Jump to content

Demon Seed

Recommended Posts

Jel si ih gledao uživo? Retko kad puštam koncerte, i ovo sam pustio s namerom da ugasim posle pola minuta, a odgledao sam celo u cugu kao omađijan.

jok, gledam sad prvi put, ladno sva ova ludila sa jednom gitarom

a stvarno ima neki bas specifican zvuk, cini mi se da sve svira kroz neki octaver

 

i album sam (kao i sam bend) prvi put cuo na tvoju preporuku, ako se ne varam, top lista za 2014.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušam album redovno još od tad. I dalje me oduševljava. Čini mi se da je prošao prilično nezapaženo s obzirom koliko je muzika originalna i fenomenalna, ono stvarno treba čovek da bude genije da izmisli sva ona ludila na gitari. Drago mi je da ih još neko sluša. Ja nikad nisam bio u fazonu da izbacujem i preporučujem neke "nikad čuo" bendove da bi glumio neko ludilo, već samo ono što mislim da je najbolje od najboljeg i što ću verovatno da slušam dok sam živ. E sad, to što ljudi svašta slušaju, a ovakvi bendovi prolaze nezapaženo, to nije moj problem.

 

E da, pade mu napamet i ovaj demo, izašlo je samo na kaseti, imao sam sreće i da je nađem jeftino. Evo sve tri pesme, 2 su black metal, ludo k'o struja, i jedna je instumental, jedan on najboljih koje sam čuo, bez preterivanja. Dosta od mene za danas. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем ли га, никада нисам нешто волео блекчину, били су ми слушљиви и инспиративни само Батори, Дарктрон и тако то, али слободно качите ове скривене бисере.

 

Ионако се спремам да кољем комшију за следећи викенд... Или можда не... Зависи....

Edited by vudun
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aeae samo udri, ides lepo dalje od Batory i Darktrona, De Mysteriis Dom Sathanas, prva dva Emperora, pa lagana tranzicija na Ved Buens Ende - Written in Waters pa razladis s trecim Emperorom

 

Ove pre toga moz sečeš sa Dimmu Borgir - Enthrone Darkness Triumphant.

 

Drugi i treci Marduk obavezno :D

 

Onda udaris na melodiku, malo prvi Dark Funeral, malo prva dva Dissectiona

 

Bog da te vidi

 

Za ubivanje komsije sa kocom sto prije mozes Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...