih piva tih pivara, barem meni. Recimo, ova Silva iz Rumunije je jedan od njihovih najpoznatijih brendova piva a ima kao Romanian Pale Ale (to redovno kupujem, odlično je i svaka preporuka!!!!). Mađari takođe imaju par varijanti, te probajte pa prosuditite. Meni nisu ništa posebno. Verujem da će uskoro i neko od naših ubaciti nešto slično, ionako sve te pivare drže Carlsberg, Heineken i sl.

34483651465_e5b0b3de23_b.jpg

s-l300.jpg55543_se1_c77a7.png

43694002_263805530974093_427041259763864ShotType1_540x540.jpg

 

 

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači dobar mi je izbor bio Nikšićko iznad đe pitah?

Uzeo sam dećku Nikšićko tamno i Laško, domestic enough :haha:

Bukvalno ja ne znam domaće pivo a da mi se ne vraća peglica kad ostane trećina u limenci i počnem se boriti sa time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha bog te jebo koji je ovo smehotres

Molim Vas, lektorišimo yumetal, ne ide da "repliciramo" šta god i kako god

Kazim >>

Stop cenzuri, nepotizmu/protekciji i dvostrukim aršinima! :blek:

De su sad ti stubovi što su vikali UPRAVA NAPOLJE?

 

Došao sam inače da rečem da mi na kraju od domaćih pivara najbolja ispade Čelarevo, Lav i Merak mi bolji nego bilo šta iz Apatina i Zaječara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...