Jump to content

Opšta filmska tema


Lunar

Recommended Posts

To, Nele brt, udri on topic

 

Paip klasika, naravno...Prti, Ais solo i Bed Kopi sam slusao pre nekih hardkor kompilacia...Metalika i ostala geneza e krenula tek s kraem prvog razreda srednje

 

Nego - e ti imas utisak da Mikri (i Eufrat kao Nikolica s prikolicom) prilicno stagnira sa novim izdanjima, a npr Voiko konstantno napredue...iako bas i stilski nisu priblizni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, Nele brt, udri on topic

 

Spasavaj :P

 

 

Nisam temeljno Mikrija solo albume, ali meni se cini da on i dalje kida, samo smetaju Bvane i slicni kolaboratori

 

Recimo u ono Crno & Belo Mikri pokido a Bvana udavio samo tako

 

Topla preporuka.

 

Vudun baca triggere :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reagovao sam, kao Opaca (naviaci KK Zvezde pre zamrzavanja ce skontati)

 

I meni e Crno i Belo medzu poslednjim dobrim uraDcima...mislio sam na Petardu i Bez Secera, prevashodno

 

Meni e drago sto su oni, na osnovu nekog haipa iz proslosti (apsolutno zasluzeno, genialan period dok e rahmetli Moskri bio ziv), sad sve vise probili mediski mrak...gostuiu po emisiama, pitau ih za svasta, odgovarau na tnjiter poruke i tai mondo cirkus

 

Ali nekako imam utisak da se slepau na tai stari haip, sto su starii sve su baiatii, mozda nesto ko Meideni u metalu...uopste me toliko ne privlaci da ih slusam, mada da buem iskren Nie lako e vazda u pleieru...nisu jos skroz za baciti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kazem ja hip uplivi, a Sedam Samuraja se treba gleda nevezano za akciju valjda, ne?

 

A ti kazi koji filmovi fale, ja se u akciju ne razumem, ali bih gledao po ovom akcija + sumtn extra chartu kad bas ne zn sta cu

naravno, sedam samuraja je klasik, treba gledati, samo ne znam đe ga staviše u akcije i to na vrh... :D

 

fali recimo ceo akcioni opus toma kruza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

naravno, sedam samuraja je klasik, treba gledati, samo ne znam đe ga staviše u akcije i to na vrh... :D

 

fali recimo ceo akcioni opus toma kruza :D

 

7Samurai je u vrhu zato sto ima vecu ocenu od svega drugog sto je na listi, a izglasan mu je jedan od zanrova action i onda je zalutao tu...

 

 

Esi siguran da je to neka velika mana liste, akcioni opus Toma Kruza? :D

 

Minority Report udobno smesten na 185. mesto, skroz ok

 

Treba se snimi holivudski film o Zemunskom Klanu i Willem Dafoe da glumi Sretka Kalinica

 

Top 100 na rym action chartu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...