Jump to content

2018.01.25. *Dom omladine, Beograd* Fates Warning, Methodica


azal

Recommended Posts

21314684_1564240526991113_3362469045606384801_n.jpg?oh=5102f52478288dc885cf6bd4276a7b14&oe=5A609B97

 

http://www.fateswarning.com/

 

Support: TBA

 

Nakon uspešnog gostovanja 2014. u Beogradu, američki progressive metalci Fates Warning se vraćaju u Dom omladine!

 

U završnoj fazi promocije 12. po redu studijskog albuma "Theories of Flight," bend se vraća u Evropu sa namerom da snimi "live" album i odlučili su da je beogradska publika zaslužila da se čuje na tom izdanju!

 

Koncert ce se održati 25. januara 2018. u malom klubu Doma Omladine.

 

Fates Warning su osnovani 1982. godine u Hartfordu (Connecticut, USA) i važe za jedan od najboljih i najinventivnijih progressive metal bendova svih vremena. Iako nikada nisu dostigli komercijalni uspeh kao kolege Dream Theater ili Queensryche, Fates Warning među prog metal populacijom uživa kultni status.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ako vam se žuri, možete već danas kupiti kartu za koncert na svim Eventim Serbia prodajnim mestima. Karta košta 2.200 din.

 

Na dan koncerta ce koštati 2.600 din.

 

Ako vas zanima i Vulture Industries koncert, strpite se malo, jer ćemo uskoro pustiti takozvani "paket" kontigent karata, pa ćete moći za obe svirke da obezbedite ulaznice po promotivnoj ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

 

Karta će koštati 2.200din do 1 januara.

Od nove godine će koštati 2.400din, pa na ulazu 2.600din.

Ima oko 20 lepih u Felixu idalje i naravno, možete kupiti preko Eventima gde god da ste.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Bilo je nekako dovoljno ljudi, jer beše sjajna atmosfera.

 

Prvi koncert mi je bio dobar, ali mi ovaj već odmah posle završetka ostavio utisak bolje večeri. Ray se nije previše trudio na zaebanim deonicama, ali mi je nekako pozitivniji utisak za njega mnogo nego prošli put također.

 

Šteta što nema češće ovakvih koncerata kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio veličanstven.

Prvi put je bilo dobro, sad je bilo još bolje.

Ray razbio, bend razvalio , publika do jaja.

Baš sam bio ponosan što su tako dobri i što izgledaju svi zdravo i očuvano i kao neki dobri ljudi.

Edited by Лука
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...