Jump to content

Demon Seed

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 5/22/2020 at 1:18 PM, Talvi said:

slušajte ovo ludilo

http://i-voidhangerrecords.bandcamp.com/album/eternity-of-shaog

neki avangardni sympho death/black kao što se kasnih 90ih eksperimentisalo, dosta ludo i hiljadu stvari se dešava na sve strane

Očekivao sam (zbog omota) dosta veće ludilo, ali dosta je dobro ovo. Kao Septicflesh ili onaj Hollenthon kad bi valjao 😛

 

Lik bolje svira violinu nego gitaru 😄

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Novi Hail Spirit Noir je dosta dobar, videćemo kakav će mu biti lasting value i da li će prešišati Mayhem in Blue koji mi je bio sjajan. Black metala ima samo u tragovima, skroz su otišli u psihodeliju i neke Flojdovske manire. Meni za klasu šije novi OPazuzu, doduše mnogo je prijemčiviji za slušanje i lakši za varenje, al to je taj neki delimično uporediv fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super album vaistinu, meni je skroz na nekom Arcturus / Solefald / Borknagar tripu, mozda me i Lazare povukao ali to je ta avant 90s BM prica.

Ne bih ga bas ni sa Oranssi nesto puno poredio, jedino sto su oba albuma luda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gađao In the Nightside Eclipse zvuk, samo malo preterao sa zakopavanjem bubnja. Simpatično je ovo.

 

Sad baš da je najkreativniji... Meni je lik do jaja, naročito što kida i gitaru i bass, i baš sam se zagrejao bio za Krallice, i pustim jedno 4 albuma i sve copy paste neki ravan kvaziproggy atmo, ništa mi specijalno nije. Ovo mi se više sviđa.

Slušao sam pored ovoga od ovogodišnjih još samo Serpent Column, Lugubrum Trio, Esoctrilihum i Ulcerate, i po trenutnom stanju Xazraug mi je album godine :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Demon Seed said:

Slušao sam pored ovoga od ovogodišnjih još samo Serpent Column, Lugubrum Trio, Esoctrilihum i Ulcerate, i po trenutnom stanju Xazraug mi je album godine 😄

To znači da nisi slušao Oranssi Pazuzu, Armagedda, Psalmtanic, O (bukvalno se bend zove O), Almyrkvi/TROB split i Moondweller/Thanatonaut split. Chop chop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
On 6/24/2020 at 10:03 AM, Haos sam ja said:

Novi Hail Spirit Noir je dosta dobar, videćemo kakav će mu biti lasting value i da li će prešišati Mayhem in Blue koji mi je bio sjajan. Black metala ima samo u tragovima, skroz su otišli u psihodeliju i neke Flojdovske manire. Meni za klasu šije novi OPazuzu, doduše mnogo je prijemčiviji za slušanje i lakši za varenje, al to je taj neki delimično uporediv fazon.

U vezi sa ovim albumom, intervju:

https://www.fromthebowelsofperdition.com/2021/04/18/hail-spirit-noir-interview-2021/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...